Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Maltā kafija Illy vid. grauzd., filtr. 250g

    Maltā kafija Illy vid. grauzd., filtr. 250g

    13.99 € за шт.

    Цена за единицу: 55,96 €/кг

  • Miltu maisījums Dobele šokolādes mafini 450g

    Miltu maisījums Dobele šokolādes mafini 450g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,53 €/кг

  • Kaperi Figaro 240g/120g

    Kaperi Figaro 240g/120g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 29,92 €/кг

  • Biezenis Kubuš 100% banānu-ābolu 100g
    0
    79 €
    7,90 €/кг

    Biezenis Kubuš 100% banānu-ābolu 100g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 10,50 €/кг

    1,05 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ķiploki Smak marinēti 190g/120g

    Ķiploki Smak marinēti 190g/120g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,92 €/кг

  • Makaroni Italpasta Nr.58 Farfalle 500g
    1
    45 €
    2,90 €/кг

    Makaroni Italpasta Nr.58 Farfalle 500g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 3,50 €/кг

    1,75 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Melnā tēja Apsara Eksotiskā 100g

    Melnā tēja Apsara Eksotiskā 100g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Sinepes Spilva klasiskās 140g

    Sinepes Spilva klasiskās 140g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,21 €/кг

  • Garšviela Santa Maria vistas gaļas 90g
    1
    59 €
    17,67 €/кг

    Garšviela Santa Maria vistas gaļas 90g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 25,44 €/кг

    1,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Vistas zupa Maggi ar makaroniem 12g
    0
    48 €
    40,00 €/кг

    Vistas zupa Maggi ar makaroniem 12g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 57,50 €/кг

    0,48 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Garšviela Kucharek 200g

    Garšviela Kucharek 200g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/кг

  • Garšviela Santa Maria gaļas kopējā 35g

    Garšviela Santa Maria gaļas kopējā 35g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 39,71 €/кг

  • Vaniļas cukurs Santa Maria 20g

    Vaniļas cukurs Santa Maria 20g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 74,50 €/кг

  • Sēņu zupa Maggi ātri pagatavojamā 22g
    0
    48 €
    21,82 €/кг

    Sēņu zupa Maggi ātri pagatavojamā 22g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 31,36 €/кг

    0,48 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Malts kanēlis Rimi 22g

    Malts kanēlis Rimi 22g

    0.70 € за шт.

    Цена за единицу: 31,82 €/кг

  • Saldinātājs Alvo eritritols 300g

    Saldinātājs Alvo eritritols 300g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 14,63 €/кг

  • Tomātu kečups Heinz Zero ar saldinātāju 425g

    Tomātu kečups Heinz Zero ar saldinātāju 425g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,74 €/кг

  • Bezgl.pasta Salling fusilli, biešu,lēcu 250g
    Без глютена

    Bezgl.pasta Salling fusilli, biešu,lēcu 250g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Ievārījums Pūre melleņu 420g

    Ievārījums Pūre melleņu 420g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,07 €/кг

  • Ātri pagat. auzu putra Dobele aveņu 50g

    Ātri pagat. auzu putra Dobele aveņu 50g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Zāļu tēja Ahmad Tea ingvers ar citronu 40g

    Zāļu tēja Ahmad Tea ingvers ar citronu 40g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 87,25 €/кг

  • Maltā kafija Paulig Presidentti 500g

    Maltā kafija Paulig Presidentti 500g

    14.69 € за шт.

    Цена за единицу: 29,38 €/кг

  • Pelēkie zirņi Kok ar kūpinājumu 500g

    Pelēkie zirņi Kok ar kūpinājumu 500g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 5,10 €/кг

  • Melnā tēja Lipton yellow 200g

    Melnā tēja Lipton yellow 200g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,95 €/кг

  • Tēja Loyd Rooibos apelsīna-kanēļa 10x2g
    2
    39 €
    59,75 €/кг

    Tēja Loyd Rooibos apelsīna-kanēļa 10x2g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 87,25 €/кг

    3,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Zāļu teja Apsara joga 70g

    Zāļu teja Apsara joga 70g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 42,14 €/кг

  • Mārrutki Spilva mājas gaumē 200g

    Mārrutki Spilva mājas gaumē 200g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 11,25 €/кг

  • Galetes Rice Up ar 7 super sēklām 120g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Подходит для вегетарианцев

    Galetes Rice Up ar 7 super sēklām 120g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Mērce Selection by Rimi maskarp., rukol. 350g

    Mērce Selection by Rimi maskarp., rukol. 350g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,11 €/кг

  • Sauce Santa Maria sw.chili less s.500ml
    2
    99 €
    5,98 €/л

    Sauce Santa Maria sw.chili less s.500ml

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,58 €/л

    2,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Hellmanns Chunky burger 250ml

    Mērce Hellmanns Chunky burger 250ml

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/л

  • Mērce Santa Maria Terijaki 300ml
    5
    35 €
    17,83 €/л

    Mērce Santa Maria Terijaki 300ml

    6.69 € за шт.

    Цена за единицу: 22,30 €/л

    5,35 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kukurūzas čipsi Doritos siera garšu 180g
    2
    15 €
    11,94 €/кг

    Kukurūzas čipsi Doritos siera garšu 180g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,17 €/кг

    3,09 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Olu pasta Rimi Planet Tagliatelle 500g

    Olu pasta Rimi Planet Tagliatelle 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Tumšā maize Rimi Free From šķēlēs 250g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Tumšā maize Rimi Free From šķēlēs 250g

    2.03 € за шт.

    Цена за единицу: 8,12 €/кг

  • Cepums ar zemesr. krēmu, dzērv., vaniļ. 50g
    2 и более
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    17,80 €/кг

    Cepums ar zemesr. krēmu, dzērv., vaniļ. 50g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 21,80 €/кг

  • Augļu tēja Herbitum ingvera, citronu 40g

    Augļu tēja Herbitum ingvera, citronu 40g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 64,75 €/кг

  • Melnā tēja Apsara Earl Grey 20x2g

    Melnā tēja Apsara Earl Grey 20x2g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 69,75 €/кг

  • Miltu maisījums Rimi šokolādes kēkss 400 g
    1
    59 €
    3,97 €/кг

    Miltu maisījums Rimi šokolādes kēkss 400 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

    1,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Miltu mais. Dobele kartupeļu pankūkas 200g

    Miltu mais. Dobele kartupeļu pankūkas 200g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

Фильтр

Фильтр