Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Melnā tēja Mabroc 1001 Nights 25x2g

    Melnā tēja Mabroc 1001 Nights 25x2g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 35,80 €/кг

  • Konservēta kukurūza Bonduelle 170g/140g
    Низкая цена каждый день

    Konservēta kukurūza Bonduelle 170g/140g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 14,64 €/кг

  • Džems Rimi ķiršu 450g

    Džems Rimi ķiršu 450g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,53 €/кг

  • Kafijas dzēriens Rimi 3in1 150g

    Kafijas dzēriens Rimi 3in1 150g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 14,33 €/кг

  • Melnā tēja Dilmah premium 25x2g

    Melnā tēja Dilmah premium 25x2g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 47,00 €/кг

  • Džems Rimi aprikožu 450g

    Džems Rimi aprikožu 450g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,53 €/кг

  • Mērce makaroniem Rimi ar ķiplokiem 390g
    1
    99 €
    5,10 €/кг

    Mērce makaroniem Rimi ar ķiplokiem 390g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,38 €/кг

    2,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Rīsi Valdo basmati 4x125g

    Rīsi Valdo basmati 4x125g

    3.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,50 €/кг

  • Mar. pipargurķīši Spilva asie 3-6cm 330g/190g

    Mar. pipargurķīši Spilva asie 3-6cm 330g/190g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,16 €/кг

  • Pupiņas Bonduelle sarkanās čili mērcē 430g

    Pupiņas Bonduelle sarkanās čili mērcē 430g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

  • Cepumi Gullon Fibra Diet Nature 170g
    Подходит для веганов Без сахара

    Cepumi Gullon Fibra Diet Nature 170g

    1.77 € за шт.

    Цена за единицу: 10,41 €/кг

  • Funkcionāls musli Graci Lieliskais 400g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока

    Funkcionāls musli Graci Lieliskais 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Brūnie rīsi Rimi Greatlife 4x100g

    Brūnie rīsi Rimi Greatlife 4x100g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,97 €/кг

  • Ek.kon.sark. pupiņas Salling Eko 400g/252g
    Органические продукты

    Ek.kon.sark. pupiņas Salling Eko 400g/252g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Makaroni Selection by Rimi Fusilloni 500g

    Makaroni Selection by Rimi Fusilloni 500g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Kukurūzas putraimi Zelta Saule 1kg

    Kukurūzas putraimi Zelta Saule 1kg

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 2,15 €/кг

  • Pilngraudu makaroni Dobele Fusilli 500g

    Pilngraudu makaroni Dobele Fusilli 500g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,18 €/кг

  • Grūbas Rimi Smart 800g
    Низкая цена каждый день

    Grūbas Rimi Smart 800g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,24 €/кг

  • Pilngr.kviešu tortilja Santa Maria plāna 239g
    2
    19 €
    9,16 €/кг

    Pilngr.kviešu tortilja Santa Maria plāna 239g

    2.58 € за шт.

    Цена за единицу: 10,79 €/кг

    1,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Zaļās olīvas Rimi ar citronu 230g/142g

    Zaļās olīvas Rimi ar citronu 230g/142g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,01 €/кг

  • Garšv. Santa Maria vidusjūras garš. mais. 12g

    Garšv. Santa Maria vidusjūras garš. mais. 12g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 87,50 €/кг

  • Frikadeļu zupa Kronis ar zaļajiem zirn. 530g

    Frikadeļu zupa Kronis ar zaļajiem zirn. 530g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 5,19 €/кг

  • Šķīstošs kakao dzēriena pulveris Brumi 300g
    Новинка

    Šķīstošs kakao dzēriena pulveris Brumi 300g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,97 €/кг

  • Granola Axa ar zemenēm un mellenēm 300g
    Новинка

    Granola Axa ar zemenēm un mellenēm 300g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • Amaranta sēklas Rimi GreatLife 400g

    Amaranta sēklas Rimi GreatLife 400g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 6,12 €/кг

  • Melnās olīvas Rimi bez kauliņiem 935g/455g

    Melnās olīvas Rimi bez kauliņiem 935g/455g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,45 €/кг

  • Marinētas bietes Spilva ar ķimenēm 570g/330g

    Marinētas bietes Spilva ar ķimenēm 570g/330g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 10,27 €/кг

  • Zaļās olīvas Rimi bez kauliņiem 935g/455g

    Zaļās olīvas Rimi bez kauliņiem 935g/455g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,45 €/кг

  • Zupa Kronis sēņu 530g

    Zupa Kronis sēņu 530g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Manna Dobele 1kg

    Manna Dobele 1kg

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,19 €/кг

  • Citronpipari Santa Maria 70g

    Citronpipari Santa Maria 70g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 37,86 €/кг

  • Tvaicēti rīsi Rimi Smart 800g
    Низкая цена каждый день

    Tvaicēti rīsi Rimi Smart 800g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 1,61 €/кг

  • Prot.brokastu pārslas ar kakao garšu 300g
    Подходит для веганов

    Prot.brokastu pārslas ar kakao garšu 300g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,63 €/кг

  • Pupiņas Bonduelle Vapeur baltās 310g / 250g

    Pupiņas Bonduelle Vapeur baltās 310g / 250g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 9,80 €/кг

  • Melnā tēja Ahmad Tea Earl Grey 40x2g

    Melnā tēja Ahmad Tea Earl Grey 40x2g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 53,63 €/кг

  • Auzu biezputra Herkuless ar zemenēm 6x35g
    2
    39 €
    11,38 €/кг

    Auzu biezputra Herkuless ar zemenēm 6x35g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,10 €/кг

    3,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas pupiņas Guatemala Selection 1kg

    Kafijas pupiņas Guatemala Selection 1kg

    25.99 € за шт.

    Цена за единицу: 25,99 €/кг

  • Nūdeles Oyakata vistas Teriyaki 96g

    Nūdeles Oyakata vistas Teriyaki 96g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,65 €/кг

  • Ātri pag. nūdeles Rimi Smart ar bekona g. 60g
    Низкая цена каждый день

    Ātri pag. nūdeles Rimi Smart ar bekona g. 60g

    0.35 € за шт.

    Цена за единицу: 5,83 €/кг

  • Funkcionāls musls Graci Spēkam 300g

    Funkcionāls musls Graci Spēkam 300g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,63 €/кг

Фильтр

Фильтр