Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Sviesta ķirbju zupa Activus BIO 400g
    Подходит для веганов Органические продукты Подходит для вегетарианцев

    Sviesta ķirbju zupa Activus BIO 400g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 6,37 €/кг

  • Pārtikā lietojams želatīns Rimi Smart 20g
    Низкая цена каждый день

    Pārtikā lietojams želatīns Rimi Smart 20g

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Pērļu grūbas Gudrie Graudi ar dārz. 4x90g

    Pērļu grūbas Gudrie Graudi ar dārz. 4x90g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,31 €/кг

  • Universālā garšviela Kucharek 500g
    1
    79 €
    3,58 €/кг

    Universālā garšviela Kucharek 500g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,78 €/кг

    1,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Malta paprika Rimi Smart 20g
    Низкая цена каждый день

    Malta paprika Rimi Smart 20g

    0.35 € за шт.

    Цена за единицу: 17,50 €/кг

  • Salāti Spilva Latgales 530g
    2
    69 €
    5,08 €/кг

    Salāti Spilva Latgales 530g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,53 €/кг

    3,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kaf. kaps. Nescafe Dolce Gusto Lungo 16x5,6g

    Kaf. kaps. Nescafe Dolce Gusto Lungo 16x5,6g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,54 €/шт.

  • Malta kafija Jacobs Selection 500g
    8
    49 €
    16,98 €/кг

    Malta kafija Jacobs Selection 500g

    16.49 € за шт.

    Цена за единицу: 32,98 €/кг

    16,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ievārījums Spilva aprikožu 380g

    Ievārījums Spilva aprikožu 380g

    4.95 € за шт.

    Цена за единицу: 13,03 €/кг

  • Miltu maisījums Dobele mafini 450g

    Miltu maisījums Dobele mafini 450g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,42 €/кг

  • Melnā tēja Možums Tropiskā 20x1,5g
    Низкая цена каждый день

    Melnā tēja Možums Tropiskā 20x1,5g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 29,67 €/кг

  • Pārslas Herkuless 4 graudu 500g
    0
    99 €
    1,98 €/кг

    Pārslas Herkuless 4 graudu 500g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,38 €/кг

    1,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Konservētā aukstā zupa Spilva Vasara 530g

    Konservētā aukstā zupa Spilva Vasara 530g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,64 €/кг

  • Zaļās olīvas Rimi bez kauliņiem 350g/150g

    Zaļās olīvas Rimi bez kauliņiem 350g/150g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,27 €/кг

  • Marmelāde Bonne Maman apelsīnu 370g

    Marmelāde Bonne Maman apelsīnu 370g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,78 €/кг

  • Šķīstošā kafija Merrild Gold 200g
    7
    69 €
    38,45 €/кг

    Šķīstošā kafija Merrild Gold 200g

    12.69 € за шт.

    Цена за единицу: 63,45 €/кг

    12,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Rasoļņiks Spilva 530g

    Rasoļņiks Spilva 530g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,34 €/кг

  • Konservēti zaļie zirnīši Bonduelle 800g/530g

    Konservēti zaļie zirnīši Bonduelle 800g/530g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,91 €/кг

  • Ķimenes Twins 30g

    Ķimenes Twins 30g

    0.45 € за шт.

    Цена за единицу: 15,00 €/кг

  • Maizes raugs presētais 100g

    Maizes raugs presētais 100g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,90 €/кг

  • Pupiņu zupa Kronis ar vistas gaļu 530g

    Pupiņu zupa Kronis ar vistas gaļu 530g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,96 €/кг

  • Ā/p auzu putra Herkuless avenēm/kazenēm 6x35g
    2
    39 €
    11,38 €/кг

    Ā/p auzu putra Herkuless avenēm/kazenēm 6x35g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,10 €/кг

    3,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Olīv. Salling Kalamon bez kaul.,sāl.290g/145g

    Olīv. Salling Kalamon bez kaul.,sāl.290g/145g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 16,48 €/кг

  • Makaroni Italpasta Nr.88 Tagliatelle 500g
    2
    15 €
    4,30 €/кг

    Makaroni Italpasta Nr.88 Tagliatelle 500g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 5,10 €/кг

    2,55 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Zaļie zirnīši Globus BIO 330g/230g
    Органические продукты

    Zaļie zirnīši Globus BIO 330g/230g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 16,74 €/кг

  • Zupa Kronis soļanka sēņu 470g

    Zupa Kronis soļanka sēņu 470g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,94 €/кг

  • Bruschetta Selection ar papriku,šķiņķi 130g

    Bruschetta Selection ar papriku,šķiņķi 130g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,85 €/кг

  • Augļu produkts Pūre zemeņu 35% 25g

    Augļu produkts Pūre zemeņu 35% 25g

    0.36 € за шт.

    Цена за единицу: 14,40 €/кг

  • Pasta Selection by Rimi Strozzapreti 500g

    Pasta Selection by Rimi Strozzapreti 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Buljons Gallina Blanca sēņu 8x10g
    0
    69 €
    8,63 €/кг

    Buljons Gallina Blanca sēņu 8x10g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,88 €/кг

    0,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Karijs Santa Maria 25g

    Karijs Santa Maria 25g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 42,00 €/кг

  • Ingvers Santa Maria malts 20g

    Ingvers Santa Maria malts 20g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 52,50 €/кг

  • Mārrutki Rimi Smart 165g
    Низкая цена каждый день

    Mārrutki Rimi Smart 165g

    0.72 € за шт.

    Цена за единицу: 4,36 €/кг

  • Mērce Pūre Sweet Asia 280g
    Подходит для веганов Без лактозы Подходит для вегетарианцев

    Mērce Pūre Sweet Asia 280g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,11 €/кг

  • Kafijas kaps. Nescafe Grande Intenso 132,8g
    5
    99 €
    0,37 €/шт.

    Kafijas kaps. Nescafe Grande Intenso 132,8g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,54 €/шт.

    8,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Gurķi Spilva uzkodu saldskāb.marinādē 460g

    Gurķi Spilva uzkodu saldskāb.marinādē 460g

    3.45 € за шт.

    Цена за единицу: 14,38 €/кг

  • Kafijas kapsulas Lor profondo 10 gabali

    Kafijas kapsulas Lor profondo 10 gabali

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/шт.

  • Kafijas pupiņas Merrild crema 1kg

    Kafijas pupiņas Merrild crema 1kg

    29.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,99 €/кг

  • Melnā tēja Ahmad Tea English Nr.1 100g
    2 и более
    -25%
    2
    99 €
    3,99 €
    29,90 €/кг

    Melnā tēja Ahmad Tea English Nr.1 100g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Biezenis Kubuš 100% āb. ban. zem. burk. 100g
    0
    79 €
    7,90 €/кг

    Biezenis Kubuš 100% āb. ban. zem. burk. 100g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 10,50 €/кг

    1,05 € - cамая низкая цена за 30 дней

Фильтр

Фильтр