Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kartupeļu biezputra Rimi 200g

    Kartupeļu biezputra Rimi 200g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 8,95 €/кг

  • Makaroni LA MOLISANA SPAGHETTI 500 g
    Низкая цена каждый день

    Makaroni LA MOLISANA SPAGHETTI 500 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/кг

  • Olu makaroni Balticovo Fusilli 500g

    Olu makaroni Balticovo Fusilli 500g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,38 €/кг

  • Aveņu ievārījums Rimi Smart 300g
    Низкая цена каждый день

    Aveņu ievārījums Rimi Smart 300g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

  • Šķeltas sarkanās lēcas Salling Eko 400g
    Органические продукты

    Šķeltas sarkanās lēcas Salling Eko 400g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,72 €/кг

  • Griķu maltīte Graci 75g

    Griķu maltīte Graci 75g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,20 €/кг

  • Melnā tēja Možums lielo lapu 100g

    Melnā tēja Možums lielo lapu 100g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 28,50 €/кг

  • Ievārījums Spilva apelsīnu 380gr
    3
    29 €
    8,66 €/кг

    Ievārījums Spilva apelsīnu 380gr

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,08 €/кг

    4,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Melnā tēja Lipton yellow 50g

    Melnā tēja Lipton yellow 50g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 51,80 €/кг

  • Marināde Santa Maria universālā 75g
    0
    76 €
    10,13 €/кг

    Marināde Santa Maria universālā 75g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 14,53 €/кг

    0,76 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tomāti Cidacos savā sulā, mizoti 800g/480g
    2
    69 €
    5,60 €/кг

    Tomāti Cidacos savā sulā, mizoti 800g/480g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,90 €/кг

    2,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Garšvielu maisījums Twins hmeli-suneli 20g

    Garšvielu maisījums Twins hmeli-suneli 20g

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Ķiploku pulveris Santa Maria BIO 46g
    Органические продукты

    Ķiploku pulveris Santa Maria BIO 46g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 82,39 €/кг

  • Ātrās nūdeles RamenRoyal ar vistas g. 50g

    Ātrās nūdeles RamenRoyal ar vistas g. 50g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,80 €/кг

  • Kečups Spilva Oriģinālais 1250g
    3
    39 €
    2,71 €/кг

    Kečups Spilva Oriģinālais 1250g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,03 €/кг

    6,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Bezgl.pas. Salling fusilli, kuk.,aunazi. 500g
    Без глютена

    Bezgl.pas. Salling fusilli, kuk.,aunazi. 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Šķīstošā kafija Selection Colombia 100g
    4
    99 €
    49,90 €/кг

    Šķīstošā kafija Selection Colombia 100g

    7.79 € за шт.

    Цена за единицу: 77,90 €/кг

    7,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Marinēti šampinjoni Bonduelle 540g/290g

    Marinēti šampinjoni Bonduelle 540g/290g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 17,90 €/кг

  • Balzāmetiķa krēms Gourmante baltais 250ml
    Новинка

    Balzāmetiķa krēms Gourmante baltais 250ml

    4.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,40 €/л

  • Saulespuķu eļļa Bionaturalis BIO 200ml
    Новинка Органические продукты

    Saulespuķu eļļa Bionaturalis BIO 200ml

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 26,45 €/л

  • Brokastu pārslas Kellogg's Pokemon Choco 350g
    Новинка

    Brokastu pārslas Kellogg's Pokemon Choco 350g

    6.69 € за шт.

    Цена за единицу: 19,11 €/кг

  • Kaf. pup. Lavazza Tales of Italy Napoli 450g
    Новинка

    Kaf. pup. Lavazza Tales of Italy Napoli 450g

    19.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,42 €/кг

  • Kaf. pupiņ. Lavazza Tales of Italy Roma 450g
    Новинка

    Kaf. pupiņ. Lavazza Tales of Italy Roma 450g

    19.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,42 €/кг

  • Šķ. šoko. dzēr. Mokate King ar aveņu ga. 27g
    Новинка

    Šķ. šoko. dzēr. Mokate King ar aveņu ga. 27g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 44,07 €/кг

  • Šķ. šoko. dzēr. Mokate King ar banānu ga. 27g
    Новинка

    Šķ. šoko. dzēr. Mokate King ar banānu ga. 27g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 44,07 €/кг

  • Granola Just Nature ar šokolādi, bezglu. 400g
    Без глютена Новинка

    Granola Just Nature ar šokolādi, bezglu. 400g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,97 €/кг

  • Granola Just Nature ar dzērv.,aprikoz. 400g
    Новинка

    Granola Just Nature ar dzērv.,aprikoz. 400g

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,47 €/кг

  • Granola Just Nature ar godži ogam 400g
    Новинка

    Granola Just Nature ar godži ogam 400g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,97 €/кг

  • Gran. Just Nature ar kokosu, šok. ,plūm. 400g
    Новинка

    Gran. Just Nature ar kokosu, šok. ,plūm. 400g

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,47 €/кг

  • Kukurūzas spilvent. Celpol toffee īrisa 200g
    Новинка

    Kukurūzas spilvent. Celpol toffee īrisa 200g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,95 €/кг

  • Ogu maf. granola OneDayMore ar bal.šoko. 400g
    Новинка

    Ogu maf. granola OneDayMore ar bal.šoko. 400g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Musli OneDayMore ar šokolādi 400g
    Новинка

    Musli OneDayMore ar šokolādi 400g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Kukur.spilv. Celpol ar jogurta garšu 200g
    Новинка

    Kukur.spilv. Celpol ar jogurta garšu 200g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,95 €/кг

  • Brokastu pārslas OHO trīs draugi 500g

    Brokastu pārslas OHO trīs draugi 500g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,38 €/кг

  • Šķīstošā kafija Nescafe Classic Crema 100g

    Šķīstošā kafija Nescafe Classic Crema 100g

    7.29 € за шт.

    Цена за единицу: 72,90 €/кг

  • Buljons Maggi vistas un pētersīļu 120g

    Buljons Maggi vistas un pētersīļu 120g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 10,42 €/кг

  • Ābolu etiķis Rimi 6% 400ml

    Ābolu etiķis Rimi 6% 400ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/л

  • Rīsu galet. Kupiec t. šok., aveņu gab. 70g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Rīsu galet. Kupiec t. šok., aveņu gab. 70g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 25,00 €/кг

  • Kafijas kap. Illy Lungo vid. grauzd. 121g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Kafijas kap. Illy Lungo vid. grauzd. 121g

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,61 €/шт.

  • Batoniņš The Beginnings Flapjack kakao 60g
    1
    35 €
    22,50 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Batoniņš The Beginnings Flapjack kakao 60g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 26,50 €/кг

    1,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

Фильтр

Фильтр