Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Pilngr. makaroni Barilla Nr.5 Spaghetti 500g
    Labākai dzīvei

    Pilngr. makaroni Barilla Nr.5 Spaghetti 500g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,38 €/kg

  • Nūdeles Oyakata ar gaļas, vasabi garšu 96g

    Nūdeles Oyakata ar gaļas, vasabi garšu 96g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 19,25 €/kg

  • Mērce Spilva uzkodām 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva uzkodām 400g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

  • Olīveļļa Rimi Extra Light 500ml
    3
    99 €
    7,98 €/l

    Olīveļļa Rimi Extra Light 500ml

    7.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,58 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

  • Mērce Selection by Rimi ar cukini, papr. 350g

    Mērce Selection by Rimi ar cukini, papr. 350g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,11 €/kg

  • Vīnogu kauliņu eļļa Rimi rafinēta 750ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vīnogu kauliņu eļļa Rimi rafinēta 750ml

    4.85 € par gab.

    Cena par vienību: 6,47 €/l

  • Batoniņš The Beginning mango 40g
    1
    49 €
    37,25 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Batoniņš The Beginning mango 40g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 44,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Daudzgraudu galetes Rimi 100g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Daudzgraudu galetes Rimi 100g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 8,90 €/kg

  • Granola The Beginnings auzu-pekanriekstu 200g
    3
    69 €
    18,45 €/kg
    Nesatur lipekli Izcelsmes valsts Latvija

    Granola The Beginnings auzu-pekanriekstu 200g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 21,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,29 €

  • Kafijas pupiņas Lavazza Barista Crema 1kg
    22
    99 €
    22,99 €/kg

    Kafijas pupiņas Lavazza Barista Crema 1kg

    35.99 € par gab.

    Cena par vienību: 35,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 35,99 €

  • Mērce Santa Maria asā ar pipariem 85g

    Mērce Santa Maria asā ar pipariem 85g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 24,59 €/l

  • Mērce Spilva Street nagetu 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Street nagetu 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Kafijas kapsulas Aroma Gold Irish Cream 256g
    2 un vairāk
    -15%
    4
    69 €
    5,49 €
    0,29 €/gab.
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafijas kapsulas Aroma Gold Irish Cream 256g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,34 €/gab.

  • Suši etiķis Kikkoman rīsu 125ml
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli

    Suši etiķis Kikkoman rīsu 125ml

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 23,12 €/l

  • Sojas mērce Kikkoman 43% mazāk sāls 150ml

    Sojas mērce Kikkoman 43% mazāk sāls 150ml

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 24,60 €/l

  • Augļu želejkonfektes Rimi persiku 35g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli
    Izdevīga cena katru dienu!

    Augļu želejkonfektes Rimi persiku 35g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,29 €/kg

  • Br. rīsu čipsi ar gorgonz., karam. bumb. 60g
    Nesatur lipekli

    Br. rīsu čipsi ar gorgonz., karam. bumb. 60g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 27,50 €/kg

  • Kaf.kapsul. Nescafe Dolce Gusto Intenso 16x7g

    Kaf.kapsul. Nescafe Dolce Gusto Intenso 16x7g

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,39 €/gab.

  • Tomātu kečups Rimi 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu kečups Rimi 400g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Olīvas Mikado pildītas ar lasi 300g/120g

    Olīvas Mikado pildītas ar lasi 300g/120g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 17,67 €/kg

  • Auzu pārslas Zelta Saule 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslas Zelta Saule 500g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/kg

  • Kafijas pupiņas Lofbergs Crema 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kafijas pupiņas Lofbergs Crema 1kg

    34.99 € par gab.

    Cena par vienību: 34,99 €/kg

  • Ananasu gabaliņi Salling sulā 567g/340g

    Ananasu gabaliņi Salling sulā 567g/340g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,74 €/kg

  • Tvaicētu, savvaļ. rīsu mais. Rimi Planet 400g

    Tvaicētu, savvaļ. rīsu mais. Rimi Planet 400g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Saldskābā mērce Salling Stir Fry 100g

    Saldskābā mērce Salling Stir Fry 100g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,90 €/kg

  • Gargraudu rīsi Rimi 4x100g

    Gargraudu rīsi Rimi 4x100g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,47 €/kg

  • Zaļā tēja apricot&passion fruit 100g

    Zaļā tēja apricot&passion fruit 100g

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 71,90 €/kg

  • Zaļā tēja Lipton klasiskā 33g

    Zaļā tēja Lipton klasiskā 33g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 99,62 €/kg

  • Melnie pipari Santa Maria malti 16g

    Melnie pipari Santa Maria malti 16g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 111,87 €/kg

  • Sausā zupa Maggi šampin. ar grauzd. ā. p. 14g
    0
    48 €
    34,29 €/kg

    Sausā zupa Maggi šampin. ar grauzd. ā. p. 14g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 49,29 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,48 €

  • Cepšanas pulveris Dr.Oetker 30g

    Cepšanas pulveris Dr.Oetker 30g

    0.45 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

  • Mērce Spilva adžika 260g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva adžika 260g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 10,58 €/kg

  • Melnā tēja Možums Earl Grey 20x2g

    Melnā tēja Možums Earl Grey 20x2g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 43,00 €/kg

  • Mērce Spilva karameļu 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva karameļu 320g

    4.85 € par gab.

    Cena par vienību: 15,16 €/kg

  • Ķiršu tomāti Muižkungu dzērv. mar. 530g/290g

    Ķiršu tomāti Muižkungu dzērv. mar. 530g/290g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,62 €/kg

  • Salātu mērce Spilva balzamiko 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salātu mērce Spilva balzamiko 390g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,67 €/kg

  • Sarkanie čili pipari Santa Maria pārslas 28g

    Sarkanie čili pipari Santa Maria pārslas 28g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 81,79 €/kg

  • Cukurs Rimi baltais 50x3g

    Cukurs Rimi baltais 50x3g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 15,27 €/kg

  • Tortiljas čipsi Rimi ar siera garšu 200g

    Tortiljas čipsi Rimi ar siera garšu 200g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 10,25 €/kg

  • Krāsainas cukura skaidiņas Rimi 100g

    Krāsainas cukura skaidiņas Rimi 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

Filtrs

Filtrs