Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Kafijas pupiņas Lofbergs Brazil 1kg
    17
    39 €
    17,39 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kafijas pupiņas Lofbergs Brazil 1kg

    30.99 € par gab.

    Cena par vienību: 30,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 30,99 €

  • Kafijas kapsulas Aroma Gold Flat white 187g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafijas kapsulas Aroma Gold Flat white 187g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,34 €/gab.

  • Persilāde Rimi 35g

    Persilāde Rimi 35g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 21,43 €/kg

  • Aveņu tēja Rimi 44g

    Aveņu tēja Rimi 44g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 36,14 €/kg

  • Indijas garšv. Santa Maria Garam Masala 33g

    Indijas garšv. Santa Maria Garam Masala 33g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 54,24 €/kg

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar čili g. 185g
    1
    74 €
    9,41 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar čili g. 185g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,46 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Sausās brok. Draugu Frosty Corn Flakes 225g
    1
    39 €
    6,18 €/kg

    Sausās brok. Draugu Frosty Corn Flakes 225g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,51 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Augļu želejkonfektes Rimi mango 35g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli
    Izdevīga cena katru dienu!

    Augļu želejkonfektes Rimi mango 35g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,29 €/kg

  • Nūdeles Reeva ar vistas garšu 75g

    Nūdeles Reeva ar vistas garšu 75g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 22,53 €/kg

  • Brūnais cukurs Alvo ar stēvija saldināt. 500g

    Brūnais cukurs Alvo ar stēvija saldināt. 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Sāls Saldva Svanetijas 110g

    Sāls Saldva Svanetijas 110g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 9,55 €/kg

  • Mini rīsu čipsi Rimi ar papriku 60g
    Piemērots vegāniem

    Mini rīsu čipsi Rimi ar papriku 60g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,83 €/kg

  • Proteīna cepums Go On ar pistācijas garšu 50g
    1
    59 €
    31,80 €/kg

    Proteīna cepums Go On ar pistācijas garšu 50g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 37,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Gargraudu rīsi Rimi 800g

    Gargraudu rīsi Rimi 800g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

  • Šokolādes mērce Salling Princip 250g

    Šokolādes mērce Salling Princip 250g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

  • Tomāti Mutti sasmalcināti ar baziliku 400g
    2
    39 €
    5,97 €/kg

    Tomāti Mutti sasmalcināti ar baziliku 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Melnā tēja Možums meža ogu aromatizētā 30g
    0
    69 €
    23,00 €/kg

    Melnā tēja Možums meža ogu aromatizētā 30g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 29,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Auzu proteīna putra Axa aveņu, zemeņu g. 40g

    Auzu proteīna putra Axa aveņu, zemeņu g. 40g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,75 €/kg

  • Buljons Ķekava vistas 750ml
    5
    69 €
    7,59 €/kg

    Buljons Ķekava vistas 750ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Ek. kon. kaltēti tomāti Salling Eko 190g/110g
    Ekoloģisks

    Ek. kon. kaltēti tomāti Salling Eko 190g/110g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 33,55 €/kg

  • Rīsu uzkoda Tastees ar čedaras siera g. 65g

    Rīsu uzkoda Tastees ar čedaras siera g. 65g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 22,92 €/kg

  • Sojas mērce Kikkoman 1l

    Sojas mērce Kikkoman 1l

    10.35 € par gab.

    Cena par vienību: 10,35 €/l

  • Kliņģerīši Schar sāļie, bezglutēna 60g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Kliņģerīši Schar sāļie, bezglutēna 60g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 29,83 €/kg

  • Ā/p nūdeles Sun Yan ar vistas garšu 65g

    Ā/p nūdeles Sun Yan ar vistas garšu 65g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 22,92 €/kg

  • Kafijas pupiņas Jacobs kronung beans 1kg
    15
    49 €
    15,49 €/kg

    Kafijas pupiņas Jacobs kronung beans 1kg

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 29,99 €

  • Sojas mērce Kikkoman 150ml

    Sojas mērce Kikkoman 150ml

    4.65 € par gab.

    Cena par vienību: 31,00 €/l

  • Cukura graudi Dansukker mazie 500g

    Cukura graudi Dansukker mazie 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Ievārījums Pūre ķiršu 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ievārījums Pūre ķiršu 420g

    5.55 € par gab.

    Cena par vienību: 13,21 €/kg

  • Četru veidu pipari Kotanyi graudu 16g

    Četru veidu pipari Kotanyi graudu 16g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 105,62 €/kg

  • Mērce Rundāle Wok saldskābā 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Rundāle Wok saldskābā 400g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Kečups Spilva bērniem 330g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kečups Spilva bērniem 330g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 7,73 €/kg

  • Cukurs Dansukker Muscovado tumšais 400g

    Cukurs Dansukker Muscovado tumšais 400g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,72 €/kg

  • Zupas pasta Aroy-D Tom Yum 50g

    Zupas pasta Aroy-D Tom Yum 50g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 43,00 €/kg

  • Jūras sāls Selection By Rimi 100g

    Jūras sāls Selection By Rimi 100g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 28,90 €/kg

  • Tako laiviņas Rimi Planet 135g

    Tako laiviņas Rimi Planet 135g

    3.32 € par gab.

    Cena par vienību: 24,59 €/kg

  • Kviešu, kukurūzas tortiljas Rimi Planet 320g

    Kviešu, kukurūzas tortiljas Rimi Planet 320g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,78 €/kg

  • Olīveļļa Borges Extra Virgin 500ml
    Labākai dzīvei

    Olīveļļa Borges Extra Virgin 500ml

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,98 €/l

  • Kart. biez. Maggi 5 minūtes ar dillēm 50g
    1
    39 €
    27,80 €/kg

    Kart. biez. Maggi 5 minūtes ar dillēm 50g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Ā/p nūdeles Maggi 5 minutes ar tomātiem 62g
    1
    69 €
    29,65 €/kg

    Ā/p nūdeles Maggi 5 minutes ar tomātiem 62g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 34,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Auzu granola The Beginnings ar dzērvenēm 200g
    3
    69 €
    18,45 €/kg
    Nesatur lipekli Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu granola The Beginnings ar dzērvenēm 200g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 21,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,29 €

Filtrs

Filtrs