Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Cepumi Rimi Rainbow 150g

    Cepumi Rimi Rainbow 150g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,60 €/kg

  • Kakao vafeles Roshen Wafers Cocoa 216g
    1
    49 €
    6,90 €/kg

    Kakao vafeles Roshen Wafers Cocoa 216g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,21 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Batoniņš Kinder Country šokolādes 24g
    0
    49 €
    20,42 €/kg

    Batoniņš Kinder Country šokolādes 24g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

  • Krekeri Tuc Original sāļie 100g

    Krekeri Tuc Original sāļie 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Žāvētas plūmes Awake bez kauliņiem 400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Žāvētas plūmes Awake bez kauliņiem 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,40 €/kg

  • Želejkonfektes Fini 90g
    0
    99 €
    11,00 €/kg
    Nesatur pienu

    Želejkonfektes Fini 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Indijas rieksti Rimi 700g
    5
    65 €
    8,07 €/kg

    Indijas rieksti Rimi 700g

    9.45 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,45 €

  • Šokolāde ar ar rozīn. un lazdu riekst. 180g
    3
    59 €
    19,94 €/kg

    Šokolāde ar ar rozīn. un lazdu riekst. 180g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,28 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Grauzd.zemesrieksti Awake sālīti 400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Grauzd.zemesrieksti Awake sālīti 400g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 4,08 €/kg

  • Vafeles Wafers ar piena pildījumu 216g

    Vafeles Wafers ar piena pildījumu 216g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,21 €/kg

  • Valrieksti Rimi lobīti kg
    Labākai dzīvei

    Valrieksti Rimi lobīti kg

    13.19 € par kg

    Cena par vienību: 13,19 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Cepumi Selga Dubultie lazdu r. pild. 205g
    1
    79 €
    8,73 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga Dubultie lazdu r. pild. 205g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 13,61 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Čipsi Ādažu Draugu paka ar siera garšu 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu Draugu paka ar siera garšu 180g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,61 €/kg

  • Cepumi Jaffa šokolādē ar ķiršu želeju 135g
    Nesatur pienu
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cepumi Jaffa šokolādē ar ķiršu želeju 135g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,59 €/kg

  • Čipsi Estrella Kettle ar čedaras s./sīp. 120g

    Čipsi Estrella Kettle ar čedaras s./sīp. 120g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 22,42 €/kg

  • Cepumi Siguldas Maiznieks auzu pārslu 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Siguldas Maiznieks auzu pārslu 400g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 7,72 €/kg

  • Čipsi Estrella ar sāli 120g

    Čipsi Estrella ar sāli 120g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 20,75 €/kg

  • Mērcīte čipsiem Ādažu Dipi krēj., sīpolu 15g
    Nesatur lipekli

    Mērcīte čipsiem Ādažu Dipi krēj., sīpolu 15g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 96,67 €/kg

  • Cepumi Cannelle Bakery Mājas kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Cannelle Bakery Mājas kg

    5.25 € par kg

    Cena par vienību: 5,25 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Šokolādes ola Kinder Surprise 20g
    3 un vairāk
    -13%
    1
    09 €
    1,25 €
    54,50 €/kg

    Šokolādes ola Kinder Surprise 20g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 62,50 €/kg

  • Mandeļu sviesta cepumi Selection by Rimi 100g
    1
    99 €
    19,90 €/kg

    Mandeļu sviesta cepumi Selection by Rimi 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Cepumi Rimi Smart Klasika 155g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cepumi Rimi Smart Klasika 155g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,16 €/kg

  • Kartupeļu plāksnes ar sk.krējumu sīpolu 75g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kartupeļu plāksnes ar sk.krējumu sīpolu 75g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,53 €/kg

  • Batoniņš Nestle Cini Minis pārslu 25g

    Batoniņš Nestle Cini Minis pārslu 25g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 23,60 €/kg

  • Cepumi Piparkūkas 450g
    3
    59 €
    7,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Piparkūkas 450g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,29 €

  • Vafeles Wafers ar riekstu krēmu 216g

    Vafeles Wafers ar riekstu krēmu 216g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,21 €/kg

  • Vafeles Sline siera 100g

    Vafeles Sline siera 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Popkorns Rimi ar sviesta garšu 90g
    0
    75 €
    8,33 €/kg

    Popkorns Rimi ar sviesta garšu 90g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,89 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,89 €

  • Cepumi Rimi Apple Pie 200g

    Cepumi Rimi Apple Pie 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Batoniņš Snickers šokolādes 50g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Batoniņš Snickers šokolādes 50g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 19,00 €/kg

  • Konfektes Jaco putna piens kg

    Konfektes Jaco putna piens kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Riekstu un ogu maisījums Energy Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Riekstu un ogu maisījums Energy Rimi 500g

    5.75 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/kg

  • Kartupeļu plāksnes ar sk.krējumu un dill. 75g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kartupeļu plāksnes ar sk.krējumu un dill. 75g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,53 €/kg

  • Valrieksti Alis Co lobīti 500g

    Valrieksti Alis Co lobīti 500g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,98 €/kg

  • Vafeļu rullīši Rimi ar lazdu riekst.pild.280g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeļu rullīši Rimi ar lazdu riekst.pild.280g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,32 €/kg

  • Valrieksti Rimi 700g
    5
    65 €
    8,07 €/kg

    Valrieksti Rimi 700g

    8.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,79 €

  • Čipsi Ādažu virpuļi 100g
    Nesatur lipekli Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu virpuļi 100g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,90 €/kg

  • Cep.Belvita pilngarudu ar meža ogām 300g

    Cep.Belvita pilngarudu ar meža ogām 300g

    3.85 € par gab.

    Cena par vienību: 12,83 €/kg

  • Sezama sēklu maisījums Alvo 100g
    Labākai dzīvei

    Sezama sēklu maisījums Alvo 100g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 11,50 €/kg

  • Piena šokolādes batoniņš Kinder Bueno 129g

    Piena šokolādes batoniņš Kinder Bueno 129g

    3.85 € par gab.

    Cena par vienību: 29,84 €/kg

Filtrs

Filtrs