Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Cepumi Bogutti ar sviestu bez cukura 135g
    Bez cukura

    Cepumi Bogutti ar sviestu bez cukura 135g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 17,70 €/kg

  • Šķīstošā kafija Indian Instant 90g
    2
    89 €
    32,11 €/kg

    Šķīstošā kafija Indian Instant 90g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 38,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Ātri pag. nūdeles Maggi Sesame chicken 75g

    Ātri pag. nūdeles Maggi Sesame chicken 75g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 27,87 €/kg

  • Mērce Santa Maria Pad Thai Āzijas vok 150g
    2
    25 €
    15,00 €/kg

    Mērce Santa Maria Pad Thai Āzijas vok 150g

    2.85 € par gab.

    Cena par vienību: 19,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,85 €

  • Sēnes Mikado Shitake marinētas 530g/310g
    4
    19 €
    13,52 €/kg

    Sēnes Mikado Shitake marinētas 530g/310g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,13 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Salātu mērce Kuhne Cēzara 500ml

    Salātu mērce Kuhne Cēzara 500ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/l

  • Tomātu mērce Rimi Classic 400g
    1
    49 €
    3,72 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Rimi Classic 400g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Kafij. kapsulas Café Au Lait Rimi 16x10g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafij. kapsulas Café Au Lait Rimi 16x10g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Ananasu šķēlītes Salling sulā 567g/340g

    Ananasu šķēlītes Salling sulā 567g/340g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,74 €/kg

  • Olīveļļa Goccia D'oro Extra Virgin 1l
    Labākai dzīvei

    Olīveļļa Goccia D'oro Extra Virgin 1l

    15.79 € par gab.

    Cena par vienību: 15,79 €/l

  • Miltu maisījums Herkuless rauga pankūkas 408g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Miltu maisījums Herkuless rauga pankūkas 408g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,59 €/kg

  • Garšviela Vegeta universāla 300g

    Garšviela Vegeta universāla 300g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,30 €/kg

  • Akmens sāls Santa Maria dzirnaviņās 140g

    Akmens sāls Santa Maria dzirnaviņās 140g

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 34,93 €/kg

  • Citronskābe Twins 30g

    Citronskābe Twins 30g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 26,33 €/kg

  • Sausā zupa Knorr baraviku 15g
    0
    55 €
    34,37 €/kg

    Sausā zupa Knorr baraviku 15g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 49,37 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Cepumi Chip Choco bezglutēna 130g
    Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem

    Cepumi Chip Choco bezglutēna 130g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,00 €/kg

  • Makaroni Knorr Mr Bacon&cheese 71g
    1
    42 €
    20,00 €/kg

    Makaroni Knorr Mr Bacon&cheese 71g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 30,28 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Nūdeles Maggi Pasta carbonara, ātri pag. 50g
    1
    65 €
    33,00 €/kg

    Nūdeles Maggi Pasta carbonara, ātri pag. 50g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

  • Pilngraudu auzu pārslas Dobele 500g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngraudu auzu pārslas Dobele 500g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 2,50 €/kg

  • Jūraszāles Yaki Nori grauzd suši pagatav. 24g

    Jūraszāles Yaki Nori grauzd suši pagatav. 24g

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 224,58 €/kg

  • Karijs Santa Maria 34g
    1
    01 €
    29,71 €/kg

    Karijs Santa Maria 34g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 48,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

  • Olīveļļa Grande Uliveto augstākā labuma 1l
    12
    99 €
    12,99 €/l
    Labākai dzīvei

    Olīveļļa Grande Uliveto augstākā labuma 1l

    16.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 16,99 €

  • Majonēzes mērce EF srirača 200ml
    Piemērots vegāniem

    Majonēzes mērce EF srirača 200ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/l

  • Kafijas kapsulas Aroma Gold Oro 10x5,6g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafijas kapsulas Aroma Gold Oro 10x5,6g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Dārzeņu asorti Rimi 860g/460g
    2
    16 €
    4,70 €/kg

    Dārzeņu asorti Rimi 860g/460g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,85 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

  • Krēms Selection by Rimi mandeļu 200g
    Piemērots vegāniem

    Krēms Selection by Rimi mandeļu 200g

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 35,95 €/kg

  • Sarkanās pupiņas gatav. uz tvaika 212ml/140g
    Labākai dzīvei

    Sarkanās pupiņas gatav. uz tvaika 212ml/140g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 11,00 €/kg

  • Mērce Street Mērce sinepju - medus 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Street Mērce sinepju - medus 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Kafijas kap. Illy Espresso vid. grauzd. 121g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Kafijas kap. Illy Espresso vid. grauzd. 121g

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,61 €/gab.

  • Kafijas kaps. Illy Iper Brazīlija 18gab.,121g

    Kafijas kaps. Illy Iper Brazīlija 18gab.,121g

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,61 €/gab.

  • Lēcu zupa Rimi ar gaļu 480g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lēcu zupa Rimi ar gaļu 480g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,60 €/kg

  • Sviesta pupiņas Blik 400g/240g

    Sviesta pupiņas Blik 400g/240g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,38 €/kg

  • Zaļās olīvas El Faro ar garnelēm 370ml/150g
    2 un vairāk
    -20%
    2
    00 €
    2,49 €
    13,33 €/kg

    Zaļās olīvas El Faro ar garnelēm 370ml/150g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,60 €/kg

  • Raudene Spilva 8g
    0
    81 €
    101,25 €/kg

    Raudene Spilva 8g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 143,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Nūdeles Oyakata asā vista ar sieru 93g

    Nūdeles Oyakata asā vista ar sieru 93g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 19,25 €/kg

  • Ziedu tēja Herbitum kumelīšu 25g

    Ziedu tēja Herbitum kumelīšu 25g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 87,60 €/kg

  • Vok mērce Santa Maria ar terijaki,sezamu 150g

    Vok mērce Santa Maria ar terijaki,sezamu 150g

    2.85 € par gab.

    Cena par vienību: 19,00 €/kg

  • Pasta Presto Spaghetti Nr.7 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pasta Presto Spaghetti Nr.7 400g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,97 €/kg

  • Ekoloģisks cepamais pulveris Salling Eko 140g
    Ekoloģisks

    Ekoloģisks cepamais pulveris Salling Eko 140g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

  • Kokosriekstu eļļa Rimi Planet rafinēta 500ml

    Kokosriekstu eļļa Rimi Planet rafinēta 500ml

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,15 €/l

Filtrs

Filtrs