Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Proteīna bat. Barebells ar sālīt. zemesr. 55g

    Proteīna bat. Barebells ar sālīt. zemesr. 55g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 61,64 €/кг

  • Tomātu mērce Dimdiņi Klasiskā 250g
    1
    49 €
    5,96 €/кг

    Tomātu mērce Dimdiņi Klasiskā 250g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,36 €/кг

    1,46 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ķiršu kompots Rimi bez kauliņiem 720g

    Ķiršu kompots Rimi bez kauliņiem 720g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,45 €/кг

  • Ek. kons. aunazirņi Salling Eko 400g/240g
    Органические продукты

    Ek. kons. aunazirņi Salling Eko 400g/240g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 5,21 €/кг

  • Šķīstošā kafija Selection Colombia 100g
    4
    99 €
    49,90 €/кг

    Šķīstošā kafija Selection Colombia 100g

    7.79 € за шт.

    Цена за единицу: 77,90 €/кг

    7,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kuskusa maltīte Graci 75g

    Kuskusa maltīte Graci 75g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,20 €/кг

  • Tēja Loyd pyramids augļu ar ķiršu garšu 20x2g

    Tēja Loyd pyramids augļu ar ķiršu garšu 20x2g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Miltu maisījums Dobele mafini 450g

    Miltu maisījums Dobele mafini 450g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,42 €/кг

  • Kaltēti tomāti Piacelli eļļā 280g/148g

    Kaltēti tomāti Piacelli eļļā 280g/148g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 24,26 €/кг

  • Ziedlapu tēja Možums Karkade 100g

    Ziedlapu tēja Možums Karkade 100g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 28,50 €/кг

  • Šķīstošās kafijas dzēriens Rimi 3in1 15g
    Низкая цена каждый день

    Šķīstošās kafijas dzēriens Rimi 3in1 15g

    0.16 € за шт.

    Цена за единицу: 8,89 €/кг

  • Zaļā tēja Možums lielo lapu 100g

    Zaļā tēja Možums lielo lapu 100g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 28,50 €/кг

  • Buljons Maggi vistas un pētersīļu 120g

    Buljons Maggi vistas un pētersīļu 120g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 10,42 €/кг

  • Buljons Maggi Kostilja liellopu 120g

    Buljons Maggi Kostilja liellopu 120g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Sojas mērce Kikkoman universālā 150ml

    Sojas mērce Kikkoman universālā 150ml

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 22,60 €/л

  • Saldā čili mērce Rimi Planet 700ml

    Saldā čili mērce Rimi Planet 700ml

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,27 €/л

  • Pupiņu zupa Kronis ar vistas gaļu 530g

    Pupiņu zupa Kronis ar vistas gaļu 530g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,96 €/кг

  • Auzu klijas Dobele 500g

    Auzu klijas Dobele 500g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,78 €/кг

  • Granola Herkuless ar riekstiem un medu 350g

    Granola Herkuless ar riekstiem un medu 350g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Prot. cepums ar šok. un kakao ar saldin. 50g
    2 и более
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    17,80 €/кг

    Prot. cepums ar šok. un kakao ar saldin. 50g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 21,80 €/кг

  • Sausmaiz.Salling sau.sēk.,kvi.,bezgl.EKO 190g
    Без глютена Органические продукты

    Sausmaiz.Salling sau.sēk.,kvi.,bezgl.EKO 190g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,74 €/кг

  • Ievārījums Pūre upeņu 420g

    Ievārījums Pūre upeņu 420g

    5.55 € за шт.

    Цена за единицу: 13,21 €/кг

  • Auzu pārslas Dobele ātri vārāmās 1kg

    Auzu pārslas Dobele ātri vārāmās 1kg

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 2,75 €/кг

  • Marinētas olīvas Gaea bez kaul. 150g/140g

    Marinētas olīvas Gaea bez kaul. 150g/140g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 40,64 €/кг

  • Makaroni Italpasta Nr.30 Penne Rigate 500g

    Makaroni Italpasta Nr.30 Penne Rigate 500g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 3,50 €/кг

  • Sausās brokastis Cini minis 645g
    4
    39 €
    6,81 €/кг

    Sausās brokastis Cini minis 645g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,29 €/кг

    4,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Džems Rimi melleņu 450g

    Džems Rimi melleņu 450g

    4.45 € за шт.

    Цена за единицу: 9,89 €/кг

  • Tēja Loyd augļu dzērveņu-aveņu 40g

    Tēja Loyd augļu dzērveņu-aveņu 40g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Tomāti Blik savā sulā 800g/480g

    Tomāti Blik savā sulā 800g/480g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 6,15 €/кг

  • Konserv. zirnīši Globus sald.smalk. 400g/280g
    1
    65 €
    5,89 €/кг

    Konserv. zirnīši Globus sald.smalk. 400g/280g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 6,75 €/кг

    1,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Zāļu tēja Apsara kumelītes 20x1g

    Zāļu tēja Apsara kumelītes 20x1g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 174,50 €/кг

  • Maltā kafija Lavazza espresso met. kārbā 250g

    Maltā kafija Lavazza espresso met. kārbā 250g

    11.79 € за шт.

    Цена за единицу: 47,16 €/кг

  • Karijs Santa Maria 25g

    Karijs Santa Maria 25g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 42,00 €/кг

  • Muslis Start šokolādes 375g

    Muslis Start šokolādes 375g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,97 €/кг

  • Gargraudu rīsi Rimi 8x100g
    1
    44 €
    1,80 €/кг

    Gargraudu rīsi Rimi 8x100g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 2,31 €/кг

    1,85 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Marinētas sēnes Best Time Medību 580ml/350ml
    2
    99 €
    9,49 €/кг

    Marinētas sēnes Best Time Medību 580ml/350ml

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,35 €/кг

    3,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Auzu biezputra Rimi ar persikiem 55g

    Auzu biezputra Rimi ar persikiem 55g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 16,18 €/кг

  • Augļu prod. Pūre Smēriņš mango, ananasu 410g

    Augļu prod. Pūre Smēriņš mango, ananasu 410g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,15 €/кг

  • Marinēti gurķi Spilva asie 6-9cm 670g/370g

    Marinēti gurķi Spilva asie 6-9cm 670g/370g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,51 €/кг

  • Auzu biezputra Herkuless proteīna ar ban. 40g

    Auzu biezputra Herkuless proteīna ar ban. 40g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,75 €/кг

Фильтр

Фильтр