Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Maltā kafija Ethiopia Selection 250g

    Maltā kafija Ethiopia Selection 250g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,96 €/кг

  • Proteīna batoniņš Rimi Cocoa & Coconut 35g
    3 и более
    -34%
    0
    79 €
    1,19 €
    22,57 €/кг

    Proteīna batoniņš Rimi Cocoa & Coconut 35g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 34,00 €/кг

  • Konservēti zirnīši Spilva zaļie 420g / 270g
    1
    29 €
    4,78 €/кг

    Konservēti zirnīši Spilva zaļie 420g / 270g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

    1,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Granulēti ķiploki Rimi Smart 30g
    Низкая цена каждый день

    Granulēti ķiploki Rimi Smart 30g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 18,33 €/кг

  • Makaroni Dobele Nr.5 Spaghetti 500g
    0
    69 €
    1,38 €/кг
    Низкая цена каждый день

    Makaroni Dobele Nr.5 Spaghetti 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

    1,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Konservēti zirnīši Spilva 690g/450g

    Konservēti zirnīši Spilva 690g/450g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 6,11 €/кг

  • Lazanjas plāksnes Salling 500g

    Lazanjas plāksnes Salling 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Vaniļas cukurs Twins 30g

    Vaniļas cukurs Twins 30g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,33 €/кг

  • Rīsi Rimi Smart gargraudu 800g
    Низкая цена каждый день

    Rīsi Rimi Smart gargraudu 800g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 1,49 €/кг

  • Auzu pārslas Rimi Smart pilngraudu 400g
    Низкая цена каждый день

    Auzu pārslas Rimi Smart pilngraudu 400g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,72 €/кг

  • Ekoloģisks kļavu sīrups Salling Eko 189ml
    Подходит для веганов Органические продукты

    Ekoloģisks kļavu sīrups Salling Eko 189ml

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 27,46 €/л

  • Auzu pārslas Herkuless smalcinātas 500g
    0
    99 €
    1,98 €/кг

    Auzu pārslas Herkuless smalcinātas 500g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,38 €/кг

    1,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Makaroni Selection by Rimi Lumaconi 500g

    Makaroni Selection by Rimi Lumaconi 500g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Pārslas Dobele 4 graudu 500g

    Pārslas Dobele 4 graudu 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Maltā kafija Colombia Selection 250g

    Maltā kafija Colombia Selection 250g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,96 €/кг

  • Makaroni LaMolisana Fusilli 500g
    Низкая цена каждый день

    Makaroni LaMolisana Fusilli 500g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/кг

  • Šķīstošā kafija Rimi bez kofeīna 100g
    3
    69 €
    36,90 €/кг

    Šķīstošā kafija Rimi bez kofeīna 100g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 62,90 €/кг

    6,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Makaroni Barilla Nr.3 Spaghettini 500g

    Makaroni Barilla Nr.3 Spaghettini 500g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,70 €/кг

  • Kečups Spilva tomātu oriģinālais 1kg

    Kečups Spilva tomātu oriģinālais 1kg

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,49 €/кг

  • Kukurūzas ciete Aloja 400g

    Kukurūzas ciete Aloja 400g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 4,47 €/кг

  • Mērce Spilva burgeru 220g
    1
    79 €
    8,14 €/кг
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев

    Mērce Spilva burgeru 220g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,77 €/кг

    2,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Proteīna bat. Rimi Peanuts & Chocolate 35g
    3 и более
    -34%
    0
    79 €
    1,19 €
    22,57 €/кг

    Proteīna bat. Rimi Peanuts & Chocolate 35g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 34,00 €/кг

  • Garšvielu maisījums Anniņa 100g

    Garšvielu maisījums Anniņa 100g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Sālīti gurķi Rimi 670g/390g

    Sālīti gurķi Rimi 670g/390g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,41 €/кг

  • Zirņu zupa Kronis ar cūkgaļu 530g

    Zirņu zupa Kronis ar cūkgaļu 530g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 5,19 €/кг

  • Makaroni Rimi Smart radziņi 400g
    Низкая цена каждый день

    Makaroni Rimi Smart radziņi 400g

    0.50 € за шт.

    Цена за единицу: 1,25 €/кг

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria načos 475g
    3
    42 €
    7,20 €/кг

    Kukurūzas čipsi Santa Maria načos 475g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,29 €/кг

    2,93 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kukurūzas pārslas Rimi ar cukura glazūru 500g

    Kukurūzas pārslas Rimi ar cukura glazūru 500g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/кг

  • Pupiņas Spilva meksikāņu gaumē 560g

    Pupiņas Spilva meksikāņu gaumē 560g

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 6,52 €/кг

  • Rīsu galetes Rimi ar tumšo šokolādi 100g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Rīsu galetes Rimi ar tumšo šokolādi 100g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,90 €/кг

  • Garšv. mais. Cheese Crispy vistas gaļai 70g

    Garšv. mais. Cheese Crispy vistas gaļai 70g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 22,71 €/кг

  • Griķu galetes Rimi Free From 80g
    Подходит для веганов Без глютена

    Griķu galetes Rimi Free From 80g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,38 €/кг

  • Griķu pārslas Rimi 500g

    Griķu pārslas Rimi 500g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Medus Liepkalni ziedu 700g

    Medus Liepkalni ziedu 700g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 12,41 €/кг

  • Muslis Rimi ar sēklām, grauzdēts 350g

    Muslis Rimi ar sēklām, grauzdēts 350g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Tomātu mērce Rundāle 400g

    Tomātu mērce Rundāle 400g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Mais. Gudrie Graudi grūbu-lēcu-kvinojas 360g

    Mais. Gudrie Graudi grūbu-lēcu-kvinojas 360g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,31 €/кг

  • Garšvielu maisījums Santa Maria persilāde 35g

    Garšvielu maisījums Santa Maria persilāde 35g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 27,14 €/кг

  • Rīsu galetes Rimi ar jūras sāli 100g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Rīsu galetes Rimi ar jūras sāli 100g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,90 €/кг

  • Makaroni Dobele Durum Fusilli trīskrāsu 500g

    Makaroni Dobele Durum Fusilli trīskrāsu 500g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/кг

Фильтр

Фильтр