Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Makaroni Barilla Fettuccine 500g

    Makaroni Barilla Fettuccine 500g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,78 €/кг

  • Tomātu Passata Rimi 500g
    Без лактозы

    Tomātu Passata Rimi 500g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,78 €/кг

  • Piparmētru lapu tēja Rimi 20x1,5g

    Piparmētru lapu tēja Rimi 20x1,5g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 61,67 €/кг

  • Pupiņas Bonduelle sarkanās 400g/250g

    Pupiņas Bonduelle sarkanās 400g/250g

    1.42 € за шт.

    Цена за единицу: 5,68 €/кг

  • Gurķi Kok marinēti 6-9cm 680g/340g

    Gurķi Kok marinēti 6-9cm 680g/340g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,85 €/кг

  • Zemesr. sviests Nutego ar riekstu gab. 250g

    Zemesr. sviests Nutego ar riekstu gab. 250g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,76 €/кг

  • Tomāti gabaliņos Rimi ar baziliku 400g
    0
    89 €
    2,22 €/кг

    Tomāti gabaliņos Rimi ar baziliku 400g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 3,37 €/кг

    1,35 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Pārslas Herkuless griķu 500g
    1
    99 €
    3,98 €/кг

    Pārslas Herkuless griķu 500g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,78 €/кг

    3,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Pilngraudu rīsu galetes Rimi Smart 100g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока
    Низкая цена каждый день

    Pilngraudu rīsu galetes Rimi Smart 100g

    0.65 € за шт.

    Цена за единицу: 6,50 €/кг

  • Makaroni Rimi Penne Rigate 500g
    2 и более
    -13%
    0
    95 €
    1,09 €
    1,90 €/кг

    Makaroni Rimi Penne Rigate 500g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,18 €/кг

  • Miltu maisījums Dobele plānās pankūkas 400g
    0
    99 €
    2,47 €/кг

    Miltu maisījums Dobele plānās pankūkas 400g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

    1,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sinepes Spilva Franču 200g
    1
    39 €
    6,95 €/кг

    Sinepes Spilva Franču 200g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,45 €/кг

    1,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Jūras sāls Rimi rupjais 500g

    Jūras sāls Rimi rupjais 500g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,58 €/кг

  • Pārslas Herkuless rīsu 500g
    1
    99 €
    3,98 €/кг

    Pārslas Herkuless rīsu 500g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,78 €/кг

    3,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Marinēti gurķi Kok muižkungu 1000g/500g

    Marinēti gurķi Kok muižkungu 1000g/500g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,78 €/кг

  • Buljons Gallina Blanca vistas 8x10g
    0
    69 €
    8,63 €/кг

    Buljons Gallina Blanca vistas 8x10g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,88 €/кг

    0,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kuskuss Rimi Planet 500g

    Kuskuss Rimi Planet 500g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 5,30 €/кг

  • Rīsi Dobele basmati 4x125g

    Rīsi Dobele basmati 4x125g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,18 €/кг

  • Rīsi Valdo klasiskie fasēti 1kg
    1
    79 €
    1,79 €/кг

    Rīsi Valdo klasiskie fasēti 1kg

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,39 €/кг

    2,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Citronskābe Rimi Smart 30g
    Низкая цена каждый день

    Citronskābe Rimi Smart 30g

    0.20 € за шт.

    Цена за единицу: 6,67 €/кг

  • Rīsi Tilda basmati 500g

    Rīsi Tilda basmati 500g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,18 €/кг

  • Brūnais cukurs Rimi 500g

    Brūnais cukurs Rimi 500g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,58 €/кг

  • Tomātu pasta Spilva 520g

    Tomātu pasta Spilva 520g

    3.55 € за шт.

    Цена за единицу: 6,83 €/кг

  • Miltu maisījums Dobele rauga pankūkas 508g
    1
    29 €
    2,54 €/кг

    Miltu maisījums Dobele rauga pankūkas 508g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,92 €/кг

    1,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Salāti Spilva gurķu sinepju 390g

    Salāti Spilva gurķu sinepju 390g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 9,87 €/кг

  • Makaroni Rimi Planet Conchiglie 500g

    Makaroni Rimi Planet Conchiglie 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Granola musli Herkuless ar augļiem 350g
    1
    79 €
    5,11 €/кг

    Granola musli Herkuless ar augļiem 350g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

    2,09 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Konservēti zaļie zirnīši Bonduelle 660g/465g

    Konservēti zaļie zirnīši Bonduelle 660g/465g

    3.45 € за шт.

    Цена за единицу: 7,42 €/кг

  • Rīsi Rimi Smart gargraudu 4x100g
    Низкая цена каждый день

    Rīsi Rimi Smart gargraudu 4x100g

    0.66 € за шт.

    Цена за единицу: 1,65 €/кг

  • Garšviela Maggi Idea Spaghetti Bolognese 47g

    Garšviela Maggi Idea Spaghetti Bolognese 47g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 26,60 €/кг

  • Rīsi Valdo jasmīnu 4x125g

    Rīsi Valdo jasmīnu 4x125g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 4,18 €/кг

  • Konservēti zaļie zirnīši Bonduelle 200g/130g

    Konservēti zaļie zirnīši Bonduelle 200g/130g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,00 €/кг

  • Malta kafija Paulig Classic In Cup 500g
    6
    99 €
    13,98 €/кг

    Malta kafija Paulig Classic In Cup 500g

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,98 €/кг

    12,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Griķi Dobele 1kg

    Griķi Dobele 1kg

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

  • Kviešu milti Herkuless 1kg

    Kviešu milti Herkuless 1kg

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 1,75 €/кг

  • Pesto Selection By Rimi bazilika 185g

    Pesto Selection By Rimi bazilika 185g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,16 €/кг

  • Makar. Italpasta Nr.51 Chifferini Rigati 500g

    Makar. Italpasta Nr.51 Chifferini Rigati 500g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 3,50 €/кг

  • Pilngraudu auzu pārslas Rimi 1kg

    Pilngraudu auzu pārslas Rimi 1kg

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

  • Brokastu pārslas Kellogg's Frosties 330g
    3
    49 €
    10,58 €/кг

    Brokastu pārslas Kellogg's Frosties 330g

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 16,94 €/кг

    5,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Marinētas bietes Rimi Smart 450g/350g
    Низкая цена каждый день

    Marinētas bietes Rimi Smart 450g/350g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 3,86 €/кг

Фильтр

Фильтр