Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Persilāde Santa Maria 48g
    1
    32 €
    27,50 €/кг

    Persilāde Santa Maria 48g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 34,37 €/кг

    1,32 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tako laiviņas Santa Maria 135g
    3
    32 €
    24,59 €/кг

    Tako laiviņas Santa Maria 135g

    4.15 € за шт.

    Цена за единицу: 30,74 €/кг

    2,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Piedeva Vegeta 75g

    Piedeva Vegeta 75g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,53 €/кг

  • Sāls Saldva Himalaju rozā smalkais 250g

    Sāls Saldva Himalaju rozā smalkais 250g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,96 €/кг

  • Nūdeles Oyakata ar garšaugu garšu 96g

    Nūdeles Oyakata ar garšaugu garšu 96g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,25 €/кг

  • Nūdeles Knorr ar siera mērci 55g
    1
    42 €
    25,82 €/кг

    Nūdeles Knorr ar siera mērci 55g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 39,09 €/кг

    2,15 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Dārzeņu buljons Gallina Blaca 12x10g
    1
    08 €
    9,00 €/кг

    Dārzeņu buljons Gallina Blaca 12x10g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 11,25 €/кг

    1,35 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Salāti Spilva mednieku 530g

    Salāti Spilva mednieku 530g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,53 €/кг

  • Melnā tēja Apsara Earl Grey 100g

    Melnā tēja Apsara Earl Grey 100g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Tēja Loyd Rooibos medus-vaniļas 20x2g
    2
    29 €
    57,25 €/кг

    Tēja Loyd Rooibos medus-vaniļas 20x2g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 87,25 €/кг

    3,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tēja Ahmad Tea Jasmīna romance 20x2g

    Tēja Ahmad Tea Jasmīna romance 20x2g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 107,25 €/кг

  • Melnā tēja Lipton english 50g

    Melnā tēja Lipton english 50g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 51,80 €/кг

  • Melnā tēja Ahmad tea classic 100g

    Melnā tēja Ahmad tea classic 100g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Paprika Spilva grilēta 670g/400g

    Paprika Spilva grilēta 670g/400g

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,22 €/кг

  • Augļu tēja Možums melisa, vilkābele 20x1,5g
    0
    99 €
    33,00 €/кг

    Augļu tēja Možums melisa, vilkābele 20x1,5g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,67 €/кг

    1,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Augļu produkts Pūre Smēriņš ķiršu 77,7% 410g

    Augļu produkts Pūre Smēriņš ķiršu 77,7% 410g

    10.39 € за шт.

    Цена за единицу: 25,34 €/кг

  • Baltā tēja Apsara White Mango 50g

    Baltā tēja Apsara White Mango 50g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,80 €/кг

  • Šķīstošā kafija Jacobs Cronat Gold 100g

    Šķīstošā kafija Jacobs Cronat Gold 100g

    7.25 € за шт.

    Цена за единицу: 72,50 €/кг

  • Marinēti pipari Spilva peperoni asie 330g/150

    Marinēti pipari Spilva peperoni asie 330g/150

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,93 €/кг

  • Zaļās olīvas Rimi ar papriku 235g/142g

    Zaļās olīvas Rimi ar papriku 235g/142g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,31 €/кг

  • Marināde Santa Maria BBQ terijaki 75g

    Marināde Santa Maria BBQ terijaki 75g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 14,53 €/кг

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sieru 475g

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sieru 475g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,14 €/кг

  • Mērce Barilla Bolognese 400g
    3
    35 €
    8,37 €/кг

    Mērce Barilla Bolognese 400g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

    3,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Garšviela Kotanyi oregano 8g

    Garšviela Kotanyi oregano 8g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 173,75 €/кг

  • Ogu maisījuma ievārījums Rimi Smart 300g
    Низкая цена каждый день

    Ogu maisījuma ievārījums Rimi Smart 300g

    1.44 € за шт.

    Цена за единицу: 4,80 €/кг

  • Ekoloģ. pasta Rimi ECO Trocolor Alphabet 250g
    Органические продукты

    Ekoloģ. pasta Rimi ECO Trocolor Alphabet 250g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,36 €/кг

  • Auzu biezputra Rimi ar ābolu, karameļu g. 55g

    Auzu biezputra Rimi ar ābolu, karameļu g. 55g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 16,18 €/кг

  • Kabači Spilva adžikas mērcē 560g

    Kabači Spilva adžikas mērcē 560g

    5.15 € за шт.

    Цена за единицу: 9,20 €/кг

  • Ievārījums Pūre meža ogu 900g

    Ievārījums Pūre meža ogu 900g

    8.45 € за шт.

    Цена за единицу: 9,39 €/кг

  • Ķiršu tomāti Spilva savā sulā 680g/350g

    Ķiršu tomāti Spilva savā sulā 680g/350g

    3.35 € за шт.

    Цена за единицу: 9,57 €/кг

  • Mērce Rundāle Cēzara 360g

    Mērce Rundāle Cēzara 360g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,75 €/кг

  • Mērce Spilva salātiem 385g

    Mērce Spilva salātiem 385g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 5,58 €/кг

  • Kviešu mīkstie tako Rimi Planet 240g

    Kviešu mīkstie tako Rimi Planet 240g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 10,21 €/кг

  • Garšv.mais. Vegeta Natur zeltainai vistai 20g
    0
    59 €
    29,50 €/кг

    Garšv.mais. Vegeta Natur zeltainai vistai 20g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 39,50 €/кг

    0,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Lēcu mini galetes Rimi 44g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Lēcu mini galetes Rimi 44g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,32 €/кг

  • Garšviela Santa Maria gulašam 40g

    Garšviela Santa Maria gulašam 40g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 26,25 €/кг

  • Prosas pārslas Valdo ātri vārāmās 400g

    Prosas pārslas Valdo ātri vārāmās 400g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Pilngraudu maize Balviten bez glutēna 250g
    Без глютена Без лактозы

    Pilngraudu maize Balviten bez glutēna 250g

    3.05 € за шт.

    Цена за единицу: 12,20 €/кг

  • Proteīna čipsi Popcrop vegāniskā siera 60g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Proteīna čipsi Popcrop vegāniskā siera 60g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Auzu riņķīši Graci ar kakao BIO 300g
    Органические продукты

    Auzu riņķīši Graci ar kakao BIO 300g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

Фильтр

Фильтр