Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Eļļa Iecavnieks Extra Virgin rapšu neraf. 1l
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Eļļa Iecavnieks Extra Virgin rapšu neraf. 1l

    4.55 € par gab.

    Cena par vienību: 4,55 €/l

  • Šķīstošs cigoriņu dzēriens Galka žeņšeņa

    Šķīstošs cigoriņu dzēriens Galka žeņšeņa

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 14,50 €/kg

  • Tomātu mērce Alta orģinālā 510g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Alta orģinālā 510g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 3,82 €/kg

  • Raugs Dr.Oetker 7g

    Raugs Dr.Oetker 7g

    0.39 € par gab.

    Cena par vienību: 55,71 €/kg

  • Mērce Spilva ķiploku 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva ķiploku 220g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 12,50 €/kg

  • Buljons Gallina Blanca vistas 15x10g
    1
    32 €
    8,80 €/kg

    Buljons Gallina Blanca vistas 15x10g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 11,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

  • Himalaju sāls Selection By Rimi rozā dz. 100g

    Himalaju sāls Selection By Rimi rozā dz. 100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Tomātu pasta Rimi 100% 270g
    Labākai dzīvei

    Tomātu pasta Rimi 100% 270g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,22 €/kg

  • Mērce Santa Maria Āzijas vok saldskābā 150g
    2
    15 €
    14,33 €/kg

    Mērce Santa Maria Āzijas vok saldskābā 150g

    2.85 € par gab.

    Cena par vienību: 19,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Kaf. kap. Nescafe Espresso Intenso 16x7g
    5
    99 €
    0,37 €/gab.

    Kaf. kap. Nescafe Espresso Intenso 16x7g

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,54 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

  • Galda sāls Košersāls rupjais 1kg
    Nesatur laktozi

    Galda sāls Košersāls rupjais 1kg

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,65 €/kg

  • Avokado eļļa Pelzmann 250ml

    Avokado eļļa Pelzmann 250ml

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 43,96 €/kg

  • Saulē kaltēti tomāti Benesca eļļā 280g/180g

    Saulē kaltēti tomāti Benesca eļļā 280g/180g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,17 €/kg

  • Nūdeles Maggi Teriyaki ātri pagatavojamās 75g

    Nūdeles Maggi Teriyaki ātri pagatavojamās 75g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 27,87 €/kg

  • Salmiņi Balviten ar sāli bez glutēna 80g
    Nesatur lipekli

    Salmiņi Balviten ar sāli bez glutēna 80g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 23,13 €/kg

  • Garšviela Santa Maria piecu piparu mais. 25g

    Garšviela Santa Maria piecu piparu mais. 25g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 74,00 €/kg

  • Kafijas kapsulas Lavazza AMM Delizioso 120g

    Kafijas kapsulas Lavazza AMM Delizioso 120g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,44 €/gab.

  • Sinepes Spilva stiprās 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sinepes Spilva stiprās 220g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,23 €/kg

  • Sojas mērce Kikkoman par 43% mazāk sāls 975ml

    Sojas mērce Kikkoman par 43% mazāk sāls 975ml

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,30 €/l

  • Svaigu kāpostu borščs Rimi 460g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Svaigu kāpostu borščs Rimi 460g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 4,11 €/kg

  • Džems Selection by Rimi apelsīnu 230g

    Džems Selection by Rimi apelsīnu 230g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 11,70 €/kg

  • Kafijas dzēriens 3in1 MacCoffee Original 20g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafijas dzēriens 3in1 MacCoffee Original 20g

    0.23 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/kg

  • Nūdeļu ēdiens Oyakata Yakitori ar vistu 93g

    Nūdeļu ēdiens Oyakata Yakitori ar vistu 93g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 19,25 €/kg

  • Tomāti, smalki sagriezti MUTTI, 400g
    2
    39 €
    5,97 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tomāti, smalki sagriezti MUTTI, 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Zāļu tēja Herbitum piparmētru, kumelīšu 30g

    Zāļu tēja Herbitum piparmētru, kumelīšu 30g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 76,33 €/kg

  • Ievārījums Spilva upeņu 380g

    Ievārījums Spilva upeņu 380g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,08 €/kg

  • Olu pasta Princip fettuccine 250g

    Olu pasta Princip fettuccine 250g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,16 €/kg

  • Šķīstošā kafija Merrild classic 200g

    Šķīstošā kafija Merrild classic 200g

    11.49 € par gab.

    Cena par vienību: 57,45 €/kg

  • Miltu mais.Herkuless Sark.samta kūka400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Miltu mais.Herkuless Sark.samta kūka400g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

  • Pilngraudu rudzu milti Herkuless 1kg
    Labākai dzīvei

    Pilngraudu rudzu milti Herkuless 1kg

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 2,05 €/kg

  • Eļļa linsēklu auksti spiesta 200ml
    2
    19 €
    10,95 €/l
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Eļļa linsēklu auksti spiesta 200ml

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 12,25 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,45 €

  • Eļļa Pērnes rapšu 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Eļļa Pērnes rapšu 1l

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 4,09 €/l

  • Marināde Santa Maria saldā čili 75g
    0
    89 €
    11,87 €/kg

    Marināde Santa Maria saldā čili 75g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 14,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,09 €

  • Mērce Santa Maria asā ar pipariem 85g

    Mērce Santa Maria asā ar pipariem 85g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 24,59 €/l

  • Garšviela Vegeta 200g

    Garšviela Vegeta 200g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 10,45 €/kg

  • Mērce Spilva makaroniem 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva makaroniem 500g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,38 €/kg

  • Cukurs Dansukker nerafinēts 750g

    Cukurs Dansukker nerafinēts 750g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,65 €/kg

  • Kečups Spilva tomātu oriģinālais 500g

    Kečups Spilva tomātu oriģinālais 500g

    3.65 € par gab.

    Cena par vienību: 7,30 €/kg

  • Pilngr. makaroni Barilla Nr.5 Spaghetti 500g
    Labākai dzīvei

    Pilngr. makaroni Barilla Nr.5 Spaghetti 500g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,38 €/kg

  • Nūdeles Oyakata ar gaļas, vasabi garšu 96g

    Nūdeles Oyakata ar gaļas, vasabi garšu 96g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 19,25 €/kg

Filtrs

Filtrs