Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Lazdu riekstu krēms Rimi Smart 400g
    Низкая цена каждый день

    Lazdu riekstu krēms Rimi Smart 400g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,12 €/кг

  • Brūnais cukurs Rimi 1kg

    Brūnais cukurs Rimi 1kg

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,49 €/кг

  • Zemeņu ievārījums Rimi Smart 300g
    Низкая цена каждый день

    Zemeņu ievārījums Rimi Smart 300g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Kakao pulveris Salling EKO 125g
    Органические продукты

    Kakao pulveris Salling EKO 125g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 29,52 €/кг

  • Makaroni Selection by Rimi Pennoni 500g

    Makaroni Selection by Rimi Pennoni 500g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Gurķi Spilva sālīti 670g/370g

    Gurķi Spilva sālīti 670g/370g

    3.45 € за шт.

    Цена за единицу: 9,32 €/кг

  • Lēcas Bonduelle Vapeur 310g/265g

    Lēcas Bonduelle Vapeur 310g/265g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 8,11 €/кг

  • Prosa Zelta Saule 1kg

    Prosa Zelta Saule 1kg

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,29 €/кг

  • Pērļu grūbas Just Nature 500g

    Pērļu grūbas Just Nature 500g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • Pilngraudu pārslas Nestle Fitness 375g

    Pilngraudu pārslas Nestle Fitness 375g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,31 €/кг

  • Kanēlis Santa Maria 40g

    Kanēlis Santa Maria 40g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 56,25 €/кг

  • Mērce Barilla pesto genovese 190g

    Mērce Barilla pesto genovese 190g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 21,00 €/кг

  • Marinēta paprika Rimi apcepta 670g/395g

    Marinēta paprika Rimi apcepta 670g/395g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,85 €/кг

  • Tēja Loyd Pyramids augļu meža ogu garša 40g

    Tēja Loyd Pyramids augļu meža ogu garša 40g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Makaroni Selection by Rimi Trottole 500g

    Makaroni Selection by Rimi Trottole 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Mērce makaroniem Rimi ar baziliku 390g
    1
    99 €
    5,10 €/кг

    Mērce makaroniem Rimi ar baziliku 390g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,38 €/кг

    2,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Halapenjo Rimi Planet zaļie 335/160g

    Halapenjo Rimi Planet zaļie 335/160g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 13,44 €/кг

  • Auzu biezputra Herkuless ar mellenēm 35g

    Auzu biezputra Herkuless ar mellenēm 35g

    0.64 € за шт.

    Цена за единицу: 18,29 €/кг

  • Rīsi Herkuless Gourmet basmati 500g

    Rīsi Herkuless Gourmet basmati 500g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 5,30 €/кг

  • Buljons Maggi liellopu 80g

    Buljons Maggi liellopu 80g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 18,13 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Kitkat 330g
    3
    39 €
    10,27 €/кг

    Brokastu pārslas Nestle Kitkat 330g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,61 €/кг

    4,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Melnā tēja Lipton earl grey  38g

    Melnā tēja Lipton earl grey 38g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 68,16 €/кг

  • Buljons Maggi dārzeņu 120g

    Buljons Maggi dārzeņu 120g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 10,42 €/кг

  • Pūdercukurs Dansukker 500g

    Pūdercukurs Dansukker 500g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,58 €/кг

  • Sausās brokastis Rimi Duo Balls 250g

    Sausās brokastis Rimi Duo Balls 250g

    0.76 € за шт.

    Цена за единицу: 3,04 €/кг

  • Raibās pupiņas Rimi 400g

    Raibās pupiņas Rimi 400g

    1.57 € за шт.

    Цена за единицу: 3,92 €/кг

  • Ķiploki Spilva malti 25g
    0
    83 €
    33,20 €/кг

    Ķiploki Spilva malti 25g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 47,60 €/кг

    1,19 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Dzeramā soda Rimi Smart 400g

    Dzeramā soda Rimi Smart 400g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,72 €/кг

  • Augļu tēja Loyd ananasu un bumbieru 20x2g

    Augļu tēja Loyd ananasu un bumbieru 20x2g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Ievārījums Pūre dzērveņu 410g

    Ievārījums Pūre dzērveņu 410g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,51 €/кг

  • Rīsi Taj Mahal basmati maxi long 1kg

    Rīsi Taj Mahal basmati maxi long 1kg

    7.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,59 €/кг

  • Saldskābā mērce Spilva medus cālim 510g
    Без лактозы

    Saldskābā mērce Spilva medus cālim 510g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,18 €/кг

  • Zaļā tēja Rimi 20x2g

    Zaļā tēja Rimi 20x2g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 42,25 €/кг

  • Auzu biezputra Herkuless ar meža ogām 35g

    Auzu biezputra Herkuless ar meža ogām 35g

    0.64 € за шт.

    Цена за единицу: 18,29 €/кг

  • Zaļās olīvas Rimi Smart bez kauliņiem 180/70g
    Низкая цена каждый день

    Zaļās olīvas Rimi Smart bez kauliņiem 180/70g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 7,86 €/кг

  • Pilngraudu auzu pārslas Dobele 1kg

    Pilngraudu auzu pārslas Dobele 1kg

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,09 €/кг

  • Miežu putraimi Rimi Smart 800g
    Низкая цена каждый день

    Miežu putraimi Rimi Smart 800g

    0.68 € за шт.

    Цена за единицу: 0,85 €/кг

  • Zaļ.olīv.Benesca Sicīlijas ar kaul. 295g/175g

    Zaļ.olīv.Benesca Sicīlijas ar kaul. 295g/175g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 19,35 €/кг

  • Sojas mērce Chain Kwo gaišā 710g

    Sojas mērce Chain Kwo gaišā 710g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,22 €/кг

  • Vistas buljons Foodstudio 750ml
    Без глютена Без лактозы

    Vistas buljons Foodstudio 750ml

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,99 €/л

Фильтр

Фильтр