Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Pilng. makaroni Rimi GreatLife Spaghetti 500g

    Pilng. makaroni Rimi GreatLife Spaghetti 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Mērce Barilla Basilico tom. ar bazil. 400g
    2
    44 €
    6,10 €/кг

    Mērce Barilla Basilico tom. ar bazil. 400g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

    2,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas pupiņas Lofbergs Kharisma 1kg
    17
    39 €
    17,39 €/кг

    Kafijas pupiņas Lofbergs Kharisma 1kg

    34.99 € за шт.

    Цена за единицу: 34,99 €/кг

    34,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Maltā kafija Lavazza oro 250g
    6
    15 €
    24,60 €/кг

    Maltā kafija Lavazza oro 250g

    11.59 € за шт.

    Цена за единицу: 46,36 €/кг

    11,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Rīsi Tilda pilngraudu brūnie 500g

    Rīsi Tilda pilngraudu brūnie 500g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,18 €/кг

  • Makaroni Nr.131 Capelli D'Angelo Corti 500g

    Makaroni Nr.131 Capelli D'Angelo Corti 500g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 3,50 €/кг

  • Mērce Rundāle septiņu dārza zaļumu 420g

    Mērce Rundāle septiņu dārza zaļumu 420g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 3,45 €/кг

  • Kokosriekstu piens Fudo 400ml

    Kokosriekstu piens Fudo 400ml

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,22 €/л

  • Proteīna batoniņš Rimi Vanilla & Crispies 35g
    3 и более
    -34%
    0
    79 €
    1,19 €
    22,57 €/кг

    Proteīna batoniņš Rimi Vanilla & Crispies 35g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 34,00 €/кг

  • Pilngraudu auzu pārslas Herkuless BIO 500g
    Органические продукты

    Pilngraudu auzu pārslas Herkuless BIO 500g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,78 €/кг

  • Olīvu izspaidu eļļa Goccia d'Oro Pomace 1l
    5
    99 €
    5,99 €/л

    Olīvu izspaidu eļļa Goccia d'Oro Pomace 1l

    10.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,79 €/л

    10,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Medus Liepkalni ziedu 350g
    4
    19 €
    11,97 €/кг

    Medus Liepkalni ziedu 350g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 15,11 €/кг

    4,19 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ievārījums Pūre aveņu 410g

    Ievārījums Pūre aveņu 410g

    4.55 € за шт.

    Цена за единицу: 11,10 €/кг

  • Marināde Santa Maria vistas gaļai 75g

    Marināde Santa Maria vistas gaļai 75g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 14,53 €/кг

  • Himalaju sāls Rimi rozā smalkais 500g

    Himalaju sāls Rimi rozā smalkais 500g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Vaniļas cukurs Aloja 140g

    Vaniļas cukurs Aloja 140g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 15,64 €/кг

  • Griķi Rimi Smart 8x100g
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев
    Низкая цена каждый день

    Griķi Rimi Smart 8x100g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 1,69 €/кг

  • Borščs Kok skābu kāpostu 500g
    1
    79 €
    3,58 €/кг

    Borščs Kok skābu kāpostu 500g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,58 €/кг

    2,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Lauru lapas 10g

    Lauru lapas 10g

    0.64 € за шт.

    Цена за единицу: 64,00 €/кг

  • Kafijas pupiņas Lofbergs Medium Roast 1kg

    Kafijas pupiņas Lofbergs Medium Roast 1kg

    30.99 € за шт.

    Цена за единицу: 30,99 €/кг

  • Rīsi Valdo brūnie 4x125g
    1
    29 €
    2,58 €/кг

    Rīsi Valdo brūnie 4x125g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/кг

    1,65 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Melnā tēja Ahmad Tea Earl Grey 100g
    2 и более
    -25%
    2
    99 €
    3,99 €
    29,90 €/кг

    Melnā tēja Ahmad Tea Earl Grey 100g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Musli Rimi Smart ar žāvētiem augļiem 1kg
    Без молока
    Низкая цена каждый день

    Musli Rimi Smart ar žāvētiem augļiem 1kg

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,69 €/кг

  • Medus Vinnis dažādu ziedu 500g
    3
    79 €
    7,58 €/кг

    Medus Vinnis dažādu ziedu 500g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,38 €/кг

    5,19 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Pūre BBQ Classic 280g
    Подходит для веганов Без лактозы Подходит для вегетарианцев

    Mērce Pūre BBQ Classic 280g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 7,46 €/кг

  • Ātri pagat.nūd.Rimi Smart vist.gaļas gar.60g
    Низкая цена каждый день

    Ātri pagat.nūd.Rimi Smart vist.gaļas gar.60g

    0.35 € за шт.

    Цена за единицу: 5,83 €/кг

  • Apaļgraudu rīsi Rimi 800g
    1
    69 €
    2,11 €/кг

    Apaļgraudu rīsi Rimi 800g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,74 €/кг

    2,19 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Pelēkie zirņi Spilva ar žāvētu gaļu 570g
    3
    59 €
    6,30 €/кг

    Pelēkie zirņi Spilva ar žāvētu gaļu 570g

    4.25 € за шт.

    Цена за единицу: 7,46 €/кг

    4,25 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Melnās olīvas Rimi bez kauliņiem 350g/150g

    Melnās olīvas Rimi bez kauliņiem 350g/150g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,27 €/кг

  • Augļu tēja Loyd aveņu un zemeņu 20x2g

    Augļu tēja Loyd aveņu un zemeņu 20x2g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Konservēti zirnīši Rimi Smart 400g/280g
    Низкая цена каждый день

    Konservēti zirnīši Rimi Smart 400g/280g

    0.76 € за шт.

    Цена за единицу: 2,71 €/кг

  • Melnā tēja Dilmah citronu 20x1,5g

    Melnā tēja Dilmah citronu 20x1,5g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 78,33 €/кг

  • Kviešu milti Herkuless Speltas pilngraudu 1kg

    Kviešu milti Herkuless Speltas pilngraudu 1kg

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,79 €/кг

  • Kabaču kaviārs Spilva 530g
    2
    69 €
    5,08 €/кг

    Kabaču kaviārs Spilva 530g

    3.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,13 €/кг

    3,25 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Maltā kafija Jacobs Kronung bez kofeīna 250g

    Maltā kafija Jacobs Kronung bez kofeīna 250g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 21,96 €/кг

  • Baltās pupiņas Rimi Smart  400g
    Низкая цена каждый день

    Baltās pupiņas Rimi Smart 400g

    0.80 € за шт.

    Цена за единицу: 2,00 €/кг

  • Kartupeļu biezputra Rimi ar pienu 200g

    Kartupeļu biezputra Rimi ar pienu 200g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,45 €/кг

  • Marinēti gurķi Rimi 6-9cm 670g/370g

    Marinēti gurķi Rimi 6-9cm 670g/370g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Sausais raugs Rīgas 2x14g

    Sausais raugs Rīgas 2x14g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,36 €/кг

  • Rīsi Dobele apaļgraudu 500g

    Rīsi Dobele apaļgraudu 500g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 4,10 €/кг

Фильтр

Фильтр