Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Konfektes Jelly marmelādes kg
    3
    89 €
    3,89 €/kg

    Konfektes Jelly marmelādes kg

    5.80 € par kg

    Cena par vienību: 5,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,80 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Zefīrs Laima Maigums ar vaniļas garšu 175g
    2
    69 €
    15,37 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima Maigums ar vaniļas garšu 175g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Zefīrs Laima dzērveņu 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima dzērveņu 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Zefīrs Laima ar vaniļas garšu 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima ar vaniļas garšu 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Želejkonfektes Fini zemeņu trubiņas 90g
    0
    99 €
    11,00 €/kg

    Želejkonfektes Fini zemeņu trubiņas 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Konfektes Lācītis ķepainītis 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Lācītis ķepainītis 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Konfektes Serenāde 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Serenāde 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Šokolādes konfektes Migle 1kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šokolādes konfektes Migle 1kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Želejkonfektes Fini 90g
    0
    99 €
    11,00 €/kg
    Nesatur pienu

    Želejkonfektes Fini 90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Konfektes Jaco putna piens kg

    Konfektes Jaco putna piens kg

    7.99 € par kg

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Plūmes Skrīveru tumšajā šokolādē 110g
    2
    49 €
    22,64 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Plūmes Skrīveru tumšajā šokolādē 110g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 31,73 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Konfektes Rimi Gotiņa klasiskā kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Rimi Gotiņa klasiskā kg

    6.49 € par kg

    Cena par vienību: 6,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Konfektes Raffaello 150g

    Konfektes Raffaello 150g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 35,27 €/kg

  • Zefīrs Laima ar melleņu garšu 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima ar melleņu garšu 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Konfektes Toffifee 125g

    Konfektes Toffifee 125g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,92 €/kg

  • Marmelāde Sfeks Saldā Leģenda klasiskā 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marmelāde Sfeks Saldā Leģenda klasiskā 200g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

  • Īriss Milky Splash ar piena pildījumu 1kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Īriss Milky Splash ar piena pildījumu 1kg

    6.49 € par kg

    Cena par vienību: 6,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Želejkonfektes Tutti Frutti Original 180g
    Piemērots vegāniem

    Želejkonfektes Tutti Frutti Original 180g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,83 €/kg

  • Dražejas Skawa Korsarz kokoss šokolādē 70g

    Dražejas Skawa Korsarz kokoss šokolādē 70g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 12,14 €/kg

  • Konfektes Vāverīte 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Vāverīte 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Zefīrs Laima krējuma ar vafeļu skaidiņām 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima krējuma ar vafeļu skaidiņām 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

  • Konfektes Laima Sarkanā magone kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Laima Sarkanā magone kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Želejkonfektes Tutti Frutti Passion 180g
    Piemērots vegāniem

    Želejkonfektes Tutti Frutti Passion 180g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,83 €/kg

  • Zefīrs Pergale glazēts 550g

    Zefīrs Pergale glazēts 550g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,71 €/kg

  • Batoniņu izlase Mixed Minis 400g

    Batoniņu izlase Mixed Minis 400g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,97 €/kg

  • Pastilas Rimi 150g

    Pastilas Rimi 150g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 8,33 €/kg

  • Zemesriekstu halva Rimi 300g

    Zemesriekstu halva Rimi 300g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 5,83 €/kg

  • Šokolādes konfektes Fortūna kg

    Šokolādes konfektes Fortūna kg

    8.69 € par kg

    Cena par vienību: 8,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Pastilas Red Band Tutti Frutti augļu 15g

    Pastilas Red Band Tutti Frutti augļu 15g

    0.48 € par gab.

    Cena par vienību: 32,00 €/kg

  • Konfektes Raffaello 230g
    5
    69 €
    24,74 €/kg

    Konfektes Raffaello 230g

    7.69 € par gab.

    Cena par vienību: 33,43 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,69 €

  • Šerbets Laima zemesriekstu 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šerbets Laima zemesriekstu 200g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 14,45 €/kg

  • Želejkonfektes Fini Magic carpets 90g
    0
    99 €
    11,00 €/kg

    Želejkonfektes Fini Magic carpets 90g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 16,11 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,45 €

  • Konfektes Trifele 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Trifele 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Želejkonfektes Lācīši Rimi 100g
    0
    79 €
    7,90 €/kg

    Želejkonfektes Lācīši Rimi 100g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 9,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,95 €

  • Konfektes Roshen Candy Nut ar zemesr. kg

    Konfektes Roshen Candy Nut ar zemesr. kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Karamele Rimi Smart Mētra 100g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Karamele Rimi Smart Mētra 100g

    0.40 € par gab.

    Cena par vienību: 4,00 €/kg

  • Zefīrs Laima aveņu 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima aveņu 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Marcipāns Skrīveru tumšajā šokolādē 150g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marcipāns Skrīveru tumšajā šokolādē 150g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,93 €/kg

  • Konfektes Rudzupuķe 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg

    Konfektes Rudzupuķe 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Šokolādes konfektes Saldā rulete 1kg

    Šokolādes konfektes Saldā rulete 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

Filtrs

Filtrs