Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Mērce Spilva Vidusjūras zaļumu 375g

    Mērce Spilva Vidusjūras zaļumu 375g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,11 €/кг

  • Čili pulveris Santa Maria 41g

    Čili pulveris Santa Maria 41g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 55,85 €/кг

  • Mērce Rimi Thai karija 480g
    3
    36 €
    7,00 €/кг

    Mērce Rimi Thai karija 480g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,73 €/кг

    4,19 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Krēms Rimi Aceto Balsamico vīģu 250ml

    Krēms Rimi Aceto Balsamico vīģu 250ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,96 €/л

  • Garšviela Selection by Rimi Itāļu 50g
    2
    56 €
    51,20 €/кг

    Garšviela Selection by Rimi Itāļu 50g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 63,80 €/кг

    3,19 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Grauzdēti zemesrieksti Rimi smalcināti 90g

    Grauzdēti zemesrieksti Rimi smalcināti 90g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 19,44 €/кг

  • Kaf. dzēr. Latte macchiato ar pienu UHT 230ml

    Kaf. dzēr. Latte macchiato ar pienu UHT 230ml

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,78 €/л

  • Mērce Kikkoman BBQ ar medu 250ml

    Mērce Kikkoman BBQ ar medu 250ml

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,96 €/л

  • Gēls Go Energy ābolu 60ml
    1
    89 €
    31,50 €/л

    Gēls Go Energy ābolu 60ml

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 39,17 €/л

    2,35 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ananasu šķēles sīrupā Rimi 825g/490g

    Ananasu šķēles sīrupā Rimi 825g/490g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,92 €/кг

  • Zaļa tēja Hazo matcha 100g

    Zaļa tēja Hazo matcha 100g

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 119,90 €/кг

  • Br. rīs. galet. ar meln.rīs., bez sāls 120g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Br. rīs. galet. ar meln.rīs., bez sāls 120g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Biezenis Kubuš ābolu-arbūzu 100% 100g
    0
    79 €
    7,90 €/кг

    Biezenis Kubuš ābolu-arbūzu 100% 100g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 10,50 €/кг

    1,05 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tomātu mērce Lido ar saulē kalt. Tom. 440g

    Tomātu mērce Lido ar saulē kalt. Tom. 440g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,80 €/кг

  • Tumšā šokolāde Valor ar apelsīnu gab. 100g
    Подходит для веганов Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Tumšā šokolāde Valor ar apelsīnu gab. 100g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 45,90 €/кг

  • Tēja Selection by Rimi Gunpowder 90g

    Tēja Selection by Rimi Gunpowder 90g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 41,00 €/кг

  • Kaf. kaps. Lavazza Espresso Classico 10 gab.

    Kaf. kaps. Lavazza Espresso Classico 10 gab.

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/шт.

  • Zāļu tēja Herbitum Nervus 20x1,5g

    Zāļu tēja Herbitum Nervus 20x1,5g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 86,33 €/кг

  • Dateļu batoniņš Rimi ar burkān., zemenēm 31g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Dateļu batoniņš Rimi ar burkān., zemenēm 31g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 27,42 €/кг

  • Maltā kafija Illy tumši grauzdēta 250g

    Maltā kafija Illy tumši grauzdēta 250g

    13.99 € за шт.

    Цена за единицу: 55,96 €/кг

  • Kajēnas pipari Rimi 30g

    Kajēnas pipari Rimi 30g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 38,33 €/кг

  • Citronpipari Rimi 30g

    Citronpipari Rimi 30g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 53,00 €/кг

  • Olīveļļa Costa D'oro Extra Virgin 500ml

    Olīveļļa Costa D'oro Extra Virgin 500ml

    9.55 € за шт.

    Цена за единицу: 19,10 €/л

  • Maltās gaļas garšviela bez piev. sāls 38g

    Maltās gaļas garšviela bez piev. sāls 38g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 68,16 €/кг

  • Šok. karamele Werther's Original bez cuk. 60g
    Без сахара

    Šok. karamele Werther's Original bez cuk. 60g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 51,50 €/кг

  • Risotto Valdo ar meža sēnēm 250g

    Risotto Valdo ar meža sēnēm 250g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,76 €/кг

  • Nūdeles Reeva ar liellopa gaļas garšu 75g

    Nūdeles Reeva ar liellopa gaļas garšu 75g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 22,53 €/кг

  • Ķirbju sēklu milti Rimi Free From 300g
    Без глютена

    Ķirbju sēklu milti Rimi Free From 300g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Piena šokol. Valor bez glut. ar saldin. 100g
    Без глютена

    Piena šokol. Valor bez glut. ar saldin. 100g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 45,90 €/кг

  • Kafijas pupiņas Vespucci grauzdētas 1kg
    Низкая цена каждый день

    Kafijas pupiņas Vespucci grauzdētas 1kg

    13.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

  • Melnā tēja Loyd Ceylon aromatizēta 50x2g
    3
    19 €
    31,90 €/кг

    Melnā tēja Loyd Ceylon aromatizēta 50x2g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 45,90 €/кг

    4,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas kapsul. Starbucks Columbia 10gab, 57g

    Kafijas kapsul. Starbucks Columbia 10gab, 57g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,60 €/шт.

  • Želeja Dr Oetker ar meža zemeņu garšu 72g

    Želeja Dr Oetker ar meža zemeņu garšu 72g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,31 €/кг

  • S. maisījums Valdo ķīseļa pag. ar aveņu g.20g

    S. maisījums Valdo ķīseļa pag. ar aveņu g.20g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,95 €/кг

  • Ātri pag. nūd. Reeva Asia vistas garšas 60g

    Ātri pag. nūd. Reeva Asia vistas garšas 60g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,50 €/кг

  • Sāls Saldva ar zaļumiem 130g

    Sāls Saldva ar zaļumiem 130g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,38 €/кг

  • Augļu deserts Selection by Rimi mango 230g

    Augļu deserts Selection by Rimi mango 230g

    2.42 € за шт.

    Цена за единицу: 10,52 €/кг

  • Ābolu biezenis Spilva ar mellenēm 300g

    Ābolu biezenis Spilva ar mellenēm 300g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Saldās paprikas garšviela Kotanyi 35g

    Saldās paprikas garšviela Kotanyi 35g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 51,14 €/кг

  • Tomātu mērce Rundāle Sweet tomato 400g

    Tomātu mērce Rundāle Sweet tomato 400g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

Фильтр

Фильтр