Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Garšvielu maisījums Anniņa 50g

    Garšvielu maisījums Anniņa 50g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,80 €/кг

  • Paprika Twins saldā 15g

    Paprika Twins saldā 15g

    0.45 € за шт.

    Цена за единицу: 30,00 €/кг

  • Mērce Santa Maria tako maigā 230g
    2
    99 €
    13,00 €/кг

    Mērce Santa Maria tako maigā 230g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 16,48 €/кг

    2,27 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tomātu mērce Spilva ķiploku 510g
    1
    79 €
    3,51 €/кг

    Tomātu mērce Spilva ķiploku 510g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 5,20 €/кг

    2,65 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Spilva Ķīnas saldskābā ar mango 500g

    Mērce Spilva Ķīnas saldskābā ar mango 500g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,18 €/кг

  • Eļļa Bučno ķirbju sēklu nerafinēta 250ml

    Eļļa Bučno ķirbju sēklu nerafinēta 250ml

    7.19 € за шт.

    Цена за единицу: 28,76 €/л

  • Mērce Spilva Cēzara 220g

    Mērce Spilva Cēzara 220g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Buljons Maggi vistas gaļas BIO 80g
    Органические продукты

    Buljons Maggi vistas gaļas BIO 80g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 36,13 €/кг

  • Zirņu zupa Maggi ar grauzdiņiem 22g
    0
    39 €
    17,73 €/кг
    Без молока

    Zirņu zupa Maggi ar grauzdiņiem 22g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 22,27 €/кг

    0,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Makaroni Rimi Smart spageti 400g
    Низкая цена каждый день

    Makaroni Rimi Smart spageti 400g

    0.50 € за шт.

    Цена за единицу: 1,25 €/кг

  • Himalaju sāls Rimi rozā rupjais 500g

    Himalaju sāls Rimi rozā rupjais 500g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Makaroni LaMolisana Penne 500g
    Низкая цена каждый день

    Makaroni LaMolisana Penne 500g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/кг

  • Cukura aizvietotājs Diamant 38g
    1
    19 €
    31,32 €/кг

    Cukura aizvietotājs Diamant 38g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 39,21 €/кг

    1,19 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cep. Frank&Oli ar kokosr., Indijas rieks. 50g
    2 и более
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    17,80 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена

    Cep. Frank&Oli ar kokosr., Indijas rieks. 50g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 21,80 €/кг

  • Beluga lēcas Rimi Planet 400g

    Beluga lēcas Rimi Planet 400g

    1.91 € за шт.

    Цена за единицу: 4,77 €/кг

  • Buljons Maggi dārzeņu BIO 80g
    Органические продукты

    Buljons Maggi dārzeņu BIO 80g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 36,13 €/кг

  • Kartupeļu biezp. Maggi ar bekonu, grauzd. 53g
    1
    39 €
    26,23 €/кг

    Kartupeļu biezp. Maggi ar bekonu, grauzd. 53g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 37,55 €/кг

    1,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kakao pulv. ar samaz. tauku saturu Rimi 100g

    Kakao pulv. ar samaz. tauku saturu Rimi 100g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 28,90 €/кг

  • Melnā tēja Ahmad tea classic 25x2g

    Melnā tēja Ahmad tea classic 25x2g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 55,80 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Nesquik 625g
    4
    39 €
    7,02 €/кг

    Brokastu pārslas Nestle Nesquik 625g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,58 €/кг

    4,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Šķīstošā kafija Jacobs Kronung 100g

    Šķīstošā kafija Jacobs Kronung 100g

    9.25 € за шт.

    Цена за единицу: 92,50 €/кг

  • Maltā kafija Jacobs Kronung 250g

    Maltā kafija Jacobs Kronung 250g

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 23,16 €/кг

  • Ievārījums Spilva zemeņu 380g

    Ievārījums Spilva zemeņu 380g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,82 €/кг

  • Melnā tēja Ahmad Tea Ceylon Orange Pekoe 100g

    Melnā tēja Ahmad Tea Ceylon Orange Pekoe 100g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Ā/p auzu pārslu putra Dobele ķiršu 50g

    Ā/p auzu pārslu putra Dobele ķiršu 50g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Augļu tēja Apsara Fruit Festival 100g

    Augļu tēja Apsara Fruit Festival 100g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 29,50 €/кг

  • Ananasu šķēlītes Blik sīrupā 850g/430g

    Ananasu šķēlītes Blik sīrupā 850g/430g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,05 €/кг

  • Kafijas kapsulas Lor forza 10 gabali

    Kafijas kapsulas Lor forza 10 gabali

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/шт.

  • Mērce Spilva šokolādes 320g

    Mērce Spilva šokolādes 320g

    4.85 € за шт.

    Цена за единицу: 15,16 €/кг

  • Kurkuma Twins 20g

    Kurkuma Twins 20g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,50 €/кг

  • Kabaču ikri Nizhyn 450g
    1
    99 €
    4,42 €/кг

    Kabaču ikri Nizhyn 450g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,31 €/кг

    1,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Brokastu pārslas Nestle Corn Flakes  375g
    Без глютена Без молока

    Brokastu pārslas Nestle Corn Flakes 375g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,37 €/кг

  • Mērce Pūre sinepju, medus 270g

    Mērce Pūre sinepju, medus 270g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,48 €/кг

  • Kokosriekstu eļļa Rimi nerafinēta 500ml

    Kokosriekstu eļļa Rimi nerafinēta 500ml

    9.75 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/л

  • Kafijas pupiņas Dallmayr intenso 1kg
    16
    79 €
    16,79 €/кг

    Kafijas pupiņas Dallmayr intenso 1kg

    31.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,99 €/кг

    31,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Uzkodu gurķi Spilva salds. marinādē 460g/230g

    Uzkodu gurķi Spilva salds. marinādē 460g/230g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 15,61 €/кг

  • Olīveļļa augstakā labuma neapstrādāta 750ml
    8
    99 €
    11,99 €/л

    Olīveļļa augstakā labuma neapstrādāta 750ml

    16.69 € за шт.

    Цена за единицу: 22,25 €/л

    16,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Nūdeles Knorr Sweet and Sour 65g
    0
    65 €
    10,00 €/кг

    Nūdeles Knorr Sweet and Sour 65g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,23 €/кг

    0,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Prot.čipsi Popcrop ar sk.krēj.garšu, veg. 60g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Prot.čipsi Popcrop ar sk.krēj.garšu, veg. 60g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Šķīstošā kafija Nescafe Classic Crema 200g

    Šķīstošā kafija Nescafe Classic Crema 200g

    13.29 € за шт.

    Цена за единицу: 66,45 €/кг

Фильтр

Фильтр