Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Piena šok.batoniņš ar zemesr. un karameli 50g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piena šok.batoniņš ar zemesr. un karameli 50g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 27,80 €/kg

  • Čipsi siera, Jalapeno pip. Estrella 115g

    Čipsi siera, Jalapeno pip. Estrella 115g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 24,26 €/kg

  • Čipsi Lay's tzatziki, rievoti 120g

    Čipsi Lay's tzatziki, rievoti 120g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 22,42 €/kg

  • Želejas konf. HARIBO Fruity Bussi 175g

    Želejas konf. HARIBO Fruity Bussi 175g

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 16,86 €/kg

  • Konfektes Kit Kat bumbiņas ar šok. gl. 140g

    Konfektes Kit Kat bumbiņas ar šok. gl. 140g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 37,79 €/kg

  • Čipsi Pringles ar grilēta steika garšu 165g

    Čipsi Pringles ar grilēta steika garšu 165g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,09 €/kg

  • Želejkonfektes Zozole Painter 75g
    0
    89 €
    11,87 €/kg

    Želejkonfektes Zozole Painter 75g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 14,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,79 €

  • Riekstu un ogu maisījums Alvo Enerģijas 70g

    Riekstu un ogu maisījums Alvo Enerģijas 70g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 26,43 €/kg

  • Cepumi Dr.Gerard Stix ar krēma garšu 285g

    Cepumi Dr.Gerard Stix ar krēma garšu 285g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,25 €/kg

  • Konfektes Pergale Sakuro kg

    Konfektes Pergale Sakuro kg

    10.99 € par kg

    Cena par vienību: 10,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Cepumi Roshen Lovita ar citroniem 152g

    Cepumi Roshen Lovita ar citroniem 152g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,43 €/kg

  • Košļājam. konf.Poesia ar piparmētru garšu 38g

    Košļājam. konf.Poesia ar piparmētru garšu 38g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 20,79 €/kg

  • Čipsi Estrella ar asās mērces garšu 115g

    Čipsi Estrella ar asās mērces garšu 115g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 24,26 €/kg

  • Tāfelīte KitKat ar riekstu garšu 99g

    Tāfelīte KitKat ar riekstu garšu 99g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 30,20 €/kg

  • Šokolādes konfektes Laima Rigert asorti 215g

    Šokolādes konfektes Laima Rigert asorti 215g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 41,81 €/kg

  • Karamel. popkorns Magic Corn ar šok. g. 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karamel. popkorns Magic Corn ar šok. g. 150g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 7,00 €/kg

  • Piena šok. Merci ar lazdu r. un mandelēm 100g
    2 un vairāk
    -30%
    3
    49 €
    4,99 €
    34,90 €/kg

    Piena šok. Merci ar lazdu r. un mandelēm 100g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,90 €/kg

  • Kartupeļu čipsi Lay's ar tomātu garšu 130g

    Kartupeļu čipsi Lay's ar tomātu garšu 130g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,69 €/kg

  • Kart. čipsi Lay's skābā krēj.,garšaugu g.120g

    Kart. čipsi Lay's skābā krēj.,garšaugu g.120g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 22,42 €/kg

  • Čipsi Estrella ar siera garšu, rievoti, 130g

    Čipsi Estrella ar siera garšu, rievoti, 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

  • Čipsi Estrella skābā krējuma-sīpolu 110g

    Čipsi Estrella skābā krējuma-sīpolu 110g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 20,45 €/kg

  • Konfekšu izlase Pergale Dark Roses 348g
    4
    99 €
    14,34 €/kg

    Konfekšu izlase Pergale Dark Roses 348g

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 21,81 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,59 €

  • Sukāžu Rāmkalni asorti 1kg
    Rimi Klēts produkts Izcelsmes valsts Latvija

    Sukāžu Rāmkalni asorti 1kg

    23.70 € par gab.

    Cena par vienību: 23,70 €/kg

  • Konfektes Laima Rīgas Melnā Balz. ķiršu 135g

    Konfektes Laima Rīgas Melnā Balz. ķiršu 135g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 74,00 €/kg

  • Karameļu izlase Petite kg

    Karameļu izlase Petite kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Gr. zemesrieksti Mr. Check ar sāli 150g

    Gr. zemesrieksti Mr. Check ar sāli 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Pipark. Rimi ar zemeņu pild. tumš. šok. 200g

    Pipark. Rimi ar zemeņu pild. tumš. šok. 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Piena šokolāde Geisha Crispy Dream 100g

    Piena šokolāde Geisha Crispy Dream 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Košļājamās nūjiņas Brain Blasterz 22g

    Košļājamās nūjiņas Brain Blasterz 22g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 34,09 €/kg

  • Riekstu maisījums Also Ģimenes 300g

    Riekstu maisījums Also Ģimenes 300g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,97 €/kg

  • Augļu,riekstu maisījums Alvo Draugu 500g

    Augļu,riekstu maisījums Alvo Draugu 500g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,98 €/kg

  • Grauzd., sālītas saulespuķu sēklas Karat 250g

    Grauzd., sālītas saulespuķu sēklas Karat 250g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,16 €/kg

  • Čipsi Taleriai ar sieru 135g
    Labākai dzīvei

    Čipsi Taleriai ar sieru 135g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 13,70 €/kg

  • Krek. Pētergailis ar kūpināta bekona gar. 72g

    Krek. Pētergailis ar kūpināta bekona gar. 72g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,75 €/kg

  • Pie.šok.Pergale mango,kajēn.pip.pild.36% 100g

    Pie.šok.Pergale mango,kajēn.pip.pild.36% 100g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,90 €/kg

  • Šokolādes batoniņi Twix 5x50g
    Jaunums

    Šokolādes batoniņi Twix 5x50g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Melnā šokolāde Ritter Sport lazdu rieks. 100g

    Melnā šokolāde Ritter Sport lazdu rieks. 100g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Kart. čipsi Salling Snack Mix ar papr.g. 175g

    Kart. čipsi Salling Snack Mix ar papr.g. 175g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Tumšā šokolāde Lindt Excellence 85% 100g

    Tumšā šokolāde Lindt Excellence 85% 100g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

    30 dienu zemākā cena: 6,19 €

  • Cep.Friendly Iņ-Jaņ ar šokol.,krēj.pild. 650g

    Cep.Friendly Iņ-Jaņ ar šokol.,krēj.pild. 650g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs