Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Portvīns Graham’s Tawny Reserve 20% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    Portvīns Graham’s Tawny Reserve 20% 0,75l

    23.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,99 €/l

  • Portvīns Graham’s Fine Ruby Port 19% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    Portvīns Graham’s Fine Ruby Port 19% 0,75l

    21.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,32 €/l

  • S.v. Goru 14% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. Goru 14% 0,75l

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 11,49 €

  • R.v. Mateus Rose 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    R.v. Mateus Rose 11% 0,75l

    10.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,72 €/l

  • R.v. Mateus Rose 11% 0,25l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    R.v. Mateus Rose 11% 0,25l

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 20,76 €/l

  • S.v. Croix de Montplaisir 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. Croix de Montplaisir 14% 0,75l

    11.65 € par gab.

    Cena par vienību: 15,53 €/l

  • Dz.v. Sensi Pure Prosecco Rose 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Sensi Pure Prosecco Rose 11% 0,75l

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 13,99 €

    Regulārā cena: 22,79 €

  • S.v. Ramblas Reales Crianza 13% 0,75l
    Piemērots vegāniem Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. Ramblas Reales Crianza 13% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 7,55 €

  • B.v. Cote Des Roses Sauvignon Blanc 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Cote Des Roses Sauvignon Blanc 12% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • S.v. Cote Des Roses Pinot Noir 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. Cote Des Roses Pinot Noir 13,5% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • Baltv. Maori Bay Pinot Grigio '19 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    Baltv. Maori Bay Pinot Grigio '19 11,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 8,59 €

  • R.v. Cote Des Roses Syrah 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    R.v. Cote Des Roses Syrah 13% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • B.v. Heavenly Sauvignon Blanc 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Heavenly Sauvignon Blanc 11% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 12,29 €

  • Šamp. Moet&Chandon Brut bez kastes 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp. Moet&Chandon Brut bez kastes 12% 0,75l

    44.99 € par gab.

    Cena par vienību: 59,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 38,99 €

    Regulārā cena: 61,19 €

  • B.v. Elegido Airen-Sauvignon 11% 0,75l
    Piemērots vegāniem Vīna izcelsmes valsts Spānija

    B.v. Elegido Airen-Sauvignon 11% 0,75l

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,45 €/l

  • S.v. Masi Passo Rosso BIO 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Argentīna

    S.v. Masi Passo Rosso BIO 14% 0,75l

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,99 €/l

  • R.v. Monte Zovo Bardolino 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    R.v. Monte Zovo Bardolino 12,5% 0,75l

    13.65 € par gab.

    Cena par vienību: 18,20 €/l

  • Karstvīns Blossa Vinglogg 10% 0,75L

    Karstvīns Blossa Vinglogg 10% 0,75L

    8.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,45 €/l

  • Sarkanvīns Bardolino Classico 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Sarkanvīns Bardolino Classico 12,5% 0,75l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/l

  • S.v. Lago Sagrado 13.0% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    S.v. Lago Sagrado 13.0% 0,75l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/l

  • Dzirkstošais vīns Schwansee Rose 11% 0,2l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Dzirkstošais vīns Schwansee Rose 11% 0,2l

    3.45 € par gab.

    Cena par vienību: 17,25 €/l

  • Dzirkstošais vīns Schwansee Cuvee 11% 0,2l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Dzirkstošais vīns Schwansee Cuvee 11% 0,2l

    3.45 € par gab.

    Cena par vienību: 17,25 €/l

  • B.v. Barone Montalto Pinot Grigio 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Barone Montalto Pinot Grigio 12% 0,75l

    12.29 € par gab.

    Cena par vienību: 16,39 €/l

  • Rozā dz. v. Prosecco Donelli 11.5% 1,5l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Rozā dz. v. Prosecco Donelli 11.5% 1,5l

    16.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,06 €/l

    30 dienu zemākā cena: 15,99 €

    Regulārā cena: 22,99 €

  • Sarkan. Casillero del Diablo sau. 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    Sarkan. Casillero del Diablo sau. 13,5% 0,75l

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,32 €/l

  • Baltvīns Fossili Gavi Di Gavi 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Baltvīns Fossili Gavi Di Gavi 12,5% 0,75l

    13.75 € par gab.

    Cena par vienību: 18,33 €/l

  • Upeņu vīns Abavas, saldais 10% 0,25l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Upeņu vīns Abavas, saldais 10% 0,25l

    5.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,36 €/l

  • Baltv. Casillero del Diablo saus. 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    Baltv. Casillero del Diablo saus. 13,5% 0,75l

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,32 €/l

  • Baltvīns LYV Sauvignon blanc 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Baltvīns LYV Sauvignon blanc 12% 0,75l

    10.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,99 €/l

  • Rozā v.LYV Syrah Garnacha Gris 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Rozā v.LYV Syrah Garnacha Gris 12% 0,75l

    10.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,99 €/l

  • Dz. granātābolu vīns Armenian 11%  0,75l
    Izcelsmes valsts Armēnija

    Dz. granātābolu vīns Armenian 11% 0,75l

    10.59 € par gab.

    Cena par vienību: 14,12 €/l

  • S.v. Aop Haut Medoc Fonpiqueyre 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. Aop Haut Medoc Fonpiqueyre 13% 0,75l

    11.25 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/l

  • B.v. Mywine Chardonnay sauss 12% 250ml
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Mywine Chardonnay sauss 12% 250ml

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Šampaniet. Veuve Doussot Bl. Brut 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šampaniet. Veuve Doussot Bl. Brut 12,5% 0,75l

    46.49 € par gab.

    Cena par vienību: 61,99 €/l

  • S.v. Chateau Pierron, sauss 13% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Francija

    S.v. Chateau Pierron, sauss 13% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • Sark.vīns Vedi Alco granātābolu 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Armēnija

    Sark.vīns Vedi Alco granātābolu 12% 0,75l

    13.19 € par gab.

    Cena par vienību: 17,59 €/l

  • Karstvīns Wõlu Glögi 14% 0,75l

    Karstvīns Wõlu Glögi 14% 0,75l

    8.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,45 €/l

  • Karstvīns Abavas upeņu 10% 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karstvīns Abavas upeņu 10% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

  • Sarkanvīns Adele III sauss 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrija

    Sarkanvīns Adele III sauss 13,5% 0,75l

    11.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,32 €/l

  • Sārtvīns Adele II sauss 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrija

    Sārtvīns Adele II sauss 12,5% 0,75l

    11.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,32 €/l

Filtrs

Filtrs