Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Rīsi Valdo ekstra fasēti 1kg

    Rīsi Valdo ekstra fasēti 1kg

    3.55 € за шт.

    Цена за единицу: 3,55 €/кг

  • Makaroni Italpasta Nr.53 Penne 500g
    1
    45 €
    2,90 €/кг

    Makaroni Italpasta Nr.53 Penne 500g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 3,50 €/кг

    1,75 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tēja Selection by Rimi Mao Feng 60g

    Tēja Selection by Rimi Mao Feng 60g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 61,50 €/кг

  • Sausā zupa Maggi vistas ar grauzd. ā. p. 16g
    0
    48 €
    30,00 €/кг

    Sausā zupa Maggi vistas ar grauzd. ā. p. 16g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 43,12 €/кг

    0,48 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Saulespuķu eļļa Pērnes Premium nerafinēta 1l

    Saulespuķu eļļa Pērnes Premium nerafinēta 1l

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/л

  • Citronpipari Santa Maria 55g
    1
    99 €
    36,18 €/кг

    Citronpipari Santa Maria 55g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 48,91 €/кг

    2,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Vorčesteras mērce Heinz 150ml

    Vorčesteras mērce Heinz 150ml

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 24,60 €/л

  • Kartupeļu garšviela Rimi Smart 25g
    Низкая цена каждый день

    Kartupeļu garšviela Rimi Smart 25g

    0.25 € за шт.

    Цена за единицу: 10,00 €/кг

  • Ekoloģiski jasmīna rīsi Budget 1kg
    Органические продукты

    Ekoloģiski jasmīna rīsi Budget 1kg

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

  • Sojas mērce Kikkoman par 43% mazāk sāls 150ml

    Sojas mērce Kikkoman par 43% mazāk sāls 150ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,27 €/л

  • Makaroni La Molisana Mafalda 500g
    Низкая цена каждый день

    Makaroni La Molisana Mafalda 500g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/кг

  • Prot. bat.Barebells kokosrie.,šokol.gar. 55g

    Prot. bat.Barebells kokosrie.,šokol.gar. 55g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 61,64 €/кг

  • Kakao kapsulas Nescafe Nesquik 16x16g
    5
    99 €
    0,37 €/шт.

    Kakao kapsulas Nescafe Nesquik 16x16g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,54 €/шт.

    8,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kaf.kapsulas Dolce Gusto Cappuccino 186,4g

    Kaf.kapsulas Dolce Gusto Cappuccino 186,4g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,09 €/шт.

  • Kafijas pupiņas Dallmayr Selection Jahres 1kg

    Kafijas pupiņas Dallmayr Selection Jahres 1kg

    39.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,99 €/кг

  • Melnā tēja Možums karameļu 20x1,5g
    Низкая цена каждый день

    Melnā tēja Možums karameļu 20x1,5g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 29,67 €/кг

  • Pelēkie zirņi Spilva ar cūku taukiem 570g
    2
    59 €
    4,54 €/кг

    Pelēkie zirņi Spilva ar cūku taukiem 570g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,77 €/кг

    3,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Makaroni Italpasta Nr.39 Conchiglie 500g

    Makaroni Italpasta Nr.39 Conchiglie 500g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 3,50 €/кг

  • Kafijas pupiņas Paulig arabica espresso 1kg

    Kafijas pupiņas Paulig arabica espresso 1kg

    29.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,99 €/кг

  • Miltu maisījums Dobele šokolādes kēkss 450g

    Miltu maisījums Dobele šokolādes kēkss 450g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,42 €/кг

  • Kafijas pupiņas Jacobs crema beans 1kg
    13
    99 €
    13,99 €/кг

    Kafijas pupiņas Jacobs crema beans 1kg

    29.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,99 €/кг

    29,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Auzu biezputra Rimi ar ķiršiem 55g

    Auzu biezputra Rimi ar ķiršiem 55g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 16,18 €/кг

  • Auzu biezputra Rimi ar zemenēm 55g

    Auzu biezputra Rimi ar zemenēm 55g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 16,18 €/кг

  • Melnā tēja Možums Klasiskā 100g

    Melnā tēja Možums Klasiskā 100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Makaroni Rimi Smart nūdeles 400g
    Низкая цена каждый день

    Makaroni Rimi Smart nūdeles 400g

    0.50 € за шт.

    Цена за единицу: 1,25 €/кг

  • Maisījums Dobele maizes zupa ar augļiem 300g
    1
    39 €
    4,63 €/кг

    Maisījums Dobele maizes zupa ar augļiem 300g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

    1,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas kapsulas Lavazza AMM Oro 120g

    Kafijas kapsulas Lavazza AMM Oro 120g

    5.99 € за шт.
    Обычная цена: 6,99 €

    Цена за единицу: 0,37 €/шт.

  • Ābolu biezenis Spilva Orģinālais 300g

    Ābolu biezenis Spilva Orģinālais 300g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 6,17 €/кг

  • Proteīna batoniņš Skrīveru saldumi upeņu 45g
    2
    89 €
    64,22 €/кг

    Proteīna batoniņš Skrīveru saldumi upeņu 45g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 84,22 €/кг

    3,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Prot. brokastu pārsl. ar tropu augļu g. 300g
    Подходит для веганов

    Prot. brokastu pārsl. ar tropu augļu g. 300g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,63 €/кг

  • Marinēti šampinjoni Rimi Smart 280g/165g
    Низкая цена каждый день

    Marinēti šampinjoni Rimi Smart 280g/165g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Brūnās lēcas Activus BIO 150g
    Органические продукты

    Brūnās lēcas Activus BIO 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Šķ. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Original 20x12,6g

    Šķ. kaf. dzēr. Jacobs 3in1 Original 20x12,6g

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 22,18 €/кг

  • Pipari Zelta Saule peper. marinēti 630g/310g

    Pipari Zelta Saule peper. marinēti 630g/310g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,65 €/кг

  • Medus delikatese Vinnis tējai 260g
    3
    89 €
    14,96 €/кг

    Medus delikatese Vinnis tējai 260g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 16,88 €/кг

    4,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Zaļā tēja Apsara Zaļā eksotika 100g

    Zaļā tēja Apsara Zaļā eksotika 100g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 27,90 €/кг

  • Melnā tēja Apsara Angļu Brokastis 90g

    Melnā tēja Apsara Angļu Brokastis 90g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 32,78 €/кг

  • Konservēta kukurūza Bonduelle 670g/570g

    Konservēta kukurūza Bonduelle 670g/570g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,05 €/кг

  • Zirņu zupa Kronis 470g

    Zirņu zupa Kronis 470g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 6,57 €/кг

  • Baziliks Twins kaltēts 15g

    Baziliks Twins kaltēts 15g

    0.36 € за шт.

    Цена за единицу: 24,00 €/кг

Фильтр

Фильтр