Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dz.v. Cantine Maschio Prosecco Dry 11% 0,2l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Cantine Maschio Prosecco Dry 11% 0,2l

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 22,95 €/l

  • Dz. v. Mionetto Prosecco Rose Dry 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz. v. Mionetto Prosecco Rose Dry 11% 0,75l

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 11,25 €

  • Karstvīns Tulipunane Talleke 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karstvīns Tulipunane Talleke 11% 0,75l

    8.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,45 €/l

  • S.v.Casa Charl.Cuvee Forte Toscana 13,5% 3l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v.Casa Charl.Cuvee Forte Toscana 13,5% 3l

    26.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,90 €/l

  • Augļu vīns Shahnazaryan aprikožu 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Armēnija

    Augļu vīns Shahnazaryan aprikožu 12,5% 0,75l

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

  • S.v. Andrea Bocelli Toscana Rosso 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Andrea Bocelli Toscana Rosso 14% 0,75l

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,99 €/l

  • B.v.Andrea Bocelli Toscana Bianco 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v.Andrea Bocelli Toscana Bianco 12,5% 0,75l

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,99 €/l

  • Sarkanvīns Edna Valley Pinot Noir 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts ASV

    Sarkanvīns Edna Valley Pinot Noir 14% 0,75l

    12.99 € par gab.
    Regulārā cena: 19,99 €

    Cena par vienību: 17,32 €/l

  • Augļu vīns Shahnazaryan granātāb. 15% 0,75l
    Izcelsmes valsts Armēnija

    Augļu vīns Shahnazaryan granātāb. 15% 0,75l

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

  • S.v. Casa Charlize Cuvee Notte 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Casa Charlize Cuvee Notte 13,5% 0,75l

    12.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,65 €/l

  • Sarkanvīns Roccarosa Nero d'Avola 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Sarkanvīns Roccarosa Nero d'Avola 12,5% 0,75l

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,92 €/l

  • B.v. Casa Charlize Lago d'Oro sauss 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Casa Charlize Lago d'Oro sauss 12% 0,75l

    11.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,32 €/l

  • B.v. Casa Charlize Cuvee Alba puss. 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Casa Charlize Cuvee Alba puss. 13% 0,75l

    12.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,65 €/l

  • Baltvīns Bree Riesling pussauss 10,5% 0,25l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Baltvīns Bree Riesling pussauss 10,5% 0,25l

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 10,20 €/l

  • Baltvīns Zibomare Zibibbo sauss 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Baltvīns Zibomare Zibibbo sauss 12% 0,75l

    10.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,39 €/l

  • B.v. Heaphy Sauvignon Blanc sauss 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    B.v. Heaphy Sauvignon Blanc sauss 12% 0,75l

    17.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,99 €/l

  • B.v. Cloud Factory Sauv.Bl. sauss 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    B.v. Cloud Factory Sauv.Bl. sauss 12,5% 0,75l

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,32 €/l

  • B.v. Diablo Crystal Sauv. Blanc 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    B.v. Diablo Crystal Sauv. Blanc 13% 0,75l

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,32 €/l

  • B.v.Hans Baer Grauburgunder sauss 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v.Hans Baer Grauburgunder sauss 11,5% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

  • B.v. Hans Baer Sauvignon sauss 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Hans Baer Sauvignon sauss 11,5% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

  • B.v. Maia Pinot Grigio BIO pussauss 12% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Maia Pinot Grigio BIO pussauss 12% 0,75l

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

    Regulārā cena: 8,25 €

  • R.v. Campagnola Pinot Grig. sauss 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    R.v. Campagnola Pinot Grig. sauss 12% 0,75l

    8.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,00 €/l

  • S.v. Campagnola Ripasso sauss 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Campagnola Ripasso sauss 13,5% 0,75l

    12.19 € par gab.

    Cena par vienību: 16,25 €/l

  • B.v.Ribolla Gialla Venezia Giulia 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v.Ribolla Gialla Venezia Giulia 12,5% 0,75l

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/l

  • B.v. Pinot Grigio Delle Venezie 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Pinot Grigio Delle Venezie 12,5% 0,75l

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/l

  • Rozā vīns Toscana IGT sausais 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Rozā vīns Toscana IGT sausais 12,5% 0,75l

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/l

  • S.v. Nero DAvola DOC sausais 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Nero DAvola DOC sausais 14% 0,75l

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/l

  • Sarkanvīns Bardolino Classico 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Sarkanvīns Bardolino Classico 12,5% 0,75l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/l

  • S.v. Lago Sagrado 13.0% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    S.v. Lago Sagrado 13.0% 0,75l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/l

  • Karstvīns Rotwild baltais 10,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Karstvīns Rotwild baltais 10,5% 0,75l

    6.85 € par gab.

    Cena par vienību: 9,13 €/l

  • Dzirkstoš. vīns Codorniu Brut EKO 11,5% 0,75l
    Ekoloģisks Vīna izcelsmes valsts Spānija

    Dzirkstoš. vīns Codorniu Brut EKO 11,5% 0,75l

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 9,99 €

  • Dz.v. Felicita Demi Sec Prosecco 10,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Felicita Demi Sec Prosecco 10,5% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

  • R.v. Villa Maria Blush Sauvignon 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    R.v. Villa Maria Blush Sauvignon 12% 0,75l

    9.85 € par gab.
    Regulārā cena: 10,99 €

    Cena par vienību: 13,13 €/l

  • Dzir.vīns Grand Cavalier Medium Dry 11% 0.75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dzir.vīns Grand Cavalier Medium Dry 11% 0.75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

  • Dzirk. vīns Krone Rose Cuvee Brut 11.5% 0.75l
    Izcelsmes valsts Dienvidāfrika

    Dzirk. vīns Krone Rose Cuvee Brut 11.5% 0.75l

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,99 €/l

  • S.v. Montalto Nero d'Avola Appass. 14% 3l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Montalto Nero d'Avola Appass. 14% 3l

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Baltvīns 19 Crimes Chardonnay 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    Baltvīns 19 Crimes Chardonnay 13% 0,75l

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

    30 dienu zemākā cena: 8,89 €

    Regulārā cena: 12,39 €

  • S.v. Valpolicella DOP sausais 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Valpolicella DOP sausais 13% 0,75l

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Dz.v. Mademoiselle Marguerite Brut 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz.v. Mademoiselle Marguerite Brut 12% 0,75l

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Dz. vīns Bellissimo pussausais 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Dz. vīns Bellissimo pussausais 11,5% 0,75l

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs