Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
Ķekava_kat_w39-40
  • Cukura graudi Dansukker cietie 500g

    Cukura graudi Dansukker cietie 500g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,38 €/kg

  • Etiķis Kuhne Modenas balzamiko 250ml

    Etiķis Kuhne Modenas balzamiko 250ml

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 15,16 €/l

  • Etiķis Kuhne baltā vīna 250ml

    Etiķis Kuhne baltā vīna 250ml

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 9,40 €/l

  • Garšviela Santa Maria zivīm ar garšaugiem 15g
    0
    79 €
    52,67 €/kg

    Garšviela Santa Maria zivīm ar garšaugiem 15g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 70,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,05 €

  • Garšvielas Kotanyi ar ķiplokiem vistai 30g
    1
    09 €
    36,33 €/kg

    Garšvielas Kotanyi ar ķiplokiem vistai 30g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 46,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Kečups Spilva klasiskais 330g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kečups Spilva klasiskais 330g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,64 €/kg

  • Garšviela Santa Maria universālā 160g

    Garšviela Santa Maria universālā 160g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,56 €/kg

  • Garšviela Santa Maria maltajai gaļai 80g
    1
    79 €
    22,38 €/kg

    Garšviela Santa Maria maltajai gaļai 80g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 29,88 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Sezamas sēklu mērce Kikkoman Teriyaki 250ml

    Sezamas sēklu mērce Kikkoman Teriyaki 250ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,96 €/l

  • Maize Schar saldskābā 240g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Maize Schar saldskābā 240g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 22,88 €/kg

  • Mērce Fudo saldā čili 840g

    Mērce Fudo saldā čili 840g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,51 €/kg

  • Cepumi Gullon Sharkies bez glutēna 200g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Cepumi Gullon Sharkies bez glutēna 200g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,96 €/kg

  • Krāsainās cukura zvaignītes Dr. Oetker 10g

    Krāsainās cukura zvaignītes Dr. Oetker 10g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 75,00 €/kg

  • Nūdeļu zupa Nongshim Neoguri Ramyun 120g

    Nūdeļu zupa Nongshim Neoguri Ramyun 120g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,58 €/kg

  • Zaļā tēja Rimi Smart 80g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zaļā tēja Rimi Smart 80g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 11,88 €/kg

  • Tortiljas čipsi Rimi krējuma siera 200g

    Tortiljas čipsi Rimi krējuma siera 200g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 10,25 €/kg

  • Zaļās olīvas Rimi Smart ar papriku 180/80 g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zaļās olīvas Rimi Smart ar papriku 180/80 g

    0.73 € par gab.

    Cena par vienību: 9,13 €/kg

  • Vasabi pasta ICA Asia 45g

    Vasabi pasta ICA Asia 45g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 59,78 €/kg

  • Pupiņas Heinz sarkanās 400g/280g

    Pupiņas Heinz sarkanās 400g/280g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 5,87 €/kg

  • Nūdeļu zupa Nongshim Shin Ramyun 120g

    Nūdeļu zupa Nongshim Shin Ramyun 120g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,58 €/kg

  • Zaļā tēja Ahmad Tea mango un līčija 40g

    Zaļā tēja Ahmad Tea mango un līčija 40g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 107,25 €/kg

  • Tomātu mērce Lido pikantā 440g

    Tomātu mērce Lido pikantā 440g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,80 €/kg

  • Ā/p auzu pārslu putra Graci aveņu, čia 50g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ā/p auzu pārslu putra Graci aveņu, čia 50g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 25,00 €/kg

  • Auzu pārslu putra Axa ar mellenēm 40g

    Auzu pārslu putra Axa ar mellenēm 40g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 13,75 €/kg

  • Sausais raugs Rimi 12g
    0
    48 €
    40,00 €/kg

    Sausais raugs Rimi 12g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 49,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,59 €

  • Saldā čili mērce Spilva street food 960g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldā čili mērce Spilva street food 960g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,20 €/kg

  • Mērce Spilva Street frī kartupeļu 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Street frī kartupeļu 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Ananāsu salsa Santa Maria 230g

    Ananāsu salsa Santa Maria 230g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,48 €/kg

  • Kafijas dzēriens 3in1 MacCoffee Strong 20g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kafijas dzēriens 3in1 MacCoffee Strong 20g

    0.23 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/kg

  • Citronpipari Santa Maria 359g

    Citronpipari Santa Maria 359g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,83 €/kg

  • Karamele Werther's Original bez cukura 70g
    Bez cukura

    Karamele Werther's Original bez cukura 70g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 44,14 €/kg

  • Pasta Barilla Fusilli bez lipekļa 400g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Pasta Barilla Fusilli bez lipekļa 400g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,47 €/kg

  • Auzu cep. The Beginnings ar zemeņu garšu 80g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Auzu cep. The Beginnings ar zemeņu garšu 80g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 37,38 €/kg

  • Sausās brokastis Draugu Chocolate Balls 225g
    1
    49 €
    6,62 €/kg

    Sausās brokastis Draugu Chocolate Balls 225g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Krekeri The Beginnings mand. ar sēkl. 80g
    2
    49 €
    31,13 €/kg
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Krekeri The Beginnings mand. ar sēkl. 80g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 37,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Šķīstošā kafija Vespucci granulēta 100g

    Šķīstošā kafija Vespucci granulēta 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Plovs Rimi ar cūkgaļu 480g
    2
    88 €
    6,00 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Plovs Rimi ar cūkgaļu 480g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,48 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,59 €

  • Augļu tēja Možums karkāde, zemene 20x1,7g
    0
    99 €
    33,00 €/kg

    Augļu tēja Možums karkāde, zemene 20x1,7g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 46,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Melnā tēja Just a Minute 20x1,4g

    Melnā tēja Just a Minute 20x1,4g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 31,79 €/kg

  • Garšvielu maisījums Vegeta Natur salātiem 20g
    0
    59 €
    29,50 €/kg

    Garšvielu maisījums Vegeta Natur salātiem 20g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 39,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

Filtrs

Filtrs