Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Griķi Zelta Saule 4x100g

    Griķi Zelta Saule 4x100g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Zaļā tēja Bouquet White Magic 100g

    Zaļā tēja Bouquet White Magic 100g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 41,90 €/кг

  • Augļu prod. Pūre Smēriņš aprikožu 77,7% 410g

    Augļu prod. Pūre Smēriņš aprikožu 77,7% 410g

    5.75 € за шт.

    Цена за единицу: 14,02 €/кг

  • Kukurūza Bonduelle ar zirnīš., papr. 340/280g

    Kukurūza Bonduelle ar zirnīš., papr. 340/280g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,68 €/кг

  • Melnā tēja Ahmad Tea English Nr.1 25x2g

    Melnā tēja Ahmad Tea English Nr.1 25x2g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,80 €/кг

  • Tēja Loyd zāļu augļu dzērveņu 40g

    Tēja Loyd zāļu augļu dzērveņu 40g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Zaļā tēja Mabroc Green Jasmine 150g

    Zaļā tēja Mabroc Green Jasmine 150g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 46,60 €/кг

  • Ananasu šķēlītes Blik sīrupā 850g/430g

    Ananasu šķēlītes Blik sīrupā 850g/430g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,05 €/кг

  • Ingvers Fudo marinēts suši 200g
    Низкая цена каждый день

    Ingvers Fudo marinēts suši 200g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

  • Muskatrieksts Santa Maria 10g

    Muskatrieksts Santa Maria 10g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 179,00 €/кг

  • Tomātu mērce Rundāle bez E vielām 400g

    Tomātu mērce Rundāle bez E vielām 400g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 4,62 €/кг

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sāli 185g
    1
    67 €
    9,03 €/кг

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar sāli 185g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 12,92 €/кг

    1,43 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Raudene Rimi Smart 10g
    Низкая цена каждый день

    Raudene Rimi Smart 10g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,00 €/кг

  • Maisījums makar.Maggi Spaghetti Carbonara 30g

    Maisījums makar.Maggi Spaghetti Carbonara 30g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,00 €/кг

  • Garšvielu maisījums Spilva vistas gaļai 25g
    0
    74 €
    29,60 €/кг

    Garšvielu maisījums Spilva vistas gaļai 25g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 42,00 €/кг

    1,05 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Zirņu pārslas Valdo ātri vārāmās 500g

    Zirņu pārslas Valdo ātri vārāmās 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Mērce Pūre zemeņu 300g

    Mērce Pūre zemeņu 300g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Medus Vinnis griķu ziedu 300g
    4
    49 €
    14,97 €/кг

    Medus Vinnis griķu ziedu 300g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

    4,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Olīvas kalamata Gaea bez kauliņiem 150g/140g

    Olīvas kalamata Gaea bez kauliņiem 150g/140g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 42,79 €/кг

  • Timiāns Santa Maria 10g
    0
    89 €
    89,00 €/кг

    Timiāns Santa Maria 10g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 105,00 €/кг

    1,05 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Garšviela piedeva Santa Maria kotletēm 28g
    0
    89 €
    31,79 €/кг

    Garšviela piedeva Santa Maria kotletēm 28g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 37,50 €/кг

    1,05 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kukurūzas galetes Racio ar jūras sāli 115gg
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев

    Kukurūzas galetes Racio ar jūras sāli 115gg

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,96 €/кг

  • Bezglutēna maize Schar Rustico tumšā gr. 250g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Bezglutēna maize Schar Rustico tumšā gr. 250g

    3.23 € за шт.

    Цена за единицу: 12,92 €/кг

  • Vaniļas pasta Dr.Oetker ar sēklām 19g

    Vaniļas pasta Dr.Oetker ar sēklām 19g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 131,05 €/кг

  • Maltā kafija Selection by Rimi Espresso 500g
    7
    99 €
    15,98 €/кг

    Maltā kafija Selection by Rimi Espresso 500g

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,98 €/кг

    11,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Prot. bat. Barebells karameļu, Ind. riek. 55g

    Prot. bat. Barebells karameļu, Ind. riek. 55g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 61,64 €/кг

  • Vīnogu kauliņu eļļa Gustolu 500ml

    Vīnogu kauliņu eļļa Gustolu 500ml

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,98 €/л

  • Proteīna čipsi Popcrop tomātu un bazilika 60g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Proteīna čipsi Popcrop tomātu un bazilika 60g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Dārzeņu zupa Activus Minestrone BIO 400g
    Подходит для веганов Органические продукты Подходит для вегетарианцев

    Dārzeņu zupa Activus Minestrone BIO 400g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 6,37 €/кг

  • Mērce Santa Maria Butter chicken 360g
    3
    29 €
    9,14 €/кг

    Mērce Santa Maria Butter chicken 360g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,08 €/кг

    3,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Lauru lapas Spilva 3g
    0
    62 €
    206,67 €/кг

    Lauru lapas Spilva 3g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 296,67 €/кг

    0,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ek.kal. olīvas ar kaul. Salling Eko 290g/180g
    Органические продукты

    Ek.kal. olīvas ar kaul. Salling Eko 290g/180g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 12,50 €/кг

  • Maltā kafija Aroma Gold Hard Pack 500g

    Maltā kafija Aroma Gold Hard Pack 500g

    12.59 € за шт.

    Цена за единицу: 25,18 €/кг

  • Augļu tēja Ahmad ogu mais. hibiskusroze 20x2g

    Augļu tēja Ahmad ogu mais. hibiskusroze 20x2g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 107,25 €/кг

  • Tēja Selection by Rimi Darjeeling 90g

    Tēja Selection by Rimi Darjeeling 90g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 41,00 €/кг

  • Marinēti pipari Spilva Lombardi 600g/300g

    Marinēti pipari Spilva Lombardi 600g/300g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 14,63 €/кг

  • Karijs Twins 20g

    Karijs Twins 20g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,50 €/кг

  • Tomātu mērce Spilva 260g

    Tomātu mērce Spilva 260g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 7,50 €/кг

  • Marinēti sīpoliņi Rimi 320g/190g

    Marinēti sīpoliņi Rimi 320g/190g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,58 €/кг

  • Vafeles Gullon šokolādes pild. bez cuk. 60g
    0
    99 €
    16,50 €/кг
    Подходит для веганов Без сахара

    Vafeles Gullon šokolādes pild. bez cuk. 60g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 19,17 €/кг

    1,15 € - cамая низкая цена за 30 дней

Фильтр

Фильтр