Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kokosr. piens Santa Maria krēmveida 250ml
    Подходит для веганов Без лактозы

    Kokosr. piens Santa Maria krēmveida 250ml

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,16 €/л

  • Nūdeles Maggi ar vistu ātri pagat. 59,2g

    Nūdeles Maggi ar vistu ātri pagat. 59,2g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,08 €/кг

  • Proteīna batoniņš The Beginnings kakao 40g
    1
    59 €
    39,75 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Proteīna batoniņš The Beginnings kakao 40g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 44,75 €/кг

    1,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Galetes Dr. Nature griķu 110g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Galetes Dr. Nature griķu 110g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 14,45 €/кг

  • Ātri pag.nūd.Rimi Smart ar dārzeņu garšu 60g
    Низкая цена каждый день

    Ātri pag.nūd.Rimi Smart ar dārzeņu garšu 60g

    0.35 € за шт.

    Цена за единицу: 5,83 €/кг

  • Liellopu gaļas buljons Gallina Blanca 8x10g

    Liellopu gaļas buljons Gallina Blanca 8x10g

    0.92 € за шт.

    Цена за единицу: 11,50 €/кг

  • Miltu maisījums Dobele mājas kēkss 450g

    Miltu maisījums Dobele mājas kēkss 450g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,42 €/кг

  • Pilngraudu auzu pārslas Rimi 500g

    Pilngraudu auzu pārslas Rimi 500g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 2,50 €/кг

  • Džems Rimi aveņu 450g

    Džems Rimi aveņu 450g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,31 €/кг

  • Melnā tēja Dilmah Earl Grey 20x1,5g
    1
    85 €
    61,67 €/кг

    Melnā tēja Dilmah Earl Grey 20x1,5g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 78,33 €/кг

    2,35 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tēja Selection by Rimi Milk Oolong 90g

    Tēja Selection by Rimi Milk Oolong 90g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 41,00 €/кг

  • Maltā kafija Paulig Classic 500g
    7
    49 €
    14,98 €/кг

    Maltā kafija Paulig Classic 500g

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,98 €/кг

    12,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Miltu maisījums Dobele vafeles 500g

    Miltu maisījums Dobele vafeles 500g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,58 €/кг

  • Cukurs Dansukker marmelādes 330g

    Cukurs Dansukker marmelādes 330g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/кг

  • Tomātu mērce Spilva šašlikam 510g

    Tomātu mērce Spilva šašlikam 510g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 5,00 €/кг

  • Mērce Rundāle ceptu ķiploku 400g

    Mērce Rundāle ceptu ķiploku 400g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,12 €/кг

  • Garšvielu mais. Vegeta Natur kartupeļiem 20g
    0
    59 €
    29,50 €/кг

    Garšvielu mais. Vegeta Natur kartupeļiem 20g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 39,50 €/кг

    0,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Šķīstošā kafija Vespucci granulēta 200g
    Низкая цена каждый день

    Šķīstošā kafija Vespucci granulēta 200g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 21,95 €/кг

  • Batoniņš The Beginnings Flapjack karameļu 60g
    1
    29 €
    21,50 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Batoniņš The Beginnings Flapjack karameļu 60g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 28,17 €/кг

    1,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cepums Frank&Oli ar zemesriekstu masu 50g
    2 и более
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    17,80 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена

    Cepums Frank&Oli ar zemesriekstu masu 50g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 21,80 €/кг

  • Maltā kafija Illy Brazīlija Arabica 250g
    8
    49 €
    33,96 €/кг

    Maltā kafija Illy Brazīlija Arabica 250g

    13.99 € за шт.

    Цена за единицу: 55,96 €/кг

    13,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Citronpipari Santa Maria 33g
    1
    29 €
    39,09 €/кг

    Citronpipari Santa Maria 33g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 56,06 €/кг

    1,30 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Pērļu grūbas Zelta Saule 4x100g
    1
    29 €
    3,22 €/кг

    Pērļu grūbas Zelta Saule 4x100g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 4,47 €/кг

    1,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ekoloģiskas zaļās lēcas Salling Eko 400g
    Органические продукты

    Ekoloģiskas zaļās lēcas Salling Eko 400g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,72 €/кг

  • Zemesriekstu krēms Rimi Smart krēmīgais 350g
    Низкая цена каждый день

    Zemesriekstu krēms Rimi Smart krēmīgais 350g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,54 €/кг

  • Liellopa buljons Foodstudio 750ml
    Без глютена Без лактозы

    Liellopa buljons Foodstudio 750ml

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,99 €/л

  • Pesto Salling bazilika 200g

    Pesto Salling bazilika 200g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,95 €/кг

  • Ekoloģ. pasta Rimi ECO Trocolor Stelline 250g
    Органические продукты

    Ekoloģ. pasta Rimi ECO Trocolor Stelline 250g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,36 €/кг

  • Mīklas maisījums Dobele citronu kēkss 450g

    Mīklas maisījums Dobele citronu kēkss 450g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,20 €/кг

  • Kons. bietes Rimi ābolu sulā 480g/295g

    Kons. bietes Rimi ābolu sulā 480g/295g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,39 €/кг

  • Ievārījums Lāči aveņu 340g

    Ievārījums Lāči aveņu 340g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 12,62 €/кг

  • Augļu tēja Loyd kazeņu un melleņu 20x2g

    Augļu tēja Loyd kazeņu un melleņu 20x2g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Zaļās olīvas Selection ar papriku 345g/200g

    Zaļās olīvas Selection ar papriku 345g/200g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 13,25 €/кг

  • Melnā tēja Dilmah aveņu 20x1,5g
    1
    85 €
    61,67 €/кг

    Melnā tēja Dilmah aveņu 20x1,5g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 78,33 €/кг

    2,35 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Melnā tēja Basilur Leaf of Ceylon Uva 100g

    Melnā tēja Basilur Leaf of Ceylon Uva 100g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 44,90 €/кг

  • Kafijas kaps. Starbucks House Blend 12x8,5g

    Kafijas kaps. Starbucks House Blend 12x8,5g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,58 €/шт.

  • Zupa Kok Rasoļņiks 500g

    Zupa Kok Rasoļņiks 500g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,58 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Lion Wildcrush 360g

    Brokastu pārslas Nestle Lion Wildcrush 360g

    5.15 € за шт.

    Цена за единицу: 14,31 €/кг

  • Pārslas Herkuless ar sēklām 500g
    1
    35 €
    2,70 €/кг

    Pārslas Herkuless ar sēklām 500g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 4,50 €/кг

    2,25 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Makar.Italpasta Nr.134 Fusilli ātr. pag. 500g
    1
    79 €
    3,58 €/кг

    Makar.Italpasta Nr.134 Fusilli ātr. pag. 500g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

    2,15 € - cамая низкая цена за 30 дней

Фильтр

Фильтр