Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Brokastu pārslas Nestle Cini Minis 375g

    Brokastu pārslas Nestle Cini Minis 375g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

  • Ceptas pupiņas Heinz tomātu mērcē 415g
    1
    79 €
    4,31 €/кг

    Ceptas pupiņas Heinz tomātu mērcē 415g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,00 €/кг

    1,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sinepes Spilva klasiskās 220g

    Sinepes Spilva klasiskās 220g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,68 €/кг

  • Makaroni Dobele Nr.183 Chiffari Lisci 500g
    Низкая цена каждый день

    Makaroni Dobele Nr.183 Chiffari Lisci 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Zupa Spilva Borščs 530g
    2
    39 €
    4,51 €/кг

    Zupa Spilva Borščs 530g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,58 €/кг

    3,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Marinēti gurķi Rimi 2-5cm 340g/180g

    Marinēti gurķi Rimi 2-5cm 340g/180g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Pesto Selection by Rimi kaltētu tomātu 130g

    Pesto Selection by Rimi kaltētu tomātu 130g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 13,46 €/кг

  • Cepamais pulveris Rimi 30g

    Cepamais pulveris Rimi 30g

    0.65 € за шт.

    Цена за единицу: 21,67 €/кг

  • Garšvielas Maggi vistas gaļai siera mērcē 32g

    Garšvielas Maggi vistas gaļai siera mērcē 32g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 35,94 €/кг

  • Zemesriekstu sviests Nutego klasiskais 250g

    Zemesriekstu sviests Nutego klasiskais 250g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,76 €/кг

  • Kafijas pupiņas Jacobs Barista Crema 1kg

    Kafijas pupiņas Jacobs Barista Crema 1kg

    30.99 € за шт.

    Цена за единицу: 30,99 €/кг

  • Maltā kafija Brazil Selection 250g

    Maltā kafija Brazil Selection 250g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,96 €/кг

  • Rīsi Valdo basmati fasēti 1kg

    Rīsi Valdo basmati fasēti 1kg

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,79 €/кг

  • Marinēti gurķi Rimi ar medu 350g/180g

    Marinēti gurķi Rimi ar medu 350g/180g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 8,06 €/кг

  • Garšvielu maisījums Santa Maria Tako 28g

    Garšvielu maisījums Santa Maria Tako 28g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 48,21 €/кг

  • Kartupeļu ciete Alojas 400g

    Kartupeļu ciete Alojas 400g

    1.08 € за шт.

    Цена за единицу: 2,70 €/кг

  • Garšviela Santa Maria paprika maltā 22g
    0
    67 €
    30,45 €/кг

    Garšviela Santa Maria paprika maltā 22g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 43,18 €/кг

    0,67 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tomāti ICA smalki smalcināti 390g

    Tomāti ICA smalki smalcināti 390g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,33 €/кг

  • Tomātu kečups Heinz 800ml

    Tomātu kečups Heinz 800ml

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,36 €/кг

  • Nūdeles Reeva ar vistas garšu 60g

    Nūdeles Reeva ar vistas garšu 60g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,17 €/кг

  • Zāļu tēja Možums piparmētru 20x1,5g
    Низкая цена каждый день

    Zāļu tēja Možums piparmētru 20x1,5g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 29,67 €/кг

  • Kviešu milti Rimi Smart 2kg
    Низкая цена каждый день

    Kviešu milti Rimi Smart 2kg

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,45 €/кг

  • Mārrutki Spilva klasiskie 200g

    Mārrutki Spilva klasiskie 200g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 10,45 €/кг

  • Soļanka Kok klasiskā 500g

    Soļanka Kok klasiskā 500g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,58 €/кг

  • Kvinoja Rimi baltā 400g
    2
    88 €
    7,20 €/кг

    Kvinoja Rimi baltā 400g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,97 €/кг

    3,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Zupa Kronis rasoļņiks 530g

    Zupa Kronis rasoļņiks 530g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,57 €/кг

  • Olīvu izspaidu eļļa Rimi Smart 1l
    Низкая цена каждый день

    Olīvu izspaidu eļļa Rimi Smart 1l

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,49 €/л

  • Maltā kafija Lavazza Qualita Oro 500g

    Maltā kafija Lavazza Qualita Oro 500g

    20.99 € за шт.

    Цена за единицу: 41,98 €/кг

  • Tortilla Latvijas Maiznieks kviešu 360g
    Подходит для веганов

    Tortilla Latvijas Maiznieks kviešu 360g

    2.77 € за шт.

    Цена за единицу: 7,69 €/кг

  • Pilngraudu auzu pārslas Dobele EKO 500g
    Органические продукты

    Pilngraudu auzu pārslas Dobele EKO 500g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • Miltu maisījums Dobele pica 400g
    Низкая цена каждый день

    Miltu maisījums Dobele pica 400g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,72 €/кг

  • Pupiņas Rimi brūnās 400g/240g

    Pupiņas Rimi brūnās 400g/240g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Konservēti zirnīši Rimi zaļie 400g/280g

    Konservēti zirnīši Rimi zaļie 400g/280g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,25 €/кг

  • Maltā kafija Illy vidēji grauzdēta 250g
    8
    49 €
    33,96 €/кг

    Maltā kafija Illy vidēji grauzdēta 250g

    13.99 € за шт.

    Цена за единицу: 55,96 €/кг

    13,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Melnās olīvas Selection bez kauliņ. 345g/160g

    Melnās olīvas Selection bez kauliņ. 345g/160g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 15,94 €/кг

  • Maltā kafija Rimi bez kofeīna 250g

    Maltā kafija Rimi bez kofeīna 250g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 18,76 €/кг

  • Pupiņas Rimi baltās 400g/240g

    Pupiņas Rimi baltās 400g/240g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,29 €/кг

  • Garšvielu maisījums Santa Maria Fajita 28g
    0
    99 €
    35,36 €/кг

    Garšvielu maisījums Santa Maria Fajita 28g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 44,64 €/кг

    0,75 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Skābenes Spilva 530g
    2
    29 €
    4,32 €/кг

    Skābenes Spilva 530g

    3.05 € за шт.

    Цена за единицу: 5,75 €/кг

    3,05 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Bulgurs Rimi 400g

    Bulgurs Rimi 400g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

Фильтр

Фильтр