Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Ā/p nūdeles Maggi 5 minutes ar tomātiem 62g
    1
    69 €
    29,65 €/kg

    Ā/p nūdeles Maggi 5 minutes ar tomātiem 62g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 34,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Auzu granola The Beginnings ar dzērvenēm 200g
    3
    69 €
    18,45 €/kg
    Nesatur lipekli Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu granola The Beginnings ar dzērvenēm 200g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 21,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,29 €

  • Kečups Rūdolfs asais BIO 530g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kečups Rūdolfs asais BIO 530g

    3.85 € par gab.

    Cena par vienību: 7,26 €/kg

  • Rīsu etiķis Detox BIO 500ml
    Ekoloģisks

    Rīsu etiķis Detox BIO 500ml

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,98 €/l

  • Kukurūzas milti Naturalisimo bez glutēna 1kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Kukurūzas milti Naturalisimo bez glutēna 1kg

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,79 €/kg

  • Proteīna batoniņš Beginnings ananāsu 40g
    1
    59 €
    39,75 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi

    Proteīna batoniņš Beginnings ananāsu 40g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 44,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Kafijas kapsulas Aroma Gold Crema 10x5,5g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafijas kapsulas Aroma Gold Crema 10x5,5g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,30 €/gab.

  • Mērce Pūre Balzamico 270g

    Mērce Pūre Balzamico 270g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,48 €/kg

  • Marinēti kiršu pipari 670g/300g

    Marinēti kiršu pipari 670g/300g

    6.39 € par gab.

    Cena par vienību: 21,30 €/kg

  • V. buljons Gallina Blaca dill./pēters. 12x10g
    1
    08 €
    9,00 €/kg

    V. buljons Gallina Blaca dill./pēters. 12x10g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 11,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

  • Ābolu etiķis Andrea kurkumu, kanēli BIO 500ml
    Ekoloģisks

    Ābolu etiķis Andrea kurkumu, kanēli BIO 500ml

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/l

  • Zaļā tēja LOYD citronu&citronzāles 30g
    2
    09 €
    69,67 €/kg

    Zaļā tēja LOYD citronu&citronzāles 30g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 99,67 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Kukurūzas eļļa Rimi Smart rafinēta 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kukurūzas eļļa Rimi Smart rafinēta 1l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/l

  • Krēms Selection by Rimi riekstu 200g
    Piemērots vegāniem

    Krēms Selection by Rimi riekstu 200g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 25,95 €/kg

  • Garšvielu maisījums Rimi BBQ gaļai 45g

    Garšvielu maisījums Rimi BBQ gaļai 45g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 16,67 €/kg

  • Marinēti tomāti Nizhyn 920g/460g
    2
    89 €
    6,28 €/kg

    Marinēti tomāti Nizhyn 920g/460g

    3.45 € par gab.

    Cena par vienību: 7,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Kafijas pupiņas Merrild Barista Espresso 1kg
    15
    49 €
    15,49 €/kg

    Kafijas pupiņas Merrild Barista Espresso 1kg

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 29,99 €

  • Nūdeles Samlip Udon 200g

    Nūdeles Samlip Udon 200g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

  • Grubotto Valdo ar saulē kalt. tomātiem 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Grubotto Valdo ar saulē kalt. tomātiem 250g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,16 €/kg

  • Olīvu izspaidu eļļa Gustolu 1l
    4
    99 €
    4,99 €/l

    Olīvu izspaidu eļļa Gustolu 1l

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

  • Olu pasta Rimi Planet Spaetzle 500g

    Olu pasta Rimi Planet Spaetzle 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Makaroni Presto Cornetti Rigati 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makaroni Presto Cornetti Rigati 400g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,97 €/kg

  • Granola Axa ar šokol. un riekstiem 330g

    Granola Axa ar šokol. un riekstiem 330g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Granola Axa ar šokolādi un banāniem 330g

    Granola Axa ar šokolādi un banāniem 330g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Patisoni Zelta Saule marinēti 670g/335g

    Patisoni Zelta Saule marinēti 670g/335g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,93 €/kg

  • Kurkuma Santa Maria malta 32g

    Kurkuma Santa Maria malta 32g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 49,69 €/kg

  • Tofu Morinaga 307g
    Piemērots vegāniem

    Tofu Morinaga 307g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,28 €/kg

  • Auzu pārslu putra Axa ar avenēm, kazenēm 40g

    Auzu pārslu putra Axa ar avenēm, kazenēm 40g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 13,75 €/kg

  • Kvinoja Rimi Free From 375g
    Piemērots vegāniem

    Kvinoja Rimi Free From 375g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Zaļās olīvas El Faro ar lasi 370ml/150g
    2 un vairāk
    -20%
    2
    00 €
    2,49 €
    13,33 €/kg

    Zaļās olīvas El Faro ar lasi 370ml/150g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,60 €/kg

  • Smaržīgie pipari Spilva 15g
    0
    89 €
    59,33 €/kg

    Smaržīgie pipari Spilva 15g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 86,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Dārzeņu buljons Foodstudio 750ml
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Piemērots veģetāriešiem

    Dārzeņu buljons Foodstudio 750ml

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/l

  • Mērce Barilla Olive 400g
    2
    44 €
    6,10 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Piemērots veģetāriešiem

    Mērce Barilla Olive 400g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,89 €

  • Bekona Spilva burgeru mērce 390g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bekona Spilva burgeru mērce 390g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,28 €/kg

  • Zaļā tēja Impra jasmīna 100g

    Zaļā tēja Impra jasmīna 100g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 43,90 €/kg

  • Augļu un zāļu tēja Ahmad Sleep 30g
    2 un vairāk
    -24%
    2
    79 €
    3,69 €
    93,00 €/kg

    Augļu un zāļu tēja Ahmad Sleep 30g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 123,00 €/kg

  • Buljons Ķekava Ramen 350ml
    2
    69 €
    7,69 €/kg

    Buljons Ķekava Ramen 350ml

    3.77 € par gab.

    Cena par vienību: 10,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,77 €

  • Cukurs Dansukker Demerara 500g

    Cukurs Dansukker Demerara 500g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,38 €/kg

  • Piparu maisījums Santa Maria 25g

    Piparu maisījums Santa Maria 25g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 71,60 €/kg

  • Kajēnas pipari Santa Marija smaržīgie 30 g

    Kajēnas pipari Santa Marija smaržīgie 30 g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 55,00 €/kg

Filtrs

Filtrs