Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dz.vī. Collinobili DOCG Pr. Sup. M. 0,75
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.vī. Collinobili DOCG Pr. Sup. M. 0,75

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

    Regulārā cena: 9,75 €

  • Sarkanvīns Zonin Primitivo Puglia 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Sarkanvīns Zonin Primitivo Puglia 13,5% 0,75l

    13.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,72 €/l

  • Šamp. Mumm Cordon Rouge Brut 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp. Mumm Cordon Rouge Brut 12% 0,75l

    42.99 € par gab.

    Cena par vienību: 57,32 €/l

  • B.v. Laroche L Sauvignon Bl 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Laroche L Sauvignon Bl 12% 0,75l

    13.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,72 €/l

  • S.v. J.P. Chenet Cabernet Syrah 13,5% 3l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. J.P. Chenet Cabernet Syrah 13,5% 3l

    17.19 € par gab.
    Regulārā cena: 26,75 €

    Cena par vienību: 5,73 €/l

  • B.v. Casal Garcia Verde 9,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    B.v. Casal Garcia Verde 9,5% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 10,29 €

  • B.v.Maori Bay Sauvignon Blanc 12,5%0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    B.v.Maori Bay Sauvignon Blanc 12,5%0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,39 €

    Regulārā cena: 12,75 €

  • S.v. Pastoral Cabernet 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Moldāvija

    S.v. Pastoral Cabernet 13,5% 0,75l

    4.79 € par gab.
    Regulārā cena: 5,55 €

    Cena par vienību: 6,39 €/l

  • B.v. Vini Salpitelli Trebbiano 10% 1l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Vini Salpitelli Trebbiano 10% 1l

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 4,25 €/l

  • B.v. Gran Castillo Viura Chard. 11% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    B.v. Gran Castillo Viura Chard. 11% 0,75l

    7.19 € par gab.

    Cena par vienību: 9,59 €/l

  • S.v. Primitivo Di Manduria 14,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Primitivo Di Manduria 14,5% 0,75l

    38.99 € par gab.

    Cena par vienību: 51,99 €/l

  • B.v. Adati Rkatsiteli 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    B.v. Adati Rkatsiteli 11% 0,75l

    11.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,45 €/l

  • S.v. Cielo Primasole Primitivo 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Cielo Primasole Primitivo 13,5% 0,75l

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,92 €/l

  • Dz.rozā v. Mionetto Prosecco 11% 0,2l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.rozā v. Mionetto Prosecco 11% 0,2l

    3.55 € par gab.

    Cena par vienību: 17,75 €/l

  • Baltvīns Chill Out Chenin Blanc 13,5% 1,5l
    Izcelsmes valsts Dienvidāfrika

    Baltvīns Chill Out Chenin Blanc 13,5% 1,5l

    15.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,33 €/l

  • Rozā vīns 3 Passo BIO, sauss 12% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Itālija

    Rozā vīns 3 Passo BIO, sauss 12% 0,75l

    13.85 € par gab.

    Cena par vienību: 18,47 €/l

  • Dz.v. Tissot Maire Blanc de Bl. Br. 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz.v. Tissot Maire Blanc de Bl. Br. 12% 0,75l

    19.25 € par gab.

    Cena par vienību: 25,67 €/l

  • Dz.v. Labuble Cr. Bordeaux AOP Brut 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz.v. Labuble Cr. Bordeaux AOP Brut 12% 0,75l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 14,19 €

  • S.v. Adati Alazani Valley 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    S.v. Adati Alazani Valley 11,5% 0,75l

    11.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,45 €/l

  • S.v. Adati Pirosmani 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    S.v. Adati Pirosmani 11,5% 0,75l

    13.59 € par gab.

    Cena par vienību: 18,12 €/l

  • B.v. Faber Riesling Mosel Dry 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Faber Riesling Mosel Dry 12% 0,75l

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,99 €/l

  • S.v. J.P. Chenet Moelleux 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. J.P. Chenet Moelleux 13% 0,75l

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,19 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,39 €

    Regulārā cena: 8,55 €

  • Dz.v. Zonin Pros.Cuvee 1821 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Zonin Pros.Cuvee 1821 11% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 11,75 €

  • Baltv. Johann Brunner Riesling Mosel 9,5% 3l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Baltv. Johann Brunner Riesling Mosel 9,5% 3l

    28.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,66 €/l

  • B.v. Blue Nun Riesling 9% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Blue Nun Riesling 9% 0,75l

    12.19 € par gab.

    Cena par vienību: 16,25 €/l

  • B.v.J.Brunner Riesl.Mosel 9,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v.J.Brunner Riesl.Mosel 9,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,59 €

    Regulārā cena: 7,19 €

  • Dz.v. sat. dz. Bosca White 7,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Dz.v. sat. dz. Bosca White 7,5% 0,75l

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,32 €/l

  • Baltv. Ruppertsberger Riesling 11%,0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Baltv. Ruppertsberger Riesling 11%,0,75l

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

    Regulārā cena: 11,59 €

  • Baltvīns Bellissimo pussaldais 10,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Baltvīns Bellissimo pussaldais 10,5% 0,75l

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,32 €/l

  • B.v. Carlo Rossi Moscato Sweet 9,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts ASV

    B.v. Carlo Rossi Moscato Sweet 9,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,75 €

    Regulārā cena: 8,39 €

  • S.v.Sicilia Nero D'avola-Syrah BIO 14% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Itālija

    S.v.Sicilia Nero D'avola-Syrah BIO 14% 0,75l

    14.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,32 €/l

  • B.v. Sicilia Grillo-Viognier BIO 13% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Sicilia Grillo-Viognier BIO 13% 0,75l

    14.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,32 €/l

  • Dz. v. Blason Rouge Cremant Rose 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz. v. Blason Rouge Cremant Rose 12% 0,75l

    18.25 € par gab.

    Cena par vienību: 24,33 €/l

  • B.v. Detective Sauvignon Blanc 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Detective Sauvignon Blanc 11% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • Dz.v. Zonin Prosecco Doc Frizz. 10,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Zonin Prosecco Doc Frizz. 10,5% 0,75l

    11.85 € par gab.

    Cena par vienību: 15,80 €/l

  • Dz. vīns Cielo Frizzante Prosecco 10,5% 0,2l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz. vīns Cielo Frizzante Prosecco 10,5% 0,2l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/l

  • S.v. Roccarosa Primitivo Puglia IGT 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Roccarosa Primitivo Puglia IGT 13% 0,75l

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,92 €/l

  • Dzirk. vīns Blason Rouge Cremant 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dzirk. vīns Blason Rouge Cremant 12,5% 0,75l

    17.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,19 €/l

  • Dz.v.Törley Muscateller Doux 10,5% 0,75l

    Dz.v.Törley Muscateller Doux 10,5% 0,75l

    6.55 € par gab.

    Cena par vienību: 8,73 €/l

  • Dz. vīns Torley Charmant Rose 11.5% 0.75l

    Dz. vīns Torley Charmant Rose 11.5% 0.75l

    6.55 € par gab.

    Cena par vienību: 8,73 €/l

Filtrs

Filtrs