Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Kafijas kapsulas Aroma Gold Creme Brulee 256g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafijas kapsulas Aroma Gold Creme Brulee 256g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,45 €/kg

  • Pelēkie zirņi Rimi Express ar kūp. gaļu 480g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelēkie zirņi Rimi Express ar kūp. gaļu 480g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 3,85 €/kg

  • Mērce Selection by Rimi kaltētu tomātu 350g

    Mērce Selection by Rimi kaltētu tomātu 350g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,11 €/kg

  • Kartupeļu biezenis Salling bekons, sīpoli 51g

    Kartupeļu biezenis Salling bekons, sīpoli 51g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 25,29 €/kg

  • Aprikozes Salling cukura sīrupā 410g/230g

    Aprikozes Salling cukura sīrupā 410g/230g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,78 €/kg

  • Melnā tēja Impra Royal Elixir Knight Tea 100g

    Melnā tēja Impra Royal Elixir Knight Tea 100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Ātri pagatav.nūdeles Glads Ramen Chicken 105g
    1
    29 €
    12,29 €/kg

    Ātri pagatav.nūdeles Glads Ramen Chicken 105g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,05 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Lēcu čipsi Rimi piparu, kečupa garša 60g

    Lēcu čipsi Rimi piparu, kečupa garša 60g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,17 €/kg

  • Mīklas maisījums Rimi picas mīkla, veg. 400g
    Piemērots vegāniem

    Mīklas maisījums Rimi picas mīkla, veg. 400g

    0.93 € par gab.

    Cena par vienību: 2,32 €/kg

  • Olīveļļa Borges Extra Light 750ml

    Olīveļļa Borges Extra Light 750ml

    13.15 € par gab.

    Cena par vienību: 17,53 €/l

  • Kafijas pupiņas Lavazza caffe espresso 1kg

    Kafijas pupiņas Lavazza caffe espresso 1kg

    35.99 € par gab.

    Cena par vienību: 35,99 €/kg

  • Sojas gabaliņi kaltēti 170g
    Piemērots vegāniem Labākai dzīvei

    Sojas gabaliņi kaltēti 170g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/kg

  • Piedeva Santa Maria maltajai gaļai 280g

    Piedeva Santa Maria maltajai gaļai 280g

    4.65 € par gab.

    Cena par vienību: 16,61 €/kg

  • Garšviela Santa Maria gaļai pikantā 20g

    Garšviela Santa Maria gaļai pikantā 20g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 52,50 €/kg

  • Pipari Twins smaržīgie 20g

    Pipari Twins smaržīgie 20g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 72,50 €/kg

  • Tomātu mērce Spilva asā 510g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva asā 510g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 5,20 €/kg

  • Tomātu mērce Spilva ar kalt. tomātiem 500ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva ar kalt. tomātiem 500ml

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,38 €/kg

  • Mērce Rundāle Boloņas 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Rundāle Boloņas 390g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 6,03 €/kg

  • Miltu maisījis Schar Mix It 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Miltu maisījis Schar Mix It 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Pārtikas krāsa Dr.Oetker sarkana 10g

    Pārtikas krāsa Dr.Oetker sarkana 10g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 225,00 €/kg

  • Čipsi rīsu ar krējumu un sīpoliem 60g
    Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem

    Čipsi rīsu ar krējumu un sīpoliem 60g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 27,50 €/kg

  • Nūdeles Santa Maria Ramen 200g

    Nūdeles Santa Maria Ramen 200g

    3.75 € par gab.

    Cena par vienību: 18,75 €/kg

  • Mērces mais. Santa Maria Dip gvakamole 15g
    1
    32 €
    88,00 €/kg

    Mērces mais. Santa Maria Dip gvakamole 15g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 110,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Kaf. kaps. Aroma Gold Grande Intenso 16x8g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kaf. kaps. Aroma Gold Grande Intenso 16x8g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,34 €/gab.

  • Sojas mērce Kikkoman Ponzu ar citronu 150ml

    Sojas mērce Kikkoman Ponzu ar citronu 150ml

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 27,27 €/l

  • Baltvīna etiķis Rimi 250ml

    Baltvīna etiķis Rimi 250ml

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,36 €/l

  • Brokastu pārslas Nestle Chocapic 375g
    3
    49 €
    9,31 €/kg

    Brokastu pārslas Nestle Chocapic 375g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,49 €

  • Kafijas kapsulas Lavazza AMM Intenso 120g

    Kafijas kapsulas Lavazza AMM Intenso 120g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,44 €/gab.

  • Granola Axa ar kar. garš. šokolādi 330g

    Granola Axa ar kar. garš. šokolādi 330g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Prot. baton. Go On ar cepum. un karam. 50g

    Prot. baton. Go On ar cepum. un karam. 50g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 31,00 €/kg

  • Makaroni Selection by Rimi Conchiglie 500g
    1
    79 €
    3,58 €/kg

    Makaroni Selection by Rimi Conchiglie 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Zaļā tēja Loyd ar piparm.,manuka medu 20x1,7g

    Zaļā tēja Loyd ar piparm.,manuka medu 20x1,7g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 87,94 €/kg

  • Tomātu mērce Rundāle New Classic 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Rundāle New Classic 400g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 4,12 €/kg

  • Olīvas Mikado pildītas ar papriku 300g/120g

    Olīvas Mikado pildītas ar papriku 300g/120g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 17,67 €/kg

  • Auzu pārslu putra Axa ar zilenēm 40g

    Auzu pārslu putra Axa ar zilenēm 40g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 13,75 €/kg

  • Ātri pagatav. nūdeles Maggi siera garša 59,2g

    Ātri pagatav. nūdeles Maggi siera garša 59,2g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 15,08 €/kg

  • Upeņu ievārījums Rimi Smart 300g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Upeņu ievārījums Rimi Smart 300g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,63 €/kg

  • Dilles Spilva 8g
    0
    76 €
    95,00 €/kg

    Dilles Spilva 8g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 136,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,09 €

  • Pistāciju pesto Selection by Rimi 130g

    Pistāciju pesto Selection by Rimi 130g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 19,92 €/kg

  • Šķīstošā kafija Indian Instant 90g
    2
    89 €
    32,11 €/kg

    Šķīstošā kafija Indian Instant 90g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 38,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

Filtrs

Filtrs