Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Makaroni LaMolisana Gnocchetti 500g
    Низкая цена каждый день

    Makaroni LaMolisana Gnocchetti 500g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/кг

  • K. balt. pupiņas Rimi Smart tom. m. 400g
    Низкая цена каждый день

    K. balt. pupiņas Rimi Smart tom. m. 400g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,45 €/кг

  • Medus Korio 500g

    Medus Korio 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Kviešu tortillas Santa Maria mazās 200g

    Kviešu tortillas Santa Maria mazās 200g

    2.30 € за шт.

    Цена за единицу: 11,50 €/кг

  • Prot. bat. Go On ar dzērv. un godži ogām 50g

    Prot. bat. Go On ar dzērv. un godži ogām 50g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 27,00 €/кг

  • Malta kaf. Lavazza Decaffeinato bez kof. 250g

    Malta kaf. Lavazza Decaffeinato bez kof. 250g

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,96 €/кг

  • Pasta spaghetti Salling Glutenfri 500g
    Без глютена

    Pasta spaghetti Salling Glutenfri 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Pilngraudu kviešu pasta Salling EKO 500g
    Органические продукты

    Pilngraudu kviešu pasta Salling EKO 500g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/кг

  • Turku zirņi Rimi Planet 400g

    Turku zirņi Rimi Planet 400g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,22 €/кг

  • Prot. brokastu pārs. ābola, kanēļa gar. 300g
    Подходит для веганов

    Prot. brokastu pārs. ābola, kanēļa gar. 300g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,63 €/кг

  • Pilngraudu milti Herkuless griķu 1kg

    Pilngraudu milti Herkuless griķu 1kg

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

  • Mērce Pūre marakujas 300g

    Mērce Pūre marakujas 300g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 9,83 €/кг

  • Maltā kafija Dallmayr Classic 500g

    Maltā kafija Dallmayr Classic 500g

    15.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,98 €/кг

  • Melnā tēja Ahmad Tea English Nr.1 40x2g

    Melnā tēja Ahmad Tea English Nr.1 40x2g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 53,63 €/кг

  • Zaļā tēja Loyd ar citronu un laima g. 20x1,7g
    1
    99 €
    58,53 €/кг

    Zaļā tēja Loyd ar citronu un laima g. 20x1,7g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 85,00 €/кг

    2,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Grauzdēts cigoriņš Chicory World malts 200g

    Grauzdēts cigoriņš Chicory World malts 200g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Kartupeļu garšviela Santa Maria 350g

    Kartupeļu garšviela Santa Maria 350g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 15,11 €/кг

  • Saulespuķu eļļa Pērnes rafinēta 1l

    Saulespuķu eļļa Pērnes rafinēta 1l

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,85 €/л

  • Tomātu mērce Rundāle ar baziliku 380g

    Tomātu mērce Rundāle ar baziliku 380g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,45 €/кг

  • Tumšās šokolādes čipsi Rimi 100g

    Tumšās šokolādes čipsi Rimi 100g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 42,90 €/кг

  • Ievārījums Rūdolfs aveņu BIO 400g
    Органические продукты

    Ievārījums Rūdolfs aveņu BIO 400g

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 13,97 €/кг

  • Tomātu mērce Rimi Smart 480g
    Низкая цена каждый день

    Tomātu mērce Rimi Smart 480g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,69 €/кг

  • Nūdeles Reeva ar aso vistas garšu 60g

    Nūdeles Reeva ar aso vistas garšu 60g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,17 €/кг

  • Baltās pupiņas Cidacos lielās 570g/400g

    Baltās pupiņas Cidacos lielās 570g/400g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,22 €/кг

  • Rozmarīns Rimi Smart 12g
    Низкая цена каждый день

    Rozmarīns Rimi Smart 12g

    0.31 € за шт.

    Цена за единицу: 25,83 €/кг

  • Maize Balviten gaišā bez glutēna 190g
    Без глютена Без лактозы

    Maize Balviten gaišā bez glutēna 190g

    2.12 € за шт.

    Цена за единицу: 11,16 €/кг

  • Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 600g
    5
    99 €
    9,98 €/кг

    Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 600g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,32 €/кг

    7,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Pupiņu zupa Activus vegānu, asā BIO 400g
    Подходит для веганов Органические продукты Подходит для вегетарианцев

    Pupiņu zupa Activus vegānu, asā BIO 400g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 6,37 €/кг

  • Garšv.mais. Tex Mex vistas gaļai ar rīvm. 66g

    Garšv.mais. Tex Mex vistas gaļai ar rīvm. 66g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 24,09 €/кг

  • Dažādu ziedu medus Rimi, 300g

    Dažādu ziedu medus Rimi, 300g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 14,30 €/кг

  • Zaļā tēja Lipton avenēm/granāt. 28g

    Zaļā tēja Lipton avenēm/granāt. 28g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 105,36 €/кг

  • Garšv. mais. Santa Maria Chili Con Carne 28g

    Garšv. mais. Santa Maria Chili Con Carne 28g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 60,36 €/кг

  • Tomātu kečups Heinz 460g
    3
    19 €
    6,93 €/кг

    Tomātu kečups Heinz 460g

    4.55 € за шт.

    Цена за единицу: 9,89 €/кг

    4,55 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Univ.miltu maisīj.cepšanai Rimi FreeFrom 1kg
    Без глютена

    Univ.miltu maisīj.cepšanai Rimi FreeFrom 1kg

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 4,79 €/кг

  • Brok. pārslas Kellogg's Tresor Choco Nut 410g
    3
    89 €
    9,49 €/кг

    Brok. pārslas Kellogg's Tresor Choco Nut 410g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,39 €/кг

    5,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Suši lapas Fudo Gold Edition 14g

    Suši lapas Fudo Gold Edition 14g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 163,57 €/кг

  • Zaļas olīvas Mikado ar garnelēm 300g/110g

    Zaļas olīvas Mikado ar garnelēm 300g/110g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,11 €/кг

  • Tomātu zupa Activus biezenis BIO 400g
    Подходит для веганов Органические продукты Подходит для вегетарианцев

    Tomātu zupa Activus biezenis BIO 400g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 6,37 €/кг

  • Baltās pupiņas Rimi 400g

    Baltās pupiņas Rimi 400g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,47 €/кг

  • Kafijas kapsulas Lungo Rimi 16x7g
    Низкая цена каждый день

    Kafijas kapsulas Lungo Rimi 16x7g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,30 €/шт.

Фильтр

Фильтр