Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Krāsainas cukura skaidiņas Rimi 100g

    Krāsainas cukura skaidiņas Rimi 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Baltās sviesta pupiņas Globus 326g/285g

    Baltās sviesta pupiņas Globus 326g/285g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Kviešu nūdeles Salling 250g

    Kviešu nūdeles Salling 250g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,76 €/kg

  • Sojas mērce Rimi tumšā 150ml
    2
    48 €
    16,53 €/l

    Sojas mērce Rimi tumšā 150ml

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,60 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,09 €

  • Bezgl.šok.lazdu rie.krē. Valsoia bez cuk.200g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Bezgl.šok.lazdu rie.krē. Valsoia bez cuk.200g

    5.25 € par gab.

    Cena par vienību: 26,25 €/kg

  • Sāļās karameles mērce Salling Princip 250g

    Sāļās karameles mērce Salling Princip 250g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

  • Asā čili mērce Salling Sriracha 220ml

    Asā čili mērce Salling Sriracha 220ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,59 €/l

  • Garš.mais.Vegeta Natur tom.mocarel.salāt. 20g
    0
    59 €
    29,50 €/kg

    Garš.mais.Vegeta Natur tom.mocarel.salāt. 20g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 39,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Mērce Santa Maria austeru 200ml
    3
    49 €
    17,45 €/l

    Mērce Santa Maria austeru 200ml

    4.65 € par gab.

    Cena par vienību: 23,25 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,65 €

  • Garšviela Santa Maria gaļai ar ķiplokiem 20g

    Garšviela Santa Maria gaļai ar ķiplokiem 20g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 52,50 €/kg

  • Baziliks Santa Maria 9g

    Baziliks Santa Maria 9g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 183,33 €/kg

  • Garšvielu maisījums Twins vistas gaļai 20g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Garšvielu maisījums Twins vistas gaļai 20g

    0.54 € par gab.

    Cena par vienību: 27,00 €/kg

  • Lauru lapas Kotanyi 4g

    Lauru lapas Kotanyi 4g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 347,50 €/kg

  • Saldā krējuma biezinātājs Dr.Oetker 9g

    Saldā krējuma biezinātājs Dr.Oetker 9g

    0.39 € par gab.

    Cena par vienību: 43,33 €/kg

  • Mērce Spilva gurķu 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva gurķu 220g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,59 €/kg

  • Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās 750g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās 750g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,92 €/kg

  • Ķiršu tomāti Muižkungu dzērv. mar. 530g/290g

    Ķiršu tomāti Muižkungu dzērv. mar. 530g/290g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,62 €/kg

  • Mērce Heinz ķiploku 420g

    Mērce Heinz ķiploku 420g

    5.75 € par gab.

    Cena par vienību: 13,69 €/kg

  • Bezglutēna maize Schar Blanco klasiskā 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Bezglutēna maize Schar Blanco klasiskā 250g

    3.01 € par gab.

    Cena par vienību: 12,04 €/kg

  • Ķiploku salsa Santa Maria 230g

    Ķiploku salsa Santa Maria 230g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,48 €/kg

  • Nūdeles Maggi ar liellopu ātri pagat. 59,2g

    Nūdeles Maggi ar liellopu ātri pagat. 59,2g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 15,08 €/kg

  • Makaroni LaMolisana Farfalle 500g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni LaMolisana Farfalle 500g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/kg

  • Saldinātājs Canderel Stevia paciņās 50x1,5g

    Saldinātājs Canderel Stevia paciņās 50x1,5g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 73,20 €/kg

  • Zāļu tēja Herbitum Immunity 20x2g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zāļu tēja Herbitum Immunity 20x2g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 86,33 €/kg

  • Mērce Barilla Pesto Rosso 200g

    Mērce Barilla Pesto Rosso 200g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 19,45 €/kg

  • Makaroni La Molisana Gnocchi 500g

    Makaroni La Molisana Gnocchi 500g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 3,70 €/kg

  • Bioloģisks dateļu sīrups I Love Eco, 250ml
    Piemērots vegāniem Ekoloģisks

    Bioloģisks dateļu sīrups I Love Eco, 250ml

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 25,96 €/l

  • Ekoloģisks kokosriekst.cukurs I Love Eco 400g
    Ekoloģisks

    Ekoloģisks kokosriekst.cukurs I Love Eco 400g

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,22 €/kg

  • Mērce Pūre Jalapeno Salsa 260g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Piemērots veģetāriešiem

    Mērce Pūre Jalapeno Salsa 260g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,65 €/kg

  • Kanēļa cukurs Dr.Oetker 20g

    Kanēļa cukurs Dr.Oetker 20g

    0.45 € par gab.

    Cena par vienību: 22,50 €/kg

  • Piecu piparu maisījums Rimi 25g

    Piecu piparu maisījums Rimi 25g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 71,60 €/kg

  • Augļu tēja Rimi Smart Rooibos 20x2g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Augļu tēja Rimi Smart Rooibos 20x2g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,25 €/kg

  • Kafijas dzēriens Jacobs mix 2in1 14g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafijas dzēriens Jacobs mix 2in1 14g

    0.23 € par gab.

    Cena par vienību: 19,17 €/kg

  • Salsas mērce Santa Maria vidēja asuma 250g
    3
    43 €
    13,72 €/kg

    Salsas mērce Santa Maria vidēja asuma 250g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,16 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,57 €

  • Asā paprika Spilva 23g
    0
    53 €
    23,04 €/kg

    Asā paprika Spilva 23g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 32,61 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,75 €

  • Zaļā tēja Loyd ar mango garšu 20x1,5g
    2
    09 €
    69,67 €/kg

    Zaļā tēja Loyd ar mango garšu 20x1,5g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 99,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Ekoloģisks ābolu biezenis Salling Eko 355 g
    Ekoloģisks

    Ekoloģisks ābolu biezenis Salling Eko 355 g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,61 €/kg

  • Siera mērce Rimi 320g

    Siera mērce Rimi 320g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,34 €/kg

  • Garšvielas Santa Maria Tom Kha zupai 25g

    Garšvielas Santa Maria Tom Kha zupai 25g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 66,33 €/kg

  • Ātri pag. nūd. Maggi ar sojas-ķiploku g. 185g

    Ātri pag. nūd. Maggi ar sojas-ķiploku g. 185g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 12,70 €/kg

Filtrs

Filtrs