Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Zaļā tēja Rimi ar piparmētru 20x2g

    Zaļā tēja Rimi ar piparmētru 20x2g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 42,25 €/кг

  • Zirņu zupa ar cūkgaļu Rimi 470g

    Zirņu zupa ar cūkgaļu Rimi 470g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 5,85 €/кг

  • Saulespuķu eļļa Rimi 1l

    Saulespuķu eļļa Rimi 1l

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/л

  • Brokastu pārslas Nestle Cookie Crisp 375g

    Brokastu pārslas Nestle Cookie Crisp 375g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

  • Rīsu galet. ar meža augļu garš.jog.glaz. 60g

    Rīsu galet. ar meža augļu garš.jog.glaz. 60g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Augļu tēja Možums dzērveņu aveņu 20x1,5g
    0
    89 €
    29,67 €/кг

    Augļu tēja Možums dzērveņu aveņu 20x1,5g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 41,67 €/кг

    1,25 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Harčo Spilva 530g

    Harčo Spilva 530g

    4.15 € за шт.

    Цена за единицу: 7,83 €/кг

  • Auzu biezputra Herkuless ar pienu un šok. 35g

    Auzu biezputra Herkuless ar pienu un šok. 35g

    0.64 € за шт.

    Цена за единицу: 18,29 €/кг

  • Olīveļļa Dante Frantoio Di Contrada 750ml
    12
    99 €
    17,32 €/л
    Новинка

    Olīveļļa Dante Frantoio Di Contrada 750ml

    14.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,99 €/л

    14,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Olīveļļa Corcel Extra Virgin 0,5l
    Новинка

    Olīveļļa Corcel Extra Virgin 0,5l

    12.29 € за шт.

    Цена за единицу: 24,58 €/л

  • Šķīstošs graud. dzēriena pulveris Inka 150g
    Новинка

    Šķīstošs graud. dzēriena pulveris Inka 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Piparmētru lapu tēja Rimi 50g

    Piparmētru lapu tēja Rimi 50g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,80 €/кг

  • Marinēti šampinjoni Spilva 290g/180g

    Marinēti šampinjoni Spilva 290g/180g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 22,72 €/кг

  • Galda etiķis Valdo 9% 500ml

    Galda etiķis Valdo 9% 500ml

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 1,50 €/л

  • Sausā zupa Maggi siera ar grauzd. ā. p. 19g
    0
    48 €
    25,26 €/кг

    Sausā zupa Maggi siera ar grauzd. ā. p. 19g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 36,32 €/кг

    0,48 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Načos kukurūzas čipsi Santa Maria 185g

    Načos kukurūzas čipsi Santa Maria 185g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 12,38 €/кг

  • Nūdeles Reeva ar siera, bekona garšu 60g

    Nūdeles Reeva ar siera, bekona garšu 60g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,17 €/кг

  • Kartupeļu ciete Rimi Smart 400g
    Низкая цена каждый день

    Kartupeļu ciete Rimi Smart 400g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 1,87 €/кг

  • Zaļā tēja Ahmad Tea jasmīnu 100g

    Zaļā tēja Ahmad Tea jasmīnu 100g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Tēja Loyd Warming ar citrona garšu 20x2g

    Tēja Loyd Warming ar citrona garšu 20x2g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Šķīstošie cigoriņi Galka 200g

    Šķīstošie cigoriņi Galka 200g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 11,25 €/кг

  • Auzu pārslas Dobele ātri vārāmās EKO 500g
    Органические продукты

    Auzu pārslas Dobele ātri vārāmās EKO 500g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 4,70 €/кг

  • Brokastu pārslas Oho kvieši ar medu 500g

    Brokastu pārslas Oho kvieši ar medu 500g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 5,90 €/кг

  • Garšviela Santa Maria gaļas kopējā 70g
    1
    46 €
    20,86 €/кг

    Garšviela Santa Maria gaļas kopējā 70g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 29,86 €/кг

    1,46 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kečups Rūdolfs klasiskais BIO 530g
    Органические продукты

    Kečups Rūdolfs klasiskais BIO 530g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 7,26 €/кг

  • Kafijas pupiņas Lavazza rossa 1kg

    Kafijas pupiņas Lavazza rossa 1kg

    35.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,99 €/кг

  • Rīsu galetes Rimi ar tom., baziliku 25g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Rīsu galetes Rimi ar tom., baziliku 25g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 23,60 €/кг

  • Sausais raugs Twins 12g

    Sausais raugs Twins 12g

    0.35 € за шт.

    Цена за единицу: 29,17 €/кг

  • Saldā paprika Spilva 23g
    0
    81 €
    35,22 €/кг

    Saldā paprika Spilva 23g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 50,00 €/кг

    1,15 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ķiršu tomāti Spilva marinādē 680g/380g
    2
    65 €
    6,97 €/кг

    Ķiršu tomāti Spilva marinādē 680g/380g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

    3,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Pārslas Dobele 3 graudu 500g

    Pārslas Dobele 3 graudu 500g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 2,70 €/кг

  • Šķīstošā kafija Rimi Gold 200g

    Šķīstošā kafija Rimi Gold 200g

    9.29 € за шт.

    Цена за единицу: 46,45 €/кг

  • Ekoloģiska rapšu eļļa Rimi Eco 500ml
    Новинка Органические продукты

    Ekoloģiska rapšu eļļa Rimi Eco 500ml

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,98 €/л

  • Šķīst. kafijas dzēriens Jacobs 2in1 10x12,4g
    Новинка

    Šķīst. kafijas dzēriens Jacobs 2in1 10x12,4g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 21,69 €/кг

  • Brūkleņu džems Rimi 400g
    Новинка

    Brūkleņu džems Rimi 400g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Šķ. šoko. dzēr. Mokate King ar cepumu ga. 27g
    Новинка

    Šķ. šoko. dzēr. Mokate King ar cepumu ga. 27g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 44,07 €/кг

  • Gran. OneDayMore ar kokosr.cep.gar. 400g
    Новинка

    Gran. OneDayMore ar kokosr.cep.gar. 400g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Zupa Kronis skābeņu 470g

    Zupa Kronis skābeņu 470g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,94 €/кг

  • Pupiņas Spilva tomātu mērcē 580g/340g

    Pupiņas Spilva tomātu mērcē 580g/340g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 7,79 €/кг

  • Citronpipari Twins 15g

    Citronpipari Twins 15g

    0.35 € за шт.

    Цена за единицу: 23,33 €/кг

Фильтр

Фильтр