Akcijas tikai e-veikalā

Tikai 30. septembrī ! Dažādām produktu grupām atlaides līdz -40%👇

Pelmeņi Traditional ar vistas gaļu 400g
-30%
3
00 €
7,50 €/kg

Pelmeņi Traditional ar vistas gaļu 400g

4.29 € par gab.

Cena par vienību: 10,72 €/kg

30 dienu zemākā cena: 4,29 €

Šokolādes krēms Nutella lazdu riekstu 600g
-30%
6
08 €
10,13 €/kg

Šokolādes krēms Nutella lazdu riekstu 600g

8.69 € par gab.

Cena par vienību: 14,48 €/kg

30 dienu zemākā cena: 8,69 €

Kafijas pupiņas Jacobs Barista Crema 1kg
-40%
18
59 €
18,59 €/kg

Kafijas pupiņas Jacobs Barista Crema 1kg

30.99 € par gab.

Cena par vienību: 30,99 €/kg

30 dienu zemākā cena: 30,99 €

Biezpiena sieriņš Kārums vaniļas 45g
-25%
0
39 €
8,67 €/kg
Izcelsmes valsts Latvija

Biezpiena sieriņš Kārums vaniļas 45g

0.52 € par gab.

Cena par vienību: 11,56 €/kg

Jogurts Baltais Skyr bez piedevām 400g
-25%
1
39 €
3,47 €/kg
Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
Izdevīga cena katru dienu!

Jogurts Baltais Skyr bez piedevām 400g

1.85 € par gab.

Cena par vienību: 4,62 €/kg

Giross Nākotne 220g
-25%
2
62 €
11,91 €/kg
Izcelsmes valsts Latvija
Izdevīga cena katru dienu!

Giross Nākotne 220g

3.49 € par gab.

Cena par vienību: 15,86 €/kg

Kukurūza Bonduelle konservēta 340g/285g
-30%
1
64 €
5,75 €/kg
Labākai dzīvei

Kukurūza Bonduelle konservēta 340g/285g

2.35 € par gab.

Cena par vienību: 8,25 €/kg

30 dienu zemākā cena: 2,35 €

Mango Rimi ātri sasaldēti 400g
-30%
2
09 €
5,22 €/kg
Labākai dzīvei

Mango Rimi ātri sasaldēti 400g

2.99 € par gab.

Cena par vienību: 7,47 €/kg

30 dienu zemākā cena: 2,99 €

Ievārījums Pūre zemeņu 900g
-30%
5
38 €
5,98 €/kg
Izcelsmes valsts Latvija

Ievārījums Pūre zemeņu 900g

7.69 € par gab.

Cena par vienību: 8,54 €/kg

30 dienu zemākā cena: 7,69 €

Marinēti gurķīši Spilva 3-6cm 670g/360g
-30%
2
79 €
7,75 €/kg

Marinēti gurķīši Spilva 3-6cm 670g/360g

3.99 € par gab.

Cena par vienību: 11,08 €/kg

30 dienu zemākā cena: 3,99 €

Pistācijas Awake grauzdētas un sālītas, 400 g
-30%
4
47 €
11,17 €/kg
Izdevīga cena katru dienu!

Pistācijas Awake grauzdētas un sālītas, 400 g

6.39 € par gab.

Cena par vienību: 15,97 €/kg

30 dienu zemākā cena: 6,39 €

Maltā kafija Lavazza oro metāla kārbā 250g
-40%
7
49 €
29,96 €/kg

Maltā kafija Lavazza oro metāla kārbā 250g

12.49 € par gab.

Cena par vienību: 49,96 €/kg

30 dienu zemākā cena: 12,49 €

Cāļu rulete Ķekava svētku kg
-25%
8
47 €
8,47 €/kg
Izcelsmes valsts Latvija

Cāļu rulete Ķekava svētku kg

11.29 € par kg

Cena par vienību: 11,29 €/kg

produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.55 kg 0.55kg

Kartupeļi frī Farmfrites rievoti sald. 750g
-30%
2
30 €
3,07 €/kg

Kartupeļi frī Farmfrites rievoti sald. 750g

3.29 € par gab.

Cena par vienību: 4,39 €/kg

30 dienu zemākā cena: 3,29 €

Biez.Grieķu amfora protein ar vīģēm 0,8% 200g
-25%
1
34 €
6,70 €/kg
Nesatur laktozi

Biez.Grieķu amfora protein ar vīģēm 0,8% 200g

1.79 € par gab.

Cena par vienību: 8,95 €/kg

Augļu tēja Loyd aveņu un zemeņu 20x2g
-40%
1
79 €
44,75 €/kg

Augļu tēja Loyd aveņu un zemeņu 20x2g

2.99 € par gab.

Cena par vienību: 74,75 €/kg

30 dienu zemākā cena: 2,99 €

Krūtiņa vistas gaļas kūpināta kg
-25%
11
99 €
11,99 €/kg
Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

Krūtiņa vistas gaļas kūpināta kg

15.99 € par kg

Cena par vienību: 15,99 €/kg

produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

Čia sēklas Rimi 150g
-30%
2
23 €
14,87 €/kg
Labākai dzīvei

Čia sēklas Rimi 150g

3.19 € par gab.

Cena par vienību: 21,27 €/kg

30 dienu zemākā cena: 3,19 €

Dzeramais jogurts Oga zemeņu 1kg
-25%
1
42 €
1,42 €/kg
Izcelsmes valsts Latvija

Dzeramais jogurts Oga zemeņu 1kg

1.89 € par gab.

Cena par vienību: 1,89 €/kg

Cūkas karbonāde Forevers auksti kūpināta kg
-25%
6
37 €
6,37 €/kg
Jaunums Izcelsmes valsts Latvija

Cūkas karbonāde Forevers auksti kūpināta kg

8.49 € par kg

Cena par vienību: 8,49 €/kg

produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

Kafijai (izņemot kafijas kapsulas) -40%

Tējai un kakao -40%

Rieksti un riekstu maisījumi -30%

Žāvēti augļi un ogas -30%

Kūpināta gaļa -25%

Vītinātas gaļas produkti -25%

Desas un pastētes -25%

Saldēti augļi, ogas un dārzeņi -30%

Ievārījums, medus un marmelāde -30%

Šokolādes un riekstu krēmi -30%

Konservēti dārzeņi un maltītes -30%

Visi jogurti -25%

Dzeramie jogurti -25%

Biezpiena sieriņi un deserti -25%

Noteikumi un nosacījumi:
*Piedāvājums spēkā tikai Rimi e-veikalā, tikai 30.09.2026., ja izmanto Mans Rimi profilu (ienāc, autorizējies vai izveido jaunu), neattiecas uz precēm, kam jau ir citas atlaides, neattiecas uz Klēts produkciju un piena maisījumiem.