Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Kaltēti tomāti Gospodarochka eļļā 300g/144g

    Kaltēti tomāti Gospodarochka eļļā 300g/144g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 22,15 €/kg

  • Mērce Santa Maria Čipotles un čili 246g

    Mērce Santa Maria Čipotles un čili 246g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 17,28 €/kg

  • Prot. cepums Go On šokolādes ar saldin. 50g
    1
    59 €
    31,80 €/kg

    Prot. cepums Go On šokolādes ar saldin. 50g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 43,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Gurķi Kronis Zemgales 850g/425g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gurķi Kronis Zemgales 850g/425g

    3.95 € par gab.

    Cena par vienību: 9,29 €/kg

  • Kafijas kapsulas Cappuccino Rimi 192g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafijas kapsulas Cappuccino Rimi 192g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Kvinoja Activus ar dārzeņiem BIO 250g
    Ekoloģisks

    Kvinoja Activus ar dārzeņiem BIO 250g

    3.85 € par gab.

    Cena par vienību: 15,40 €/kg

  • Citronskābe Spilva 30g
    0
    65 €
    21,67 €/kg

    Citronskābe Spilva 30g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 25,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,75 €

  • Želatīns Spilva 18g
    1
    09 €
    60,56 €/kg

    Želatīns Spilva 18g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 69,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,25 €

  • Keto maize Rimi Free From 190g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Keto maize Rimi Free From 190g

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 16,05 €/kg

  • Keto virtuļi Rimi Free From 150g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Keto virtuļi Rimi Free From 150g

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 20,33 €/kg

  • Tomāti Mutti mizoti 400g/260g
    2
    39 €
    5,97 €/kg
    Labākai dzīvei

    Tomāti Mutti mizoti 400g/260g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Pasta Presto Conchiglie 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pasta Presto Conchiglie 400g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,97 €/kg

  • Zāļu tēja Apsara Dream & Sleep 50g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zāļu tēja Apsara Dream & Sleep 50g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 89,80 €/kg

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria siera g. 160g
    1
    74 €
    10,88 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria siera g. 160g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 150g

    Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 150g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,93 €/kg

  • Garneļu krekeri Rimi Planet 150g

    Garneļu krekeri Rimi Planet 150g

    4.55 € par gab.

    Cena par vienību: 30,33 €/kg

  • Ķimenes Rimi 20g

    Ķimenes Rimi 20g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 39,50 €/kg

  • Mērce Hellmanns ķiploku, zaļumu 250ml

    Mērce Hellmanns ķiploku, zaļumu 250ml

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,96 €/l

  • Miltu mais. Herkuless Amerikāņu pankūk. 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Miltu mais. Herkuless Amerikāņu pankūk. 400g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 6,87 €/kg

  • Ķiploki Kotanyi smalcināti 28g

    Ķiploki Kotanyi smalcināti 28g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 56,79 €/kg

  • Pipari Santa Maria smaržīgie 15g

    Pipari Santa Maria smaržīgie 15g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 112,67 €/kg

  • Raudene Santa Maria 5g
    1
    01 €
    202,00 €/kg

    Raudene Santa Maria 5g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 330,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

  • Iesala ekstrakts Iļģuciema 650g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Iesala ekstrakts Iļģuciema 650g

    3.25 € par gab.

    Cena par vienību: 5,00 €/kg

  • Lečo Spilva šampinjonu 710g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Lečo Spilva šampinjonu 710g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,62 €/kg

  • Cukura skaidiņas Dr.Oetker 80g

    Cukura skaidiņas Dr.Oetker 80g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 17,38 €/kg

  • Skaidiņas Dr.Oetker zelta pērlītes 10g

    Skaidiņas Dr.Oetker zelta pērlītes 10g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 75,00 €/kg

  • Ievārījums Spilva meža ogu 380g
    3
    29 €
    8,66 €/kg

    Ievārījums Spilva meža ogu 380g

    4.55 € par gab.

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,55 €

  • Garšviela Santa Maria šašlikam 100g
    1
    59 €
    15,90 €/kg

    Garšviela Santa Maria šašlikam 100g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 22,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Salātu mērce Spilva dārzeņu 385g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salātu mērce Spilva dārzeņu 385g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,43 €/kg

  • Mērce Spilva BBQ ar medu 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva BBQ ar medu 320g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 10,28 €/kg

  • Sinepes Rimi 190g

    Sinepes Rimi 190g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,32 €/kg

  • Skābeņu zupa ar cūkgaļu Rimi 470g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābeņu zupa ar cūkgaļu Rimi 470g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 4,57 €/kg

  • Mērce Chipotle piparu 60ml

    Mērce Chipotle piparu 60ml

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 66,50 €/kg

  • Nūdeles Knorr ar Boloņas mērci 60g
    1
    42 €
    23,67 €/kg

    Nūdeles Knorr ar Boloņas mērci 60g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 35,83 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Nūdeles Fudo Soba griķu 250g

    Nūdeles Fudo Soba griķu 250g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,36 €/kg

  • Mērce Tabasco oriģinālā sarkano piparu 57ml

    Mērce Tabasco oriģinālā sarkano piparu 57ml

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 70,00 €/l

  • Biezenis Kubuš ābolu, banānu 100% 100g
    0
    79 €
    7,90 €/kg

    Biezenis Kubuš ābolu, banānu 100% 100g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 10,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Tomātu mērce Lido klasiskā 440g

    Tomātu mērce Lido klasiskā 440g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 6,25 €/kg

  • Marinētas bietes Zelta Saule 480g/300g

    Marinētas bietes Zelta Saule 480g/300g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,78 €/kg

  • Mērce Spilva Tūkstoš salu 375g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Tūkstoš salu 375g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,11 €/kg

Filtrs

Filtrs