Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • S.v. Marani Kindzmarauli 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    S.v. Marani Kindzmarauli 11,5% 0,75l

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,65 €/l

  • B.v. Adati Alazani Valley 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    B.v. Adati Alazani Valley 11% 0,75l

    11.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,45 €/l

  • B.v. Blue Nun Original 10% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Blue Nun Original 10% 0,75l

    8.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,72 €/l

  • Dz. v. Gran Sativa Cava 11,5% 0,75l
    Piemērots vegāniem Vīna izcelsmes valsts Spānija

    Dz. v. Gran Sativa Cava 11,5% 0,75l

    13.59 € par gab.

    Cena par vienību: 18,12 €/l

  • Sarkanv. Adati Kindzmarauli puss. 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    Sarkanv. Adati Kindzmarauli puss. 11,5% 0,75l

    10.25 € par gab.

    Cena par vienību: 13,67 €/l

  • Baltvīns Stony Ocean Sauv. Blanc 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    Baltvīns Stony Ocean Sauv. Blanc 13% 0,75l

    9.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,25 €/l

  • B.v. Doppio Passo Pinot Grigio 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Doppio Passo Pinot Grigio 12,5% 0,75l

    11.85 € par gab.

    Cena par vienību: 15,80 €/l

  • Dz.v. Sensi Prosecco Doc 11% 0,75l, pussauss
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Sensi Prosecco Doc 11% 0,75l, pussauss

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,65 €/l

  • Dz.v. Eschenauer Cr. de Bordeaux 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz.v. Eschenauer Cr. de Bordeaux 12% 0,75l

    14.29 € par gab.

    Cena par vienību: 19,05 €/l

  • B.v. Comte Dumas Bordeaux 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Comte Dumas Bordeaux 12% 0,75l

    8.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,32 €/l

  • B.v. Marlborough Sauvignon Blanc 12.5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    B.v. Marlborough Sauvignon Blanc 12.5% 0,75l

    17.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,19 €/l

  • S.v. Gran Castillo Shiraz 12% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. Gran Castillo Shiraz 12% 0,75l

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,59 €/l

  • R.v. Gran Castillo Rose 11,5% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    R.v. Gran Castillo Rose 11,5% 0,75l

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,59 €/l

  • B.v. Ruppertsberger Riesling 11% 3l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Ruppertsberger Riesling 11% 3l

    17.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,00 €/l

    30 dienu zemākā cena: 17,49 €

    Regulārā cena: 28,65 €

  • Sarkanvīns Gran Castillo pussalds 12% 3l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    Sarkanvīns Gran Castillo pussalds 12% 3l

    20.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,00 €/l

  • Dz.v. Mionetto ProseccDoc Brut 11% 0,2l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Mionetto ProseccDoc Brut 11% 0,2l

    3.55 € par gab.

    Cena par vienību: 17,75 €/l

  • Sarkanvīns 19 Crimes CabSauv 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    Sarkanvīns 19 Crimes CabSauv 13,5% 0,75l

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,89 €

    Regulārā cena: 12,39 €

  • R.v. Carreras Tempranillo 12% 3l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    R.v. Carreras Tempranillo 12% 3l

    21.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,33 €/l

  • Baltvīns Maori Bay Chardonnay '21 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    Baltvīns Maori Bay Chardonnay '21 13% 0,75l

    8.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,45 €/l

  • B.v. Peter Mertes Liebfraumilch salds 9,5% 3l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Peter Mertes Liebfraumilch salds 9,5% 3l

    16.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,60 €/l

  • Sarkanvīns Mucho Mas Red 13,5% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    Sarkanvīns Mucho Mas Red 13,5% 0,75l

    6.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,52 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,29 €

    Regulārā cena: 9,19 €

  • B.v.Faber Riesling Mos. S.-Dry10,5%0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v.Faber Riesling Mos. S.-Dry10,5%0,75l

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,99 €/l

  • B.v. Obra Prima Vinho Verde Esc. 10,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    B.v. Obra Prima Vinho Verde Esc. 10,5% 0,75l

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,25 €/l

  • Dz.v. Rīgas Prest. Cuvee bruts 11,5% 0,75l

    Dz.v. Rīgas Prest. Cuvee bruts 11,5% 0,75l

    7.35 € par gab.

    Cena par vienību: 9,80 €/l

  • S.v. Cono Sur Pinot Noir 13,5% 0,75l, sauss
    Izcelsmes valsts Čile

    S.v. Cono Sur Pinot Noir 13,5% 0,75l, sauss

    6.79 € par gab.
    Regulārā cena: 8,99 €

    Cena par vienību: 9,05 €/l

  • S.v. L'Amour du Chocolat 13,5% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Francija

    S.v. L'Amour du Chocolat 13,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 10,99 €

  • B.v. Kendermanns Crafted Gewurztra 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Kendermanns Crafted Gewurztra 11% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

    Regulārā cena: 9,65 €

  • Baltvīns Bree Riesling pussauss 10,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Baltvīns Bree Riesling pussauss 10,5% 0,75l

    7.25 € par gab.

    Cena par vienību: 9,67 €/l

  • Dz.v. Cielo Cuvee Privee 10,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Cielo Cuvee Privee 10,5% 0,75l

    10.65 € par gab.

    Cena par vienību: 14,20 €/l

  • S.v. Ancien Temps Merlot Cabernet 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. Ancien Temps Merlot Cabernet 14% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 11,35 €

  • B.v. Moselland Riesling Kabin. 8% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Moselland Riesling Kabin. 8% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,29 €

    Regulārā cena: 7,99 €

  • B.v. Bernard Defaix Petit Chablis 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Bernard Defaix Petit Chablis 12,5% 0,75l

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 15,99 €

    Regulārā cena: 22,49 €

  • Dz. v. Codorniu Clasico Cava Brut 11,5% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    Dz. v. Codorniu Clasico Cava Brut 11,5% 0,75l

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 11,19 €

  • Dz.v. Rīgas Prest. Cuvee saldais 11,5% 0,75l

    Dz.v. Rīgas Prest. Cuvee saldais 11,5% 0,75l

    7.35 € par gab.

    Cena par vienību: 9,80 €/l

  • Sarkanvīns Bellissimo pussaldais 10,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Sarkanvīns Bellissimo pussaldais 10,5% 0,75l

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,32 €/l

  • B.v. Cottini Pinot Grigio Organic 12,5% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Cottini Pinot Grigio Organic 12,5% 0,75l

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,32 €/l

  • S.v. Detective Grenache Noir 14,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. Detective Grenache Noir 14,5% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • Dz.v. Donelli Prosecco Rose Brut 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Donelli Prosecco Rose Brut 11,5% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 12,99 €

  • B.v. Daos Chardonnay 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Moldāvija

    B.v. Daos Chardonnay 12,5% 0,75l

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,45 €/l

  • S.v. Luna Argenta Rosso Apassite 13,5% 3l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Luna Argenta Rosso Apassite 13,5% 3l

    24.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,23 €/l

Filtrs

Filtrs