Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Šokolādes batoniņi  Snickers 5x50g
    Jaunums

    Šokolādes batoniņi Snickers 5x50g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Sālsstandziņas Rimi ar sieru 125g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sālsstandziņas Rimi ar sieru 125g

    1.66 € par gab.

    Cena par vienību: 13,28 €/kg

  • Cepumi Selga 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Vafeles Selga ar citronu garšu 180g
    1
    45 €
    8,06 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeles Selga ar citronu garšu 180g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Cepumi Milka Chocominis 150g

    Cepumi Milka Chocominis 150g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,60 €/kg

  • Cepumi Rimi ar šokolādes gabaliņiem 150g
    Piemērots vegāniem

    Cepumi Rimi ar šokolādes gabaliņiem 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Vafeles Selga ar šokolādes garšu 180g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeles Selga ar šokolādes garšu 180g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,17 €/kg

  • Cepumi Rimi Savoiardi dāmu pirkstiņi 200g
    2 un vairāk
    -21%
    1
    39 €
    1,75 €
    6,95 €/kg

    Cepumi Rimi Savoiardi dāmu pirkstiņi 200g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 8,75 €/kg

  • Cepumi Selga ar šokolādes garšu 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga ar šokolādes garšu 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Sviesta vafeles Selection by Rimi 100g

    Sviesta vafeles Selection by Rimi 100g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 21,50 €/kg

  • Pilngraudu cepumi Selga 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngraudu cepumi Selga 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Čipsi Ādažu Draugu paka ar tomātu garšu 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu Draugu paka ar tomātu garšu 180g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,61 €/kg

  • Čia sēklas Rimi 150g
    Labākai dzīvei

    Čia sēklas Rimi 150g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,27 €/kg

  • Cepumi Selga ar iebiezinātā piena garšu 180g
    0
    95 €
    5,28 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga ar iebiezinātā piena garšu 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Čipsi Ādažu Salmiņi 100g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu Salmiņi 100g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,90 €/kg

  • Musli batoniņš Herkuless šok. riekstu 25g
    0
    39 €
    15,60 €/kg

    Musli batoniņš Herkuless šok. riekstu 25g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,60 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,49 €

  • Čipsi Ādažu Mazāk sāls Klasiskie 130g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu Mazāk sāls Klasiskie 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

  • Konfektes Jelly marmelādes kg
    3
    89 €
    3,89 €/kg

    Konfektes Jelly marmelādes kg

    5.80 € par kg

    Cena par vienību: 5,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,80 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Lobītas ķirbju sēklas Awake, 150g
    Labākai dzīvei

    Lobītas ķirbju sēklas Awake, 150g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 15,67 €/kg

  • Čipsi Lay's Oven Baked ar gaileņu garšu 180g

    Čipsi Lay's Oven Baked ar gaileņu garšu 180g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 19,94 €/kg

  • Zefīrs Laima Maigums ar vaniļas garšu 175g
    2
    69 €
    15,37 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima Maigums ar vaniļas garšu 175g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Cepumi Rimi ar kakao krēma pildījumu 500g

    Cepumi Rimi ar kakao krēma pildījumu 500g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/kg

  • Cepumi Rimi ar dzērv. un balto šok. 150g

    Cepumi Rimi ar dzērv. un balto šok. 150g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,60 €/kg

  • Cepumi Belvita pilngraudu ar šok. gab. 300g

    Cepumi Belvita pilngraudu ar šok. gab. 300g

    3.85 € par gab.

    Cena par vienību: 12,83 €/kg

  • Salmiņi Draugu saldie 150g
    3 un vairāk
    -23%
    0
    99 €
    1,29 €
    6,60 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salmiņi Draugu saldie 150g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,60 €/kg

  • Riekstu batoniņš Rimi ar Braz. riekstiem 35g
    0
    55 €
    15,71 €/kg
    Nesatur pienu

    Riekstu batoniņš Rimi ar Braz. riekstiem 35g

    0.68 € par gab.

    Cena par vienību: 19,43 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,68 €

  • Vafeles Selga ar lazdu riekstu garšu 180g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeles Selga ar lazdu riekstu garšu 180g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,17 €/kg

  • Čipsi Ādažu sirsniņas 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu sirsniņas 100g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,90 €/kg

  • Klinģerīši Rimi sāļie 150g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Klinģerīši Rimi sāļie 150g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,27 €/kg

  • Tumšā šokolāde Poesia 100g

    Tumšā šokolāde Poesia 100g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 11,90 €/kg

  • Čipsi Ādažu kraukšķīgie kartupeļi ar sāli 50g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu kraukšķīgie kartupeļi ar sāli 50g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 21,80 €/kg

  • Riekstu batoniņš Rimi ar mandelēm 35g
    0
    55 €
    15,71 €/kg
    Nesatur pienu

    Riekstu batoniņš Rimi ar mandelēm 35g

    0.68 € par gab.

    Cena par vienību: 19,43 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,68 €

  • Sālsstandziņas Rimi 125g
    2 un vairāk
    -10%
    1
    49 €
    1,66 €
    11,92 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sālsstandziņas Rimi 125g

    1.66 € par gab.

    Cena par vienību: 13,28 €/kg

  • Indijas rieksti Awake 150g
    Labākai dzīvei

    Indijas rieksti Awake 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Piena šokolāde Karl Fazer 180g
    3
    59 €
    19,94 €/kg

    Piena šokolāde Karl Fazer 180g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,28 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Sāļā  uzkod. Pringles krēj. un sīp.garšu 165g

    Sāļā uzkod. Pringles krēj. un sīp.garšu 165g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,09 €/kg

  • Čipsi Ādažu Draugu paka krējuma sīpolu 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu Draugu paka krējuma sīpolu 180g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,61 €/kg

  • Cepumi Cirks 300g
    2
    69 €
    8,97 €/kg

    Cepumi Cirks 300g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 12,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Zefīrs Laima dzērveņu 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima dzērveņu 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Riekstu bat. Rimi ar pekanriekstiem 35g
    0
    55 €
    15,71 €/kg
    Nesatur pienu

    Riekstu bat. Rimi ar pekanriekstiem 35g

    0.68 € par gab.

    Cena par vienību: 19,43 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,68 €

Filtrs

Filtrs