Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Musli batoniņš Rimi ar zemeņu garšu 30g
    4 un vairāk
    -22%
    0
    25 €
    0,32 €
    8,33 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Musli batoniņš Rimi ar zemeņu garšu 30g

    0.32 € par gab.

    Cena par vienību: 10,67 €/kg

  • Kartupeļu čipsi Lay's ar jog., zaļumu g. 180g

    Kartupeļu čipsi Lay's ar jog., zaļumu g. 180g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 19,94 €/kg

  • Cepumi Barni Choco 150g

    Cepumi Barni Choco 150g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 18,60 €/kg

  • Mandeles Awake attīrītas 400g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Mandeles Awake attīrītas 400g

    3.90 € par gab.

    Cena par vienību: 9,75 €/kg

  • Piena šokolāde Karl Fazer lazdu riekstu 200g
    3
    59 €
    17,95 €/kg

    Piena šokolāde Karl Fazer lazdu riekstu 200g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Indijas rieksti Alis Co 500g
    Labākai dzīvei

    Indijas rieksti Alis Co 500g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,98 €/kg

  • Cepumi Selga šok.garšas krēma pildījums 205g
    1
    79 €
    8,73 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga šok.garšas krēma pildījums 205g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 13,61 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Cepumi Milka ar aveņu pildījumu 147g

    Cepumi Milka ar aveņu pildījumu 147g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,94 €/kg

  • Cepumi Selga ar karameļu garšu 180g
    0
    95 €
    5,28 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga ar karameļu garšu 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Ādažu Kraukšķi Siera bumbas 165g
    1
    49 €
    9,03 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ādažu Kraukšķi Siera bumbas 165g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,12 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Tumšā šokolāde Salling 85% kakao 100g

    Tumšā šokolāde Salling 85% kakao 100g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 27,90 €/kg

  • Zefīrs Laima ar vaniļas garšu 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima ar vaniļas garšu 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Tumšā šokolāde Schogetten 100g
    1
    59 €
    15,90 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tumšā šokolāde Schogetten 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Čipsi Ādažu Draugu paka diļļu 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu Draugu paka diļļu 180g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,61 €/kg

  • Saulespuķu sēklas Awake lobītas 150g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Saulespuķu sēklas Awake lobītas 150g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 5,67 €/kg

  • Želejkonfektes Fini zemeņu trubiņas 90g
    0
    99 €
    11,00 €/kg

    Želejkonfektes Fini zemeņu trubiņas 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Vafeles Selga ar vaniļas garšu 180g
    1
    45 €
    8,06 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeles Selga ar vaniļas garšu 180g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Konfektes Lācītis ķepainītis 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Lācītis ķepainītis 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Salmiņi Rimi ar sezama sēklām 150g

    Salmiņi Rimi ar sezama sēklām 150g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 5,93 €/kg

  • Cepumi Milka ar šokolādes gab. 135g

    Cepumi Milka ar šokolādes gab. 135g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 18,44 €/kg

  • Šokolādes konfektes Migle 1kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šokolādes konfektes Migle 1kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Rozīnes Awake bez kauliņiem 400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rozīnes Awake bez kauliņiem 400g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,72 €/kg

  • Konfektes Serenāde 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Serenāde 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Cepumi Jaffa šokolādē ar aveņu želeju 135g
    Nesatur pienu
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cepumi Jaffa šokolādē ar aveņu želeju 135g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,59 €/kg

  • Riekstu maisījums premium 300g
    5
    59 €
    18,63 €/kg
    Labākai dzīvei

    Riekstu maisījums premium 300g

    7.35 € par gab.

    Cena par vienību: 24,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,35 €

  • Hematogens 50g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Hematogens 50g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,80 €/kg

  • Auzu cepumi Rimi Smart 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Auzu cepumi Rimi Smart 500g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 3,70 €/kg

  • Sāļie krekeri Selga Klasika 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sāļie krekeri Selga Klasika 150g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,60 €/kg

  • Piena šokolāde Poesia 100g

    Piena šokolāde Poesia 100g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 10,90 €/kg

  • Cepumi Rimi ar vaniļas garšas pild. 500g

    Cepumi Rimi ar vaniļas garšas pild. 500g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/kg

  • Sāļā uzkoda Pringles Original 165g

    Sāļā uzkoda Pringles Original 165g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,09 €/kg

  • Cepumi Barni Milk 150g

    Cepumi Barni Milk 150g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 18,60 €/kg

  • Cepumi Belvita pilngr. riekstu un medus 300g

    Cepumi Belvita pilngr. riekstu un medus 300g

    3.85 € par gab.

    Cena par vienību: 12,83 €/kg

  • Krekeri Tuc mini krējuma un sīpolu 100g

    Krekeri Tuc mini krējuma un sīpolu 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Čipsi Awake banānu 200g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Čipsi Awake banānu 200g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,45 €/kg

  • Vafele Knoppers ar riekstu krēmu 25g
    2 un vairāk
    -16%
    0
    59 €
    0,70 €
    23,60 €/kg

    Vafele Knoppers ar riekstu krēmu 25g

    0.70 € par gab.

    Cena par vienību: 28,00 €/kg

  • Cepumi Rimi ar balto šok.un citr. garšu 150g

    Cepumi Rimi ar balto šok.un citr. garšu 150g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,60 €/kg

  • Cepumi Milka Choc & Choc 150g

    Cepumi Milka Choc & Choc 150g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • Kukurūzas uzkoda ar sieru Rimi 60g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kukurūzas uzkoda ar sieru Rimi 60g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,17 €/kg

  • Cepumi Rimi Triple Chocolate 180g

    Cepumi Rimi Triple Chocolate 180g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 13,06 €/kg

Filtrs

Filtrs