Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Trīsgr.Putra Rūdolfs Bio Ar Augļ.,110g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks

    Trīsgr.Putra Rūdolfs Bio Ar Augļ.,110g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

  • Dārz.Makaron.Jaunl.Gaļa Rūdolfs BIO,190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Dārz.Makaron.Jaunl.Gaļa Rūdolfs BIO,190g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 10,79 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs lazanja ar jaunl. BIO 190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs lazanja ar jaunl. BIO 190g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,84 €/kg

  • Biez. Rūd. Bio dārz. ar lēc. un tīt.110g
    Nesatur lipekli Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biez. Rūd. Bio dārz. ar lēc. un tīt.110g

    1.82 € par gab.

    Cena par vienību: 16,55 €/kg

  • Biez. Rūdolfs Bio Dārz.Tītar.Gaļa, 190g.
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biez. Rūdolfs Bio Dārz.Tītar.Gaļa, 190g.

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 10,79 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs dārz.ar jaunl.gaļu BIO 190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs dārz.ar jaunl.gaļu BIO 190g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,84 €/kg

  • Biez. Rūdolfs Bio Sp.Kar.Past.Jaunl,110g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks

    Biez. Rūdolfs Bio Sp.Kar.Past.Jaunl,110g

    1.82 € par gab.

    Cena par vienību: 16,55 €/kg

  • Biez. Rūdolfs ar makaroniem, vistu BIO 190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biez. Rūdolfs ar makaroniem, vistu BIO 190g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,84 €/kg

  • Biez.Rūdolfs Žāvētu plūmju zīd.no 4m. BIO 90g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biez.Rūdolfs Žāvētu plūmju zīd.no 4m. BIO 90g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,33 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs dārz.ar rīs.jēra g. BIO 190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs dārz.ar rīs.jēra g. BIO 190g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,05 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs krēmzupa ar vistu BIO 190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs krēmzupa ar vistu BIO 190g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,84 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs Ķirbju zīd. no 4mēn. BIO 90g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs Ķirbju zīd. no 4mēn. BIO 90g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,33 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs lasi, dārzeņiem BIO 190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs lasi, dārzeņiem BIO 190g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,05 €/kg

  • Biez. Rūdolfs dārzeņu ar vist. gaļu BIO 190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biez. Rūdolfs dārzeņu ar vist. gaļu BIO 190g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,84 €/kg

  • Biezenis Semper stroganovs no 12m. 235g

    Biezenis Semper stroganovs no 12m. 235g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

    Regulārā cena: 2,85 €

  • Biezenis Rūdolfs Brokoļu zīd. no 4m. BIO 90g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs Brokoļu zīd. no 4m. BIO 90g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,33 €/kg

  • Dārzeņ.rīsi,tītars Hipp, no 12mēn. 220g
    Ekoloģisks

    Dārzeņ.rīsi,tītars Hipp, no 12mēn. 220g

    2.09 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 9,50 €/kg

  • Biez. Rūd. Bio dārz. ar rīs. vist.110g
    Nesatur lipekli Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biez. Rūd. Bio dārz. ar rīs. vist.110g

    1.82 € par gab.

    Cena par vienību: 16,55 €/kg

  • Biez. Rūdolfs ar griķ. jaunl. gaļu BIO 190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biez. Rūdolfs ar griķ. jaunl. gaļu BIO 190g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,84 €/kg

  • Biez. Rūd. dārz. ar rīs. un zivi110g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Nesatur lipekli Izcelsmes valsts Latvija

    Biez. Rūd. dārz. ar rīs. un zivi110g

    1.82 € par gab.

    Cena par vienību: 16,55 €/kg

  • Biez.Rūdolfs Saldā kartup. zīd. no 4m.BIO 90g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biez.Rūdolfs Saldā kartup. zīd. no 4m.BIO 90g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,33 €/kg

  • Biezenis burciņā Rūdolfs jaunl. 6m BIO 120g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis burciņā Rūdolfs jaunl. 6m BIO 120g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,25 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs Risotto BIO 190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs Risotto BIO 190g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,84 €/kg

  • Biez. Rūd. dārz. ar kusk.un zivi110g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Izcelsmes valsts Latvija

    Biez. Rūd. dārz. ar kusk.un zivi110g

    1.82 € par gab.

    Cena par vienību: 16,55 €/kg

  • Biezenis Semper cūkgaļa,timiāns no 12m. 235g

    Biezenis Semper cūkgaļa,timiāns no 12m. 235g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,25 €

    Regulārā cena: 2,85 €

  • Biez. Rūdolfs Bio Kart.Brok.Bur.Las,110g
    Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks

    Biez. Rūdolfs Bio Kart.Brok.Bur.Las,110g

    1.82 € par gab.

    Cena par vienību: 16,55 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs burkānu un ķirbju BIO 190g
    Nesatur lipekli Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs burkānu un ķirbju BIO 190g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,47 €/kg

  • Biezenis burciņā Rūdolfs vistas 6m BIO  120g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis burciņā Rūdolfs vistas 6m BIO 120g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,25 €/kg

  • Vista ar dārzeņ.nūdel. Hipp BIO 220g
    Ekoloģisks

    Vista ar dārzeņ.nūdel. Hipp BIO 220g

    2.09 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 9,50 €/kg

  • Nūd.zivis,krēm.brok. Hipp,no8mēn. 220g

    Nūd.zivis,krēm.brok. Hipp,no8mēn. 220g

    2.09 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 9,50 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs ābolu BIO 190g
    Nesatur lipekli Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs ābolu BIO 190g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,47 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs ābolu un plūmju BIO 190g
    Nesatur lipekli Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs ābolu un plūmju BIO 190g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,84 €/kg

  • Bumbieru biezenis Hipp BIO 125g
    Ekoloģisks

    Bumbieru biezenis Hipp BIO 125g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 10,00 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs burk. ķirbju kart. BIO 190g
    Nesatur lipekli Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs burk. ķirbju kart. BIO 190g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,47 €/kg

  • Tītara gaļas biezenis Hipp BIO 125 g
    Ekoloģisks

    Tītara gaļas biezenis Hipp BIO 125 g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 31,12 €/kg

  • Biez. Rūdolfs āb. mell. no 4mēn.BIO 190g
    Nesatur lipekli Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biez. Rūdolfs āb. mell. no 4mēn.BIO 190g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,84 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs ar lasi BIO 115g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs ar lasi BIO 115g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 24,26 €/kg

  • Lazanja Semper no 1 gada 235g

    Lazanja Semper no 1 gada 235g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 8,89 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

    Regulārā cena: 2,99 €

  • Burkānu biez. Rūdolfs no 4mēn. vecuma BIO 90g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Burkānu biez. Rūdolfs no 4mēn. vecuma BIO 90g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 15,44 €/kg

  • Ekol.dārz.biezenis Salling Oko ar tīt.g. 190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Ekol.dārz.biezenis Salling Oko ar tīt.g. 190g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,37 €/kg

Filtrs

Filtrs