Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Tomātu mērce Spilva 510g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tomātu mērce Spilva 510g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,69 €/kg

  • Tomātu pasta Spilva 265g
    1
    49 €
    5,62 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tomātu pasta Spilva 265g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,51 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Pesto Selection by Rimi ar baziliku 130g

    Pesto Selection by Rimi ar baziliku 130g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 15,77 €/kg

  • Tomātu mērce Spilva luksus 510g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva luksus 510g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 5,39 €/kg

  • Tomātu Passata Rimi 500g
    Nesatur laktozi Labākai dzīvei

    Tomātu Passata Rimi 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

  • Sinepes Spilva Franču 200g
    1
    39 €
    6,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sinepes Spilva Franču 200g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Tomātu pasta Spilva 520g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu pasta Spilva 520g

    3.55 € par gab.

    Cena par vienību: 6,83 €/kg

  • Pesto Selection By Rimi bazilika 185g

    Pesto Selection By Rimi bazilika 185g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,16 €/kg

  • Sinepes Spilva klasiskās 220g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sinepes Spilva klasiskās 220g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,68 €/kg

  • Pesto Selection by Rimi kaltētu tomātu 130g

    Pesto Selection by Rimi kaltētu tomātu 130g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 13,46 €/kg

  • Tomātu kečups Heinz 800ml

    Tomātu kečups Heinz 800ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,36 €/kg

  • Mārrutki Spilva klasiskie 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mārrutki Spilva klasiskie 200g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 10,45 €/kg

  • Kečups Spilva tomātu oriģinālais 1kg

    Kečups Spilva tomātu oriģinālais 1kg

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,49 €/kg

  • Mērce Spilva burgeru 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva burgeru 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Tomātu mērce Rundāle 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Rundāle 400g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,97 €/kg

  • Mērce Spilva Wrap 220g
    1
    79 €
    8,14 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Wrap 220g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,77 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Tomātu mērce Spilva saldā 510g
    1
    79 €
    3,51 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce Spilva saldā 510g

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 4,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,45 €

  • Tomātu mērce bez pievienota cukura 0,5l
    2
    29 €
    4,49 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mērce bez pievienota cukura 0,5l

    3.05 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,05 €

  • Kečups Rimi 540g

    Kečups Rimi 540g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 3,50 €/kg

  • Sinepes Spilva angļu 200g
    1
    39 €
    6,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sinepes Spilva angļu 200g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Mērce Spilva Ķīnas saldsk. ar ananasiem 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Ķīnas saldsk. ar ananasiem 500g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,98 €/kg

  • Mērce Barilla Basilico tom. ar bazil. 400g
    2
    44 €
    6,10 €/kg

    Mērce Barilla Basilico tom. ar bazil. 400g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Mērce Rundāle septiņu dārza zaļumu 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Rundāle septiņu dārza zaļumu 420g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 3,45 €/kg

  • Mērce Pūre BBQ Classic 280g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Piemērots veģetāriešiem

    Mērce Pūre BBQ Classic 280g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 7,46 €/kg

  • Mērce Barilla pesto genovese 190g

    Mērce Barilla pesto genovese 190g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,00 €/kg

  • Mērce makaroniem Rimi ar baziliku 390g
    1
    99 €
    5,10 €/kg

    Mērce makaroniem Rimi ar baziliku 390g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Saldskābā mērce Spilva medus cālim 510g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Saldskābā mērce Spilva medus cālim 510g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,18 €/kg

  • Mērce Pūre mango 260g

    Mērce Pūre mango 260g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 9,19 €/kg

  • Pesto Rundāle svaigu zaļumu 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pesto Rundāle svaigu zaļumu 180g

    2.40 € par gab.

    Cena par vienību: 13,33 €/kg

  • Mērce makaroniem Rimi ar ķiplokiem 390g
    1
    99 €
    5,10 €/kg

    Mērce makaroniem Rimi ar ķiplokiem 390g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Kečups Spilva tomātu bērniem 500g

    Kečups Spilva tomātu bērniem 500g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,98 €/kg

  • Mērce Spilva Premium mango un čili 285g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mērce Spilva Premium mango un čili 285g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,89 €/kg

  • Kečups Rūdolfs klasiskais BIO 530g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Kečups Rūdolfs klasiskais BIO 530g

    3.85 € par gab.

    Cena par vienību: 7,26 €/kg

  • Mērce Pūre Sweet Asia 280g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Piemērots veģetāriešiem

    Mērce Pūre Sweet Asia 280g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,11 €/kg

  • Kečups Spilva Oriģinālais 1250g
    3
    39 €
    2,71 €/kg

    Kečups Spilva Oriģinālais 1250g

    6.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,03 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,29 €

  • Mārrutki Rimi Smart 165g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Mārrutki Rimi Smart 165g

    0.72 € par gab.

    Cena par vienību: 4,36 €/kg

  • Adžika Pūre Klasiskā 450g

    Adžika Pūre Klasiskā 450g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,76 €/kg

  • Pastas mērce Rimi Napoletana 390g

    Pastas mērce Rimi Napoletana 390g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,67 €/kg

  • Pastas mērce Rimi Bolognese 390g

    Pastas mērce Rimi Bolognese 390g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 5,77 €/kg

  • Tomātu mērce Dimdiņi Itāļu 250g
    1
    49 €
    5,96 €/kg

    Tomātu mērce Dimdiņi Itāļu 250g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 8,36 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,46 €

Filtrs

Filtrs