Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Buljons Gallina Blanca vistas, zaļumu 8x10g
    0
    69 €
    8,63 €/кг

    Buljons Gallina Blanca vistas, zaļumu 8x10g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,88 €/кг

    0,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Adžika Pūre Klasiskā 450g

    Adžika Pūre Klasiskā 450g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,76 €/кг

  • Olu nūdeles Fudo ātri pagatavojamās 500g
    Низкая цена каждый день

    Olu nūdeles Fudo ātri pagatavojamās 500g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 6,18 €/кг

  • Garšv. mais. Santa Maria vistas panēšanai 50g

    Garšv. mais. Santa Maria vistas panēšanai 50g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 41,80 €/кг

  • Pastas mērce Rimi Napoletana 390g

    Pastas mērce Rimi Napoletana 390g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,67 €/кг

  • Auzu klijas Dobele 500g

    Auzu klijas Dobele 500g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,78 €/кг

  • Sojas mērce Heinz 150ml

    Sojas mērce Heinz 150ml

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 23,27 €/л

  • Kafijas pupiņas Selection by Rimi Espres. 1kg
    -40%
    15
    59 €
    15,59 €/кг

    Kafijas pupiņas Selection by Rimi Espres. 1kg

    25.99 € за шт.

    Цена за единицу: 25,99 €/кг

    25,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Trīs lēcu zupa Activus BIO 400g
    -30%
    1
    78 €
    4,45 €/кг
    Подходит для веганов Органические продукты Подходит для вегетарианцев

    Trīs lēcu zupa Activus BIO 400g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 6,37 €/кг

    2,55 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Prot. cepums ar šok. un kakao ar saldin. 50g
    2 и более
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    17,80 €/кг

    Prot. cepums ar šok. un kakao ar saldin. 50g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 21,80 €/кг

  • Kafijas pupiņas Merrild crema 1kg
    -40%
    17
    99 €
    17,99 €/кг

    Kafijas pupiņas Merrild crema 1kg

    29.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,99 €/кг

    29,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Marinēti šampinjoni Spilva 670g/410g
    -30%
    5
    03 €
    12,27 €/кг

    Marinēti šampinjoni Spilva 670g/410g

    7.19 € за шт.

    Цена за единицу: 17,54 €/кг

    7,19 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Krustnagliņas Santa Maria 10g
    1
    09 €
    109,00 €/кг

    Krustnagliņas Santa Maria 10g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 149,00 €/кг

    1,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sojas mērce Kikkoman universālā 150ml

    Sojas mērce Kikkoman universālā 150ml

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 22,60 €/л

  • Saldā čili mērce Rimi Planet 700ml

    Saldā čili mērce Rimi Planet 700ml

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,27 €/л

  • Cepamais pulveris Aloja 225g

    Cepamais pulveris Aloja 225g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 9,56 €/кг

  • Tomātu mērce Dimdiņi Klasiskā 250g
    1
    49 €
    5,96 €/кг

    Tomātu mērce Dimdiņi Klasiskā 250g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,36 €/кг

    1,46 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tomātu mērce Dimdiņi Itāļu 250g
    1
    49 €
    5,96 €/кг

    Tomātu mērce Dimdiņi Itāļu 250g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,36 €/кг

    1,46 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Pro.bat.The Beginnings Flapjack pistāciju 60g
    1
    29 €
    21,50 €/кг

    Pro.bat.The Beginnings Flapjack pistāciju 60g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 28,17 €/кг

    1,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Marinētas bietes Spilva kubiņos 570g/380g
    -30%
    2
    37 €
    6,24 €/кг

    Marinētas bietes Spilva kubiņos 570g/380g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 8,92 €/кг

    2,19 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tomāti Blik savā sulā 800g/480g
    -30%
    2
    06 €
    4,29 €/кг

    Tomāti Blik savā sulā 800g/480g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 6,15 €/кг

    2,95 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Salāti Spilva grila 530g
    -30%
    2
    27 €
    4,28 €/кг

    Salāti Spilva grila 530g

    3.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,13 €/кг

    2,44 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Šķīstošā kafija Rimi Freeze Dried 200g
    -40%
    5
    39 €
    26,95 €/кг

    Šķīstošā kafija Rimi Freeze Dried 200g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,95 €/кг

    8,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Medus Vinnis dažādu ziedu 20g
    -30%
    0
    27 €
    13,50 €/кг

    Medus Vinnis dažādu ziedu 20g

    0.38 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

    0,38 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Konservētas skābenes Kronis 440g
    -30%
    1
    32 €
    3,00 €/кг

    Konservētas skābenes Kronis 440g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

    1,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Rapšu eļļa Floriol pirmā spieduma 1l
    2
    39 €
    2,39 €/л

    Rapšu eļļa Floriol pirmā spieduma 1l

    4.85 € за шт.

    Цена за единицу: 4,85 €/л

    4,85 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Buljons Maggi Kostilja liellopu 120g

    Buljons Maggi Kostilja liellopu 120g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Olīveļļa Borges Extra Virgin 750ml

    Olīveļļa Borges Extra Virgin 750ml

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,32 €/л

  • Pastas mērce Rimi Bolognese 390g

    Pastas mērce Rimi Bolognese 390g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 5,77 €/кг

  • Ābolu etiķis Detox EKO 500ml
    Органические продукты

    Ābolu etiķis Detox EKO 500ml

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/л

  • Vanilīna cukurs Spilva 20g
    0
    32 €
    16,00 €/кг

    Vanilīna cukurs Spilva 20g

    0.45 € за шт.

    Цена за единицу: 22,50 €/кг

    0,45 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Auzu riņķīši Graci ar aveņu garšu BIO 300g
    3
    29 €
    10,97 €/кг
    Органические продукты

    Auzu riņķīši Graci ar aveņu garšu BIO 300g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

    3,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Borščs Kok ukraiņu ar pupiņām 500g
    -30%
    1
    60 €
    3,20 €/кг

    Borščs Kok ukraiņu ar pupiņām 500g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,58 €/кг

    2,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas kap. Dolce Gusto Flat White 187,2g
    5
    99 €
    0,37 €/шт.

    Kafijas kap. Dolce Gusto Flat White 187,2g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,54 €/шт.

    8,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kumelīšu ziedu tēja Rimi 30g
    -40%
    1
    19 €
    39,67 €/кг

    Kumelīšu ziedu tēja Rimi 30g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 66,33 €/кг

    1,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Griķi Zelta Saule 1kg

    Griķi Zelta Saule 1kg

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,69 €/кг

  • Miltu maisījums Rimi Brownie kūka 500g

    Miltu maisījums Rimi Brownie kūka 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Ievārījums Pūre aveņu 900g
    -30%
    6
    54 €
    7,27 €/кг

    Ievārījums Pūre aveņu 900g

    9.35 € за шт.

    Цена за единицу: 10,39 €/кг

    9,35 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kečups Rimi klasiskais 1kg
    Низкая цена каждый день

    Kečups Rimi klasiskais 1kg

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 2,59 €/кг

  • Rīsu, griķu galetes Rimi 100g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Rīsu, griķu galetes Rimi 100g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,90 €/кг

Фильтр

Фильтр