Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Vafeles Gullon ar vaniļas pild. bez cuk. 60g
    0
    99 €
    16,50 €/kg
    Piemērots vegāniem Bez cukura

    Vafeles Gullon ar vaniļas pild. bez cuk. 60g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 19,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Zaļie griķi Valdo BIO 250g
    Ekoloģisks

    Zaļie griķi Valdo BIO 250g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 9,40 €/kg

  • Olu pasta Rimi Planet Vermicelli 500g

    Olu pasta Rimi Planet Vermicelli 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Br. rīsu čipsi ar gorgonz., karam. bumb. 60g
    Nesatur lipekli

    Br. rīsu čipsi ar gorgonz., karam. bumb. 60g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 27,50 €/kg

  • Makaroni Selection by Rimi Maccheroni 500g
    1
    79 €
    3,58 €/kg

    Makaroni Selection by Rimi Maccheroni 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Kukur. čipsi Santa Maria ar siera garšu 185g

    Kukur. čipsi Santa Maria ar siera garšu 185g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,46 €/kg

  • Kanēlis Spilva malts 23g
    0
    95 €
    41,30 €/kg

    Kanēlis Spilva malts 23g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 51,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Prot. baton. Puls Bite Banoffee ar sald. 35g

    Prot. baton. Puls Bite Banoffee ar sald. 35g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 31,14 €/kg

  • Persilāde Rimi Smart 30g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Persilāde Rimi Smart 30g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 19,67 €/kg

  • Garšvielu maisījums Maggi kotletēm 69g

    Garšvielu maisījums Maggi kotletēm 69g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 23,04 €/kg

  • Sausā zupa Maggi šampin. ar grauzd. ā. p. 14g
    0
    48 €
    34,29 €/kg

    Sausā zupa Maggi šampin. ar grauzd. ā. p. 14g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 49,29 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,48 €

  • Kafijas pupiņas Paulig Arabica Brazil 1kg

    Kafijas pupiņas Paulig Arabica Brazil 1kg

    31.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,99 €/kg

  • Lečo Kronis dārzeņu 460g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lečo Kronis dārzeņu 460g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,76 €/kg

  • Zaļā tēja Apsara Green Orient 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zaļā tēja Apsara Green Orient 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Rīsu biezputra Herkuless mell. saldā kr. 40g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rīsu biezputra Herkuless mell. saldā kr. 40g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 27,25 €/kg

  • Garšaugi Kotanyi itāļu 14g

    Garšaugi Kotanyi itāļu 14g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 79,41 €/kg

  • Mārrutki Spilva klasiskie 140g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mārrutki Spilva klasiskie 140g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,21 €/kg

  • Cepšanas pulveris Dr.Oetker 30g

    Cepšanas pulveris Dr.Oetker 30g

    0.45 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

  • Lečo Nizhyn 450g
    2
    49 €
    5,53 €/kg

    Lečo Nizhyn 450g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,09 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Krēmzupa Knorr šampinjonu 15g
    0
    55 €
    36,67 €/kg

    Krēmzupa Knorr šampinjonu 15g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 52,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Cukurs Dansukker baltais 1kg

    Cukurs Dansukker baltais 1kg

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 1,19 €/kg

  • Cukurs Rimi baltais 50x3g

    Cukurs Rimi baltais 50x3g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 15,27 €/kg

  • Tomātu pasta Rimi 100% 500g
    Labākai dzīvei

    Tomātu pasta Rimi 100% 500g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,58 €/kg

  • Piena šokolāde ICA cepšanai 200g

    Piena šokolāde ICA cepšanai 200g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 15,45 €/kg

  • Rīsu nūdeles Exotic Food platās 250g

    Rīsu nūdeles Exotic Food platās 250g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 10,76 €/kg

  • Mērce Barilla Napoletana 400g
    2
    44 €
    6,10 €/kg

    Mērce Barilla Napoletana 400g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Bio.Tumšais agaves sīrups I Love Eco,250ml
    Piemērots vegāniem Ekoloģisks

    Bio.Tumšais agaves sīrups I Love Eco,250ml

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,96 €/l

  • Olīveļļa Bionatural BIO 750 ml
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Olīveļļa Bionatural BIO 750 ml

    15.19 € par gab.

    Cena par vienību: 22,01 €/kg

  • Borščs Kronis Ukraiņu ar cūkgaļu 530g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Borščs Kronis Ukraiņu ar cūkgaļu 530g

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 7,72 €/kg

  • Kūpināta paprika Santa Maria 37g

    Kūpināta paprika Santa Maria 37g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 74,32 €/kg

  • Kaf.kaps. Starbucks Creamy Vanilla 10gab, 51g

    Kaf.kaps. Starbucks Creamy Vanilla 10gab, 51g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,60 €/gab.

  • Ābolu biezenis Spilva ar persikiem 300g
    1
    59 €
    5,30 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ābolu biezenis Spilva ar persikiem 300g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Marinēti ķiršu tomāti Rimi 690g/360g

    Marinēti ķiršu tomāti Rimi 690g/360g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,81 €/kg

  • Karija sautēj. ar aunazirņ., sēnēm BIO 283g
    Piemērots vegāniem Ekoloģisks Piemērots veģetāriešiem

    Karija sautēj. ar aunazirņ., sēnēm BIO 283g

    3.85 € par gab.

    Cena par vienību: 13,60 €/kg

  • Miežu putraimi Zelta Saule 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Miežu putraimi Zelta Saule 1kg

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,69 €/kg

  • Mērce Santa Maria Tikka Masala 360g

    Mērce Santa Maria Tikka Masala 360g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,08 €/kg

  • Griķi Rimi tvaicēti 800g

    Griķi Rimi tvaicēti 800g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,86 €/kg

  • Rīsu gal.Kupiec ar mango garšas jog.glaz. 60g

    Rīsu gal.Kupiec ar mango garšas jog.glaz. 60g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

  • Ķiploku granulas Rimi 25g

    Ķiploku granulas Rimi 25g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,60 €/kg

  • Zaļais halapenjo Santa Maria 215g

    Zaļais halapenjo Santa Maria 215g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 38,64 €/kg

Filtrs

Filtrs