Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Kokosriekstu eļļa Rimi Planet rafinēta 500ml

    Kokosriekstu eļļa Rimi Planet rafinēta 500ml

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,15 €/l

  • Pistāciju krēms Rimi 200g

    Pistāciju krēms Rimi 200g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 34,95 €/kg

  • Šķīstošā kafija Nescafe Strong 250g

    Šķīstošā kafija Nescafe Strong 250g

    12.49 € par gab.

    Cena par vienību: 49,96 €/kg

  • Sinepes Kok krievu 260g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sinepes Kok krievu 260g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,12 €/kg

  • Kļavu sīrups Great Northern 236ml

    Kļavu sīrups Great Northern 236ml

    9.59 € par gab.

    Cena par vienību: 40,64 €/l

  • Ķiplokpipari Santa Maria 30g

    Ķiplokpipari Santa Maria 30g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 59,67 €/kg

  • Piedeva Santa Maria vistas gaļai 24g
    0
    79 €
    32,92 €/kg

    Piedeva Santa Maria vistas gaļai 24g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 43,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Mērce Santa Maria tako asā 230g

    Mērce Santa Maria tako asā 230g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,48 €/kg

  • Lauru lapas Santa Maria 4g
    1
    35 €
    337,50 €/kg

    Lauru lapas Santa Maria 4g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 447,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Pļavas ķimenes Santa Maria 20g

    Pļavas ķimenes Santa Maria 20g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 52,50 €/kg

  • Olīveļļa Goccia d'Oro Pomace 500ml

    Olīveļļa Goccia d'Oro Pomace 500ml

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 13,18 €/l

  • Želatīns Twins 20g

    Želatīns Twins 20g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 42,50 €/kg

  • Rīsu nūdeles Exotic Food smalkās 250g

    Rīsu nūdeles Exotic Food smalkās 250g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 10,76 €/kg

  • Cepumi Schär apelsīnu Orangino 150g
    Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem

    Cepumi Schär apelsīnu Orangino 150g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 25,27 €/kg

  • Galetes Rice Up čia, kvinoju sēklām 120g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Piemērots veģetāriešiem

    Galetes Rice Up čia, kvinoju sēklām 120g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 13,75 €/kg

  • Nūdeles Fudo Udon kviešu 250g

    Nūdeles Fudo Udon kviešu 250g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,36 €/kg

  • Čili Srirača asā mērce Uni-Eagle 230g

    Čili Srirača asā mērce Uni-Eagle 230g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,39 €/kg

  • Univers. garšv.maisījums Rimi Smart 250g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Univers. garšv.maisījums Rimi Smart 250g

    0.90 € par gab.

    Cena par vienību: 3,60 €/kg

  • Ananasu šķēles sīrupā Rimi 567g/340g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ananasu šķēles sīrupā Rimi 567g/340g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,03 €/kg

  • Garšvielu maisījums Vegeta Natur zivīm 20g
    0
    59 €
    29,50 €/kg

    Garšvielu maisījums Vegeta Natur zivīm 20g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 39,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Sausās brokastis Oho Cookie rings 140g
    Nesatur pienu

    Sausās brokastis Oho Cookie rings 140g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,64 €/kg

  • Tumšā šokolāde Valor bez cukura 85% 100g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Bez cukura Piemērots veģetāriešiem

    Tumšā šokolāde Valor bez cukura 85% 100g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 45,90 €/kg

  • Proteīna batoniņš Better pistāciju 50g
    1
    55 €
    34,44 €/kg
    Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Proteīna batoniņš Better pistāciju 50g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 38,89 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,75 €

  • Cukurs Dansukker cukurbiešu EKO 750g
    Ekoloģisks

    Cukurs Dansukker cukurbiešu EKO 750g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,65 €/kg

  • Melnā tēja Ahmad Tea persiku/marakujas 20x2g
    2 un vairāk
    -26%
    3
    19 €
    4,29 €
    79,75 €/kg

    Melnā tēja Ahmad Tea persiku/marakujas 20x2g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 107,25 €/kg

  • Cepumi The Beginnings mandeļu pekanriek. 80g
    3
    29 €
    41,13 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Cepumi The Beginnings mandeļu pekanriek. 80g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,88 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Aukstā kafija Hochwald Eiskaffen 500ml

    Aukstā kafija Hochwald Eiskaffen 500ml

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/l

  • Vistas zupa Gallina Blanca ar smalk. nūd. 71g
    1
    39 €
    19,31 €/kg

    Vistas zupa Gallina Blanca ar smalk. nūd. 71g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 24,31 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,75 €

  • Čili pulveris Rimi 22g

    Čili pulveris Rimi 22g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 35,91 €/kg

  • Pūdercukurs Rimi 20g

    Pūdercukurs Rimi 20g

    0.38 € par gab.

    Cena par vienību: 19,00 €/kg

  • Vistas gaļas garšviela bez piev. sāls 37g

    Vistas gaļas garšviela bez piev. sāls 37g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 70,00 €/kg

  • Augļu tēja Loyd aveņu, citronu 20x2g

    Augļu tēja Loyd aveņu, citronu 20x2g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 74,75 €/kg

  • Rīsu un dārzeņu karijs Valdo 250g

    Rīsu un dārzeņu karijs Valdo 250g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,16 €/kg

  • Sezama eļļa 100% Kikkoman 125ml

    Sezama eļļa 100% Kikkoman 125ml

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 35,12 €/l

  • Olīveļļa Gustolu Extra Virgin Grecale 750ml
    8
    99 €
    11,99 €/l

    Olīveļļa Gustolu Extra Virgin Grecale 750ml

    16.79 € par gab.

    Cena par vienību: 22,39 €/l

    30 dienu zemākā cena: 16,79 €

  • Šķist. dzēr. Mokate Latte Matcha Mango 6x14g
    2
    59 €
    30,83 €/kg

    Šķist. dzēr. Mokate Latte Matcha Mango 6x14g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 39,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Nūdeles ICA Ramen 200g

    Nūdeles ICA Ramen 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Hibiska ziedu tēja Rimi Smart 20x1,5g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Hibiska ziedu tēja Rimi Smart 20x1,5g

    0.45 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

  • Augļu tēja Možums Vasaras dārzs 20x1,7g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Augļu tēja Možums Vasaras dārzs 20x1,7g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 26,18 €/kg

  • S. maisīj. Valdo ķīseļa pag.ar dzērveņu g.20g

    S. maisīj. Valdo ķīseļa pag.ar dzērveņu g.20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,95 €/kg

Filtrs

Filtrs