Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sukādes Rāmkalni asorti 300g
    Rimi Klēts produkts Izcelsmes valsts Latvija

    Sukādes Rāmkalni asorti 300g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,63 €/kg

  • Konfekte Fizzy uz kociņa 35g

    Konfekte Fizzy uz kociņa 35g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 48,29 €/kg

  • Šokolādes konfektes Migle Caramelly kg

    Šokolādes konfektes Migle Caramelly kg

    10.99 € par kg

    Cena par vienību: 10,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Želejkonfektes ar augļu g.LLama mix Rimi 100g

    Želejkonfektes ar augļu g.LLama mix Rimi 100g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

  • Saulespuķu sēklas Yes ar jūras sāli 150g

    Saulespuķu sēklas Yes ar jūras sāli 150g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 12,33 €/kg

  • Šokolāde Karl Fazer Dumle ar īrisa gab. 180g

    Šokolāde Karl Fazer Dumle ar īrisa gab. 180g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,28 €/kg

  • Želejkonfektes Squiggle Twist Trolli 175g

    Želejkonfektes Squiggle Twist Trolli 175g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 13,43 €/kg

  • Piena šok. batoniņš ar lazdu rieks.,kar. 50g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piena šok. batoniņš ar lazdu rieks.,kar. 50g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 27,80 €/kg

  • Skābas konfektes Brain Blasterz 48g

    Skābas konfektes Brain Blasterz 48g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 45,62 €/kg

  • Gardums Kuki Muki 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gardums Kuki Muki 100g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,90 €/kg

  • Košļ. konfektes Mentos Discovery 37,5g
    3 un vairāk
    -20%
    0
    79 €
    0,99 €
    21,35 €/kg

    Košļ. konfektes Mentos Discovery 37,5g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,76 €/kg

  • Tumš.šok. trifeles Pure konjaka kr. pild. 108
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tumš.šok. trifeles Pure konjaka kr. pild. 108

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 46,20 €/kg

  • Tāfelīte Diorel ar šok.,lazdu riek.garšu 80g

    Tāfelīte Diorel ar šok.,lazdu riek.garšu 80g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,38 €/kg

  • Želejkonfektes Trolli Big Burger 50g

    Želejkonfektes Trolli Big Burger 50g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 37,00 €/kg

  • T. maizes čipsi Bon Chance trīsk. sieru 120g

    T. maizes čipsi Bon Chance trīsk. sieru 120g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 21,25 €/kg

  • Cep.Roshen Multicake zemeņ.kr.gar.pildīj.180g

    Cep.Roshen Multicake zemeņ.kr.gar.pildīj.180g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 6,94 €/kg

  • Kart. uzk. Estrella Pom Bear ar siera g. 65g

    Kart. uzk. Estrella Pom Bear ar siera g. 65g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 25,38 €/kg

  • P.šok. Milka ar kapučīno garšas pildījumu 97g

    P.šok. Milka ar kapučīno garšas pildījumu 97g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 26,70 €/kg

  • Tāfelīte KitKat cepumu mīklas garša 99g

    Tāfelīte KitKat cepumu mīklas garša 99g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 30,20 €/kg

  • Čipsi Taleriai ar banāniem 135g
    Labākai dzīvei

    Čipsi Taleriai ar banāniem 135g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 13,70 €/kg

  • Košļ. gumija Orbit ar piparmētru garšu 14g

    Košļ. gumija Orbit ar piparmētru garšu 14g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 70,71 €/kg

  • Kartupeļu čipsi Lay's čili, laima garšu 170g

    Kartupeļu čipsi Lay's čili, laima garšu 170g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 20,53 €/kg

  • Piena šok. batoniņš Rimi zemesriekstu 42g

    Piena šok. batoniņš Rimi zemesriekstu 42g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 18,81 €/kg

  • Tāfelīte KitKat dubultās šokolādes 99g

    Tāfelīte KitKat dubultās šokolādes 99g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 30,20 €/kg

  • Batoniņš Nestle Lion Choco 42g

    Batoniņš Nestle Lion Choco 42g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,57 €/kg

  • Konfektes Laima piena šokolādes izlase 215g

    Konfektes Laima piena šokolādes izlase 215g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 41,81 €/kg

  • Čipsi Estrella ar zaļo l. garšu, rievoti 130g
    Piemērots veģetāriešiem

    Čipsi Estrella ar zaļo l. garšu, rievoti 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

  • Dzērvenes Arimex žāvētas 300g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Dzērvenes Arimex žāvētas 300g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,30 €/kg

  • Dzērvenes Arimex žāvētas 100g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Dzērvenes Arimex žāvētas 100g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 23,50 €/kg

  • Batoniņš Kit Kat Chunky 160g
    3
    39 €
    21,19 €/kg

    Batoniņš Kit Kat Chunky 160g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,19 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Sukādes Rāmkalni dzērveņu 500g
    Rimi Klēts produkts Izcelsmes valsts Latvija

    Sukādes Rāmkalni dzērveņu 500g

    12.75 € par gab.

    Cena par vienību: 25,50 €/kg

  • Sukādes Rāmkalni cidoniju 500g
    Rimi Klēts produkts Izcelsmes valsts Latvija

    Sukādes Rāmkalni cidoniju 500g

    15.55 € par gab.

    Cena par vienību: 31,10 €/kg

  • Sukādes Rāmkalni dzērveņu - cidoniju 500g
    Rimi Klēts produkts Izcelsmes valsts Latvija

    Sukādes Rāmkalni dzērveņu - cidoniju 500g

    14.50 € par gab.

    Cena par vienību: 29,00 €/kg

  • Sukādes Rāmkalni cidoniju 300g
    Rimi Klēts produkts Izcelsmes valsts Latvija

    Sukādes Rāmkalni cidoniju 300g

    9.70 € par gab.

    Cena par vienību: 32,33 €/kg

  • Konfektes Laima šokolādes asorti 95g

    Konfektes Laima šokolādes asorti 95g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 44,11 €/kg

  • Konfektes Pergale Cherry 355g
    8
    39 €
    23,63 €/kg

    Konfektes Pergale Cherry 355g

    12.69 € par gab.

    Cena par vienību: 35,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 12,69 €

  • Tropisko augļu maisījums Arimex 200g

    Tropisko augļu maisījums Arimex 200g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 15,95 €/kg

  • Zemesr. Mr. Check ar sieru, sīpol. 150g

    Zemesr. Mr. Check ar sieru, sīpol. 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Piena šokolāde Roshen Lacmi 100g

    Piena šokolāde Roshen Lacmi 100g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,90 €/kg

  • Piena šokolāde Roshen Lacmi 90g

    Piena šokolāde Roshen Lacmi 90g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 23,22 €/kg

Filtrs

Filtrs