Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Tortiljas Santa Maria Original 320g

    Tortiljas Santa Maria Original 320g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

  • Tortiljas Santa Maria pilngraudu kviešu 320g
    2
    19 €
    6,84 €/kg

    Tortiljas Santa Maria pilngraudu kviešu 320g

    2.58 € par gab.

    Cena par vienību: 8,06 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Tortilla Latvijas Maiznieks pilngraudu 360g
    Piemērots vegāniem

    Tortilla Latvijas Maiznieks pilngraudu 360g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Tortiljas Santa Maria kviešu 371g

    Tortiljas Santa Maria kviešu 371g

    3.42 € par gab.

    Cena par vienību: 9,22 €/kg

  • Tortilla Latvijas Maiznieks kviešu 360g
    Piemērots vegāniem

    Tortilla Latvijas Maiznieks kviešu 360g

    2.77 € par gab.

    Cena par vienību: 7,69 €/kg

  • Garšvielu maisījums Santa Maria Tako 28g

    Garšvielu maisījums Santa Maria Tako 28g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 48,21 €/kg

  • Garšvielu maisījums Santa Maria Fajita 28g
    0
    99 €
    35,36 €/kg

    Garšvielu maisījums Santa Maria Fajita 28g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 44,64 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,75 €

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria načos 475g
    3
    42 €
    7,20 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria načos 475g

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 10,29 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,93 €

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sieru 185g
    1
    46 €
    7,89 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sieru 185g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 11,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,25 €

  • Halapenjo Rimi Planet zaļie 335/160g

    Halapenjo Rimi Planet zaļie 335/160g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 13,44 €/kg

  • Tortilla Latvijas Maiznieks sēklu 360g
    Piemērots vegāniem

    Tortilla Latvijas Maiznieks sēklu 360g

    2.58 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Pilngr.kviešu tortilja Santa Maria plāna 239g
    2
    19 €
    9,16 €/kg

    Pilngr.kviešu tortilja Santa Maria plāna 239g

    2.58 € par gab.

    Cena par vienību: 10,79 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Tortiljas Rimi Planet pilngraudu kviešu 370g

    Tortiljas Rimi Planet pilngraudu kviešu 370g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,73 €/kg

  • Tortiljas Santa Maria kukurūzas, kviešu 336g

    Tortiljas Santa Maria kukurūzas, kviešu 336g

    2.58 € par gab.

    Cena par vienību: 7,68 €/kg

  • Kukurūzas čipsi Doritos siera garšu 180g
    2
    15 €
    11,94 €/kg

    Kukurūzas čipsi Doritos siera garšu 180g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 17,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,09 €

  • Načos kukurūzas čipsi Santa Maria 185g

    Načos kukurūzas čipsi Santa Maria 185g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,38 €/kg

  • Kviešu mīkstie tako Rimi Planet 240g

    Kviešu mīkstie tako Rimi Planet 240g

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 10,21 €/kg

  • Mērce Santa Maria tako maigā 230g
    2
    99 €
    13,00 €/kg
    Labākai dzīvei

    Mērce Santa Maria tako maigā 230g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,48 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,27 €

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sieru 475g

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sieru 475g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 11,14 €/kg

  • Garšv. mais. Santa Maria vistas panēšanai 50g

    Garšv. mais. Santa Maria vistas panēšanai 50g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 41,80 €/kg

  • Tako laiviņas Santa Maria 135g
    3
    32 €
    24,59 €/kg

    Tako laiviņas Santa Maria 135g

    4.15 € par gab.

    Cena par vienību: 30,74 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sāli 185g
    1
    67 €
    9,03 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sāli 185g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 12,92 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,43 €

  • Tortiljas Rimi Planet dažādu graudu 370g

    Tortiljas Rimi Planet dažādu graudu 370g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,73 €/kg

  • Kviešu tortillas Santa Maria mazās 200g

    Kviešu tortillas Santa Maria mazās 200g

    2.30 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/kg

  • Garšv. mais. Santa Maria Chili Con Carne 28g

    Garšv. mais. Santa Maria Chili Con Carne 28g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 60,36 €/kg

  • Tortiljas Rimi Planet kviešu 370g

    Tortiljas Rimi Planet kviešu 370g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Tortili. plāksnes Old El Paso bezglutēna 216g
    Nesatur lipekli

    Tortili. plāksnes Old El Paso bezglutēna 216g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 19,68 €/kg

  • Kukur. čipsi Doritos ar saldā čili garšu 180g
    2
    15 €
    11,94 €/kg

    Kukur. čipsi Doritos ar saldā čili garšu 180g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 17,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,09 €

  • Kviešu tortilja Santa Maria īpaši plāna 244g

    Kviešu tortilja Santa Maria īpaši plāna 244g

    2.77 € par gab.

    Cena par vienību: 11,35 €/kg

  • Salsa Santa Maria sark. tomātu vid. asa 230g
    3
    39 €
    14,74 €/kg

    Salsa Santa Maria sark. tomātu vid. asa 230g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 18,48 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,55 €

  • Kukurūzas čipsi Rimi Nacho Classic 200g

    Kukurūzas čipsi Rimi Nacho Classic 200g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 10,45 €/kg

  • Garšvielu maisījums Santa Maria Burito 28g

    Garšvielu maisījums Santa Maria Burito 28g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 44,64 €/kg

  • Tortiljas čipsi Rimi ar siera garšu 200g

    Tortiljas čipsi Rimi ar siera garšu 200g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 10,25 €/kg

  • Mērce Santa Maria asā ar pipariem 85g

    Mērce Santa Maria asā ar pipariem 85g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 24,59 €/l

  • Dip mērce Santa Maria načo siera 250g

    Dip mērce Santa Maria načo siera 250g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 17,00 €/kg

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar halapenjo 185g

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar halapenjo 185g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 11,30 €/kg

  • Kviešu, kukurūzas tortiljas Rimi Planet 320g

    Kviešu, kukurūzas tortiljas Rimi Planet 320g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,78 €/kg

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria salsas g. 160g
    1
    74 €
    10,88 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria salsas g. 160g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Garšv. Santa Maria tako vistas gaļ. 28g

    Garšv. Santa Maria tako vistas gaļ. 28g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 67,50 €/kg

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar čili g. 185g
    1
    74 €
    9,41 €/kg

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar čili g. 185g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,46 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

Filtrs

Filtrs