Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Zaļā tēja Apsara baltā mango 20x1,5g

    Zaļā tēja Apsara baltā mango 20x1,5g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 93,00 €/кг

  • Ievārījums Spilva aveņu 380g

    Ievārījums Spilva aveņu 380g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,45 €/кг

  • Maltā kafija Lavazza club 250g

    Maltā kafija Lavazza club 250g

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,96 €/кг

  • Tortiljas Santa Maria kukurūzas, kviešu 336g

    Tortiljas Santa Maria kukurūzas, kviešu 336g

    2.58 € за шт.

    Цена за единицу: 7,68 €/кг

  • Mais. Gudrie Graudi grūbu-bulgura-lēcu 360g

    Mais. Gudrie Graudi grūbu-bulgura-lēcu 360g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,31 €/кг

  • Marinēti šampinjoni Obrako 530g/315g

    Marinēti šampinjoni Obrako 530g/315g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,49 €/кг

  • Garšviela Santa Maria maltajai gaļai 30g

    Garšviela Santa Maria maltajai gaļai 30g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 35,00 €/кг

  • Garšviela Maggi Idea vistai ar ķiplokiem 30g

    Garšviela Maggi Idea vistai ar ķiplokiem 30g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 48,33 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Cheerios Honey 375g
    3
    39 €
    9,04 €/кг

    Brokastu pārslas Nestle Cheerios Honey 375g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

    4,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Turku zirņi Bonduelle 310g/265g

    Turku zirņi Bonduelle 310g/265g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 7,36 €/кг

  • Makaroni Italpasta Nr.37 Fusilli 500g

    Makaroni Italpasta Nr.37 Fusilli 500g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 3,50 €/кг

  • Miltu maisījums Dobele rauga mīkla 508g

    Miltu maisījums Dobele rauga mīkla 508g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,38 €/кг

  • Nūdeles Santa Maria rīsu 180g

    Nūdeles Santa Maria rīsu 180g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,61 €/кг

  • Sēklu maize Rimi Free From šķēlēs 250g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Sēklu maize Rimi Free From šķēlēs 250g

    2.03 € за шт.

    Цена за единицу: 8,12 €/кг

  • Melnā tēja Ahmad Tea Fruit Selection 20x2g

    Melnā tēja Ahmad Tea Fruit Selection 20x2g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 97,25 €/кг

  • Tomāti Cidacos sagriezti gabaliņos 820g

    Tomāti Cidacos sagriezti gabaliņos 820g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Marinēti gurķi Muižkungu medainie 950g/500g

    Marinēti gurķi Muižkungu medainie 950g/500g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,38 €/кг

  • Tortilla Latvijas Maiznieks sēklu 360g
    Подходит для веганов

    Tortilla Latvijas Maiznieks sēklu 360g

    2.58 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Saldinātājs Alvo Stevia 300g

    Saldinātājs Alvo Stevia 300g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • Rīsu pārslas Rimi ātri vārāmās 400g
    1
    59 €
    3,97 €/кг

    Rīsu pārslas Rimi ātri vārāmās 400g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,22 €/кг

    2,09 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Šokolādes krēms Nutella lazdu riekstu 350g

    Šokolādes krēms Nutella lazdu riekstu 350g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 15,11 €/кг

  • Šķīstošā kafija Nescafe Classic 200g
    6
    69 €
    33,45 €/кг

    Šķīstošā kafija Nescafe Classic 200g

    11.79 € за шт.

    Цена за единицу: 58,95 €/кг

    11,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ievārījums Spilva brūkleņu 380g

    Ievārījums Spilva brūkleņu 380g

    5.15 € за шт.

    Цена за единицу: 13,55 €/кг

  • Zaļā tēja Ahmad Tea 25x2g

    Zaļā tēja Ahmad Tea 25x2g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,80 €/кг

  • Musli Rimi grauzdēts ar zemenēm 375g

    Musli Rimi grauzdēts ar zemenēm 375g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,00 €/кг

  • Makaroni Barilla Nr.13 Bavette 500g
    1
    55 €
    3,10 €/кг

    Makaroni Barilla Nr.13 Bavette 500g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,70 €/кг

    1,85 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Pūre mango 260g

    Mērce Pūre mango 260g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,19 €/кг

  • Zaļās olīvas Selection ar kauliņiem 345g/200g

    Zaļās olīvas Selection ar kauliņiem 345g/200g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,45 €/кг

  • Dzērvenes Kronis rīvētas, ar cukuru 420g
    Новинка

    Dzērvenes Kronis rīvētas, ar cukuru 420g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,26 €/кг

  • Konservēta kukurūza Bonduelle 530g/360g

    Konservēta kukurūza Bonduelle 530g/360g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,58 €/кг

  • Mar. šampinj. Bonduelle Party Snack 540g/290g

    Mar. šampinj. Bonduelle Party Snack 540g/290g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 17,90 €/кг

  • Kumīns Santa Maria 20g

    Kumīns Santa Maria 20g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 109,50 €/кг

  • Augļu produkts Pūre Smēriņš zemeņu 77,7% 410g

    Augļu produkts Pūre Smēriņš zemeņu 77,7% 410g

    6.19 € за шт.

    Цена за единицу: 15,10 €/кг

  • Pārslas Rimi 4 graudu 500g
    Низкая цена каждый день

    Pārslas Rimi 4 graudu 500g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,98 €/кг

  • Miltu maisījums Rimi plāno pankūku 400g

    Miltu maisījums Rimi plāno pankūku 400g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,22 €/кг

  • Pesto Rundāle svaigu zaļumu 180g

    Pesto Rundāle svaigu zaļumu 180g

    2.40 € за шт.

    Цена за единицу: 13,33 €/кг

  • Mandeļu skaidiņas Rimi 100g

    Mandeļu skaidiņas Rimi 100g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 32,90 €/кг

  • Mērce makaroniem Rimi ar ķiplokiem 390g
    1
    99 €
    5,10 €/кг

    Mērce makaroniem Rimi ar ķiplokiem 390g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,38 €/кг

    2,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Šķīstošā kafija Jacobs Cronat Gold 200g
    7
    69 €
    38,45 €/кг

    Šķīstošā kafija Jacobs Cronat Gold 200g

    12.79 € за шт.

    Цена за единицу: 63,95 €/кг

    12,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Melnā tēja Mabroc 1001 Nights 25x2g

    Melnā tēja Mabroc 1001 Nights 25x2g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 35,80 €/кг

Фильтр

Фильтр