Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Džems Rimi meža ogu 450g

    Džems Rimi meža ogu 450g

    4.15 € за шт.

    Цена за единицу: 9,22 €/кг

  • Melnā tēja Možums Ceylon 100g

    Melnā tēja Možums Ceylon 100g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 28,50 €/кг

  • Kafijas kapsulas Nescafe Cafe au Lait 16x10g

    Kafijas kapsulas Nescafe Cafe au Lait 16x10g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,54 €/шт.

  • Kaf. kap. Dolce Gusto Latte Macchiato 183,2g

    Kaf. kap. Dolce Gusto Latte Macchiato 183,2g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,09 €/шт.

  • Šķīst. kafijas dzēr. Nescafe 2in1 8g

    Šķīst. kafijas dzēr. Nescafe 2in1 8g

    0.33 € за шт.

    Цена за единицу: 41,25 €/кг

  • Melnā tēja Ahmad Tea English Breakfast 40x2g

    Melnā tēja Ahmad Tea English Breakfast 40x2g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 53,63 €/кг

  • Griķi Dobele EKO 500g
    Органические продукты

    Griķi Dobele EKO 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Kečups Rimi klasiskais 1kg
    Низкая цена каждый день

    Kečups Rimi klasiskais 1kg

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 2,59 €/кг

  • Kokosriekstu skaidiņas Rimi 150g

    Kokosriekstu skaidiņas Rimi 150g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,93 €/кг

  • Grūbas Dobele pērļu 4*100gr
    1
    39 €
    3,47 €/кг

    Grūbas Dobele pērļu 4*100gr

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,22 €/кг

    2,09 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ābolu etiķis Detox EKO 500ml
    Органические продукты

    Ābolu etiķis Detox EKO 500ml

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/л

  • Cepamais pulveris Aloja 225g

    Cepamais pulveris Aloja 225g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 9,56 €/кг

  • Makaroni LaMolisana Radiatori 500g
    Низкая цена каждый день

    Makaroni LaMolisana Radiatori 500g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/кг

  • Kafijas dzēriens Nescafe 3in1 karameļu 8x16g

    Kafijas dzēriens Nescafe 3in1 karameļu 8x16g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,69 €/кг

  • Ek. kon. tomāti gabal. Salling Eko 400 g
    Органические продукты

    Ek. kon. tomāti gabal. Salling Eko 400 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Ievārījums Pūre zemeņu 420g

    Ievārījums Pūre zemeņu 420g

    4.15 € за шт.

    Цена за единицу: 9,88 €/кг

  • Džems Rimi zemeņu 450g

    Džems Rimi zemeņu 450g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,09 €/кг

  • Melnā tēja Lipton ar citronu 50g

    Melnā tēja Lipton ar citronu 50g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 51,80 €/кг

  • Ananasu gabaliņi Blik sīrupā 565g/340g

    Ananasu gabaliņi Blik sīrupā 565g/340g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 7,21 €/кг

  • Kafijas pupiņas Merrild crema 1kg

    Kafijas pupiņas Merrild crema 1kg

    29.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,99 €/кг

  • Melnās olīvas Figaro bez kauliņiem 340g/160g

    Melnās olīvas Figaro bez kauliņiem 340g/160g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 15,94 €/кг

  • Šķīstošā kafija Selection by Rimi Brazil 100g

    Šķīstošā kafija Selection by Rimi Brazil 100g

    7.79 € за шт.

    Цена за единицу: 77,90 €/кг

  • Zāļu tēja Apsara Saules dārzs 30g

    Zāļu tēja Apsara Saules dārzs 30g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 98,33 €/кг

  • Garšviela Santa Maria kartupeļiem 30g

    Garšviela Santa Maria kartupeļiem 30g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 35,00 €/кг

  • Olu nūdeles Fudo ātri pagatavojamās 500g
    Низкая цена каждый день

    Olu nūdeles Fudo ātri pagatavojamās 500g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 6,18 €/кг

  • Kečups Hellman's vieglais 477g
    2
    79 €
    5,69 €/кг

    Kečups Hellman's vieglais 477g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,53 €/кг

    3,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Olīveļļa Borges Extra Virgin 750ml

    Olīveļļa Borges Extra Virgin 750ml

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,32 €/л

  • Batoniņš The Begginings Flapjack upeņu 60g
    1
    29 €
    21,50 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Batoniņš The Begginings Flapjack upeņu 60g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 28,17 €/кг

    1,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Džems Bonne Maman vīģu 370g

    Džems Bonne Maman vīģu 370g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,41 €/кг

  • Kama milti Dobele 400g

    Kama milti Dobele 400g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Baklažāni Storko mājas gaumē 540g
    2
    09 €
    3,87 €/кг

    Baklažāni Storko mājas gaumē 540g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 4,35 €/кг

    2,35 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Pupas Spilva ar dārzeņiem 570g

    Pupas Spilva ar dārzeņiem 570g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,42 €/кг

  • Bruschetta Selection ar sīpoliem, šķiņķi 130g

    Bruschetta Selection ar sīpoliem, šķiņķi 130g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,85 €/кг

  • Ievārījums Pūre lāceņu 420g

    Ievārījums Pūre lāceņu 420g

    14.89 € за шт.

    Цена за единицу: 35,45 €/кг

  • Maltā kafija Merrild in-cup 250g
    4
    69 €
    18,76 €/кг

    Maltā kafija Merrild in-cup 250g

    7.29 € за шт.

    Цена за единицу: 29,16 €/кг

    7,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Rīsi Dobele gargraudu 4x125g

    Rīsi Dobele gargraudu 4x125g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Kviešu milti Herkuless pašbriestošie 1kg

    Kviešu milti Herkuless pašbriestošie 1kg

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,29 €/кг

  • Kafijas pupiņas Dallmayr crema d'oro 1kg

    Kafijas pupiņas Dallmayr crema d'oro 1kg

    39.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,99 €/кг

  • Kons. bietes Rimi ābolu sulā 480g/295g

    Kons. bietes Rimi ābolu sulā 480g/295g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,39 €/кг

  • Galetes Dr. Nature griķu 110g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Galetes Dr. Nature griķu 110g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 14,45 €/кг

Фильтр

Фильтр