Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Jasmīna rīsi Rimi Planet 4x100g
    1
    09 €
    2,72 €/кг

    Jasmīna rīsi Rimi Planet 4x100g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,47 €/кг

    1,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Makaroni La Molisana 65 Orzo 500g

    Makaroni La Molisana 65 Orzo 500g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,58 €/кг

  • Musli Rimi Extra Triple Choco 375g

    Musli Rimi Extra Triple Choco 375g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Ananasu šķēlītes Blik sīrupā 565g/340g

    Ananasu šķēlītes Blik sīrupā 565g/340g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 7,21 €/кг

  • Bulgurs Valdo vidēja maluma 4x125g

    Bulgurs Valdo vidēja maluma 4x125g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,38 €/кг

  • Kafijas pupiņas Paulig Arabica 1kg
    15
    79 €
    15,79 €/кг

    Kafijas pupiņas Paulig Arabica 1kg

    29.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,99 €/кг

    29,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Pilngr. muslis Rimi ar datel.,kvin. 400g
    Без молока

    Pilngr. muslis Rimi ar datel.,kvin. 400g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,72 €/кг

  • Cukurs Dansukker ievārījuma 1kg

    Cukurs Dansukker ievārījuma 1kg

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

  • Tortiljas Rimi Planet pilngraudu kviešu 370g

    Tortiljas Rimi Planet pilngraudu kviešu 370g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,73 €/кг

  • Mandeļu milti Salling 150g

    Mandeļu milti Salling 150g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,60 €/кг

  • Ievārījums Pūre aveņu 420g

    Ievārījums Pūre aveņu 420g

    5.95 € за шт.

    Цена за единицу: 14,17 €/кг

  • Kafijas pupiņas Merrild Arabica 1kg
    16
    89 €
    16,89 €/кг

    Kafijas pupiņas Merrild Arabica 1kg

    29.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,99 €/кг

    29,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Makaroni Rimi Planet Farfalle 500g

    Makaroni Rimi Planet Farfalle 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Kafijas pupiņas Lavazza oro 1kg

    Kafijas pupiņas Lavazza oro 1kg

    35.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,99 €/кг

  • Kečups Spilva tomātu bērniem 500g

    Kečups Spilva tomātu bērniem 500g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,98 €/кг

  • Etiķa krēms Rimi Modenas balzamiko IGP 250ml

    Etiķa krēms Rimi Modenas balzamiko IGP 250ml

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 15,40 €/л

  • Marin.gurķīši Muižkungu Saldskābie 950g/510g

    Marin.gurķīši Muižkungu Saldskābie 950g/510g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 6,06 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Nesquik 375g

    Brokastu pārslas Nestle Nesquik 375g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

  • Tvaicētie rīsi Rimi 400g

    Tvaicētie rīsi Rimi 400g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,47 €/кг

  • Ekol. melnās pupiņas Salling Eko 420g/252g
    Органические продукты

    Ekol. melnās pupiņas Salling Eko 420g/252g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Brokastu pārslas Oho kakao 500g

    Brokastu pārslas Oho kakao 500g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,38 €/кг

  • Melnās olīvas Selection ar kaul. 345g/200g

    Melnās olīvas Selection ar kaul. 345g/200g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,95 €/кг

  • Pilngr. muslis Rimi ar šok.,zemenēm 400g
    Без молока

    Pilngr. muslis Rimi ar šok.,zemenēm 400g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,72 €/кг

  • Auzu biezputra Herkuless ķiršu ātri pag. 35g

    Auzu biezputra Herkuless ķiršu ātri pag. 35g

    0.64 € за шт.

    Цена за единицу: 18,29 €/кг

  • Melnie pipari Twins graudu 20g

    Melnie pipari Twins graudu 20g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,50 €/кг

  • Mērce Spilva Premium mango un čili 285g

    Mērce Spilva Premium mango un čili 285g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,89 €/кг

  • Rīsu galetes Rimi ar sieru 25g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Rīsu galetes Rimi ar sieru 25g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 23,60 €/кг

  • Ievārījums Pūre aprikožu, mazkaloriju 390g

    Ievārījums Pūre aprikožu, mazkaloriju 390g

    3.95 € за шт.

    Цена за единицу: 10,13 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Lion 400g

    Brokastu pārslas Nestle Lion 400g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,22 €/кг

  • Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 300g

    Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 300g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 14,63 €/кг

  • Ekol. sviestas pupiņas Salling Eko 400g/244g
    Органические продукты

    Ekol. sviestas pupiņas Salling Eko 400g/244g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,88 €/кг

  • Melnā tēja Rimi meža ogas 20x2g

    Melnā tēja Rimi meža ogas 20x2g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,75 €/кг

  • Rīsi Dobele ar tvaiku apstrādāti 500g

    Rīsi Dobele ar tvaiku apstrādāti 500g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 3,10 €/кг

  • Dažādu ziedu medus Rimi, 500g

    Dažādu ziedu medus Rimi, 500g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Kazeņu džems Rimi 400g
    Новинка

    Kazeņu džems Rimi 400g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Pilngr. auzu pārslas Rimi bez glut. 500g
    Подходит для веганов Без глютена

    Pilngr. auzu pārslas Rimi bez glut. 500g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Melnās olīvas Rimi Smart bez kaul. 280g/110g
    Низкая цена каждый день

    Melnās olīvas Rimi Smart bez kaul. 280g/110g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,00 €/кг

  • Ievārījums Pūre zemeņu 900g

    Ievārījums Pūre zemeņu 900g

    7.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,54 €/кг

  • Soļanka Spilva 530g

    Soļanka Spilva 530g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 10,17 €/кг

  • Miltu maisījums Rimi biezo pankūku 400g

    Miltu maisījums Rimi biezo pankūku 400g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,22 €/кг

Фильтр

Фильтр