Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Cepti sīpoli Rimi 100g

    Cepti sīpoli Rimi 100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Cepumi Gullon Zero Digestive bez cukura 400g
    Подходит для веганов Без сахара

    Cepumi Gullon Zero Digestive bez cukura 400g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Kāpostu salāti Rimi Smart 500g

    Kāpostu salāti Rimi Smart 500g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,78 €/кг

  • Kafijas kapsulas Lungo Rimi 16x7g
    Низкая цена каждый день

    Kafijas kapsulas Lungo Rimi 16x7g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,30 €/шт.

  • Malta kafija Paulig Classic Cremoso 500g
    7
    89 €
    15,78 €/кг

    Malta kafija Paulig Classic Cremoso 500g

    13.29 € за шт.

    Цена за единицу: 26,58 €/кг

    13,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Medus Kalna Smīdes meža ziedu BIO 200g
    Органические продукты

    Medus Kalna Smīdes meža ziedu BIO 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Kaf. kap. Starbucks Caramel Macchiato 127,8g

    Kaf. kap. Starbucks Caramel Macchiato 127,8g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,17 €/шт.

  • Miežu pārslas Herkuless 500g
    1
    19 €
    2,38 €/кг

    Miežu pārslas Herkuless 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

    1,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mango konservēti Mamet 425g/235g

    Mango konservēti Mamet 425g/235g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,30 €/кг

  • Melnā tēja Mabroc 1001 Nights 100x2g

    Melnā tēja Mabroc 1001 Nights 100x2g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 31,45 €/кг

  • S. kalt. tom. GUSTO/BELLA CONTADINA 550g/350g

    S. kalt. tom. GUSTO/BELLA CONTADINA 550g/350g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,11 €/кг

  • Ābolu etiķis Kuhne 5% 750ml

    Ābolu etiķis Kuhne 5% 750ml

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,32 €/л

  • Garšviela Santa Maria picai 5g
    0
    79 €
    158,00 €/кг

    Garšviela Santa Maria picai 5g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 210,00 €/кг

    1,05 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tortiljas Rimi Planet dažādu graudu 370g

    Tortiljas Rimi Planet dažādu graudu 370g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,73 €/кг

  • Vīnogu kauliņu eļļa Rimi rafinēta 1l
    Низкая цена каждый день

    Vīnogu kauliņu eļļa Rimi rafinēta 1l

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,49 €/л

  • Kafijas kaps. Lavazza Qualita Oro 10 gab.
    3
    89 €
    0,39 €/шт.

    Kafijas kaps. Lavazza Qualita Oro 10 gab.

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/шт.

    4,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Funkcionāls musli Graci Tievais 400g

    Funkcionāls musli Graci Tievais 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Saldā čili mērce Oak'a BBQ 600g

    Saldā čili mērce Oak'a BBQ 600g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Kviešu putraimi Rimi Smart 800g
    Низкая цена каждый день

    Kviešu putraimi Rimi Smart 800g

    0.80 € за шт.

    Цена за единицу: 1,00 €/кг

  • Kviešu milti Rimi Tips 550 2kg

    Kviešu milti Rimi Tips 550 2kg

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,75 €/кг

  • Provansas garšaugu maisījums Rimi Smart 10g
    Низкая цена каждый день

    Provansas garšaugu maisījums Rimi Smart 10g

    0.24 € за шт.

    Цена за единицу: 24,00 €/кг

  • Zupa Kronis Harčo 530g

    Zupa Kronis Harčo 530g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,32 €/кг

  • Brūnie rīsi Rimi GreatLife 400g

    Brūnie rīsi Rimi GreatLife 400g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,72 €/кг

  • Zemesriekstu krēms Rimi GreatLife Creamy 250g
    Подходит для веганов

    Zemesriekstu krēms Rimi GreatLife Creamy 250g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/кг

  • Maltā kafija Aroma Gold Classic 500g

    Maltā kafija Aroma Gold Classic 500g

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 25,98 €/кг

  • Kafijas kapsulas Starbucks Cappuccino 120g

    Kafijas kapsulas Starbucks Cappuccino 120g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,17 €/шт.

  • Konserv. sēnes celmenes mar. 580ml/350ml

    Konserv. sēnes celmenes mar. 580ml/350ml

    5.09 € за шт.

    Цена за единицу: 16,16 €/кг

  • Piedeva Vegeta 500g

    Piedeva Vegeta 500g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Koriandrs Santa Maria sasmalcināts 20g

    Koriandrs Santa Maria sasmalcināts 20g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 52,50 €/кг

  • Garšviela Santa Maria kartupeļiem 100g
    1
    59 €
    15,90 €/кг

    Garšviela Santa Maria kartupeļiem 100g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 22,90 €/кг

    1,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Spilva burgeru 390g

    Mērce Spilva burgeru 390g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,28 €/кг

  • Rapšu eļļa Rimi 1l

    Rapšu eļļa Rimi 1l

    4.35 € за шт.

    Цена за единицу: 4,35 €/л

  • Salsa Santa Maria sark. tomātu vid. asa 230g
    3
    39 €
    14,74 €/кг

    Salsa Santa Maria sark. tomātu vid. asa 230g

    4.25 € за шт.

    Цена за единицу: 18,48 €/кг

    2,55 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Zemeņu ievārījums Rūdolfs BIO 400g
    Органические продукты

    Zemeņu ievārījums Rūdolfs BIO 400g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,47 €/кг

  • Makaroni La Molisana Cannelloni 250g

    Makaroni La Molisana Cannelloni 250g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,76 €/кг

  • Kafijas pup. Starbucks Blonde Espresso 450g

    Kafijas pup. Starbucks Blonde Espresso 450g

    14.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,31 €/кг

  • Funkcionāls musls Graci Skaistumam 300g

    Funkcionāls musls Graci Skaistumam 300g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,63 €/кг

  • Kukurūzas pārslas Valdo ātri vārāmās 500g

    Kukurūzas pārslas Valdo ātri vārāmās 500g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,58 €/кг

  • Sarkanās lēcas, nelobītas Rimi 400g

    Sarkanās lēcas, nelobītas Rimi 400g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 5,12 €/кг

  • Nūdeles Salling stikla 100g

    Nūdeles Salling stikla 100g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,90 €/кг

Фильтр

Фильтр