Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Baltvīns Maori Bay Sauv. Bl. '20 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    Baltvīns Maori Bay Sauv. Bl. '20 12,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

    Regulārā cena: 12,65 €

  • S.v. 3 Passo Org. 14% 0,75l
    Piemērots vegāniem Ekoloģisks Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. 3 Passo Org. 14% 0,75l

    14.35 € par gab.

    Cena par vienību: 19,13 €/l

  • Dzirkstošais vīns Rīgas pussaus. 11,5% 0,75l
    Jaunums Izcelsmes valsts Lietuva

    Dzirkstošais vīns Rīgas pussaus. 11,5% 0,75l

    6.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,19 €/l

  • Dzirkstošais vīns Rīgas Bruts 11,5% 0,75l
    Jaunums Izcelsmes valsts Lietuva

    Dzirkstošais vīns Rīgas Bruts 11,5% 0,75l

    6.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,19 €/l

  • Dzirkstošais vīns Rīgas Bruts 11,5% 0,2l
    Jaunums Izcelsmes valsts Lietuva

    Dzirkstošais vīns Rīgas Bruts 11,5% 0,2l

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 13,95 €/l

  • B.v. Curly Sheep Sauvignon Blanc 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    B.v. Curly Sheep Sauvignon Blanc 11,5% 0,75l

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,32 €/l

  • Dz.v. Cielo 10 Cielo 10 Bian.Frizz. 10% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Cielo 10 Cielo 10 Bian.Frizz. 10% 0,75l

    9.35 € par gab.

    Cena par vienību: 12,47 €/l

  • S.v. Montalto Nero D'Avola Appass.14% 0.75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Montalto Nero D'Avola Appass.14% 0.75l

    11.79 € par gab.

    Cena par vienību: 15,72 €/l

  • Dz. v. Mionetto Prosecco Doc Brut 11% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Itālija

    Dz. v. Mionetto Prosecco Doc Brut 11% 0,75l

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 7,99 €

  • Baltvīns Bellissimo pussaldais 10,5% 1l
    Izcelsmes valsts Francija

    Baltvīns Bellissimo pussaldais 10,5% 1l

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,49 €/l

  • Dz.v. Cielo Prosecco Spumante 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Cielo Prosecco Spumante 11% 0,75l

    12.85 € par gab.

    Cena par vienību: 17,13 €/l

  • Dz. vīns Botter Prosecco Spumante 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz. vīns Botter Prosecco Spumante 11% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 11,65 €

  • Dz.v. Cielo 10 Rosato Merlot 10% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Cielo 10 Rosato Merlot 10% 0,75l

    9.35 € par gab.

    Cena par vienību: 12,47 €/l

  • Baltvīns Carreras Verdejo Airen,sauss 12% 3l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    Baltvīns Carreras Verdejo Airen,sauss 12% 3l

    21.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,33 €/l

  • Dz.v. Martini Asti 7,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Martini Asti 7,5% 0,75l

    12.19 € par gab.

    Cena par vienību: 16,25 €/l

  • S.v. Primitivo Collezione 14,5% 0,75l, sauss
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Primitivo Collezione 14,5% 0,75l, sauss

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

  • B.v. Kendermanns Crafted Riesling 9% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Kendermanns Crafted Riesling 9% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

    Regulārā cena: 9,65 €

  • S.v. Carreras Tempranillo 12% 3l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. Carreras Tempranillo 12% 3l

    21.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,33 €/l

  • Baltvīns Mucho Mas White 12,5% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    Baltvīns Mucho Mas White 12,5% 0,75l

    6.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,52 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,29 €

    Regulārā cena: 9,19 €

  • Dz. vīns Cielo Prosecco Rose 10,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz. vīns Cielo Prosecco Rose 10,5% 0,75l

    14.89 € par gab.

    Cena par vienību: 19,85 €/l

  • Dz.v. Contarini Millesimato Blanc 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Contarini Millesimato Blanc 11% 0,75l

    9.65 € par gab.

    Cena par vienību: 12,87 €/l

  • Dz.v. Martini Prosecco Doc 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Martini Prosecco Doc 11,5% 0,75l

    13.19 € par gab.

    Cena par vienību: 17,59 €/l

  • Dz.v. sat. dz. Bosca Gold 7,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Dz.v. sat. dz. Bosca Gold 7,5% 0,75l

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,32 €/l

  • S.v. Comte Dumas Bordeaux Merlot 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. Comte Dumas Bordeaux Merlot 12,5% 0,75l

    8.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,32 €/l

  • Dz.B.v.Donelli Prosecco Brut 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.B.v.Donelli Prosecco Brut 11,5% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 11,79 €

  • R.v. Gallo White Zinfandel 8,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts ASV

    R.v. Gallo White Zinfandel 8,5% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

    Regulārā cena: 9,99 €

  • S.v. Gran Castillo Cabernet Sauvig. 12% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. Gran Castillo Cabernet Sauvig. 12% 0,75l

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,59 €/l

  • Sarkanvīns Chill Out Cabernet Sauv. 13,5% 3l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    Sarkanvīns Chill Out Cabernet Sauv. 13,5% 3l

    20.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,93 €/l

  • Dz.v. Ricordi Prosecco Doc Brut 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Ricordi Prosecco Doc Brut 11% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

  • S.v. C. Charlize Primitivo Puglia 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. C. Charlize Primitivo Puglia 13,5% 0,75l

    5.49 € par gab.
    Regulārā cena: 7,49 €

    Cena par vienību: 7,32 €/l

  • B.v. 3 Passo Organico Bianco,sauss 13,0% 0,75
    Piemērots vegāniem Ekoloģisks Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. 3 Passo Organico Bianco,sauss 13,0% 0,75

    14.35 € par gab.

    Cena par vienību: 19,13 €/l

  • Dz.v.Marcel Martin Crem. Brut 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz.v.Marcel Martin Crem. Brut 11% 0,75l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,59 €

    Regulārā cena: 16,59 €

  • S.v. Les Mougeottes Pinot Noir 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. Les Mougeottes Pinot Noir 13% 0,75l

    10.59 € par gab.

    Cena par vienību: 14,12 €/l

  • S.v. Carlo Rossi saldais 9.5% 0.75l
    Izcelsmes valsts ASV

    S.v. Carlo Rossi saldais 9.5% 0.75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,75 €

    Regulārā cena: 7,99 €

  • Baltvīns Crudo Catarrato Zibibbo 12,5% 3l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Baltvīns Crudo Catarrato Zibibbo 12,5% 3l

    27.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,33 €/l

  • Baltvīns Maori Bay S.Blanc Australia 11,5% 2l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    Baltvīns Maori Bay S.Blanc Australia 11,5% 2l

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,00 €/l

    30 dienu zemākā cena: 14,99 €

    Regulārā cena: 20,49 €

  • B.v. Casa Charlize Pinot Grigio 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Casa Charlize Pinot Grigio 12% 0,75l

    5.49 € par gab.
    Regulārā cena: 7,49 €

    Cena par vienību: 7,32 €/l

  • S.v. Doppio Passo Primitivo 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Doppio Passo Primitivo 13% 0,75l

    11.85 € par gab.

    Cena par vienību: 15,80 €/l

  • Baltvīns Poggio Fiorito Pinot Grigio 12% 3l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Baltvīns Poggio Fiorito Pinot Grigio 12% 3l

    26.89 € par gab.

    Cena par vienību: 8,96 €/l

  • Dzirkst. vīns Rīgas Oriģinālais 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Dzirkst. vīns Rīgas Oriģinālais 11,5% 0,75l

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

    Regulārā cena: 6,89 €

Filtrs

Filtrs