Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Rīsu galetes Rimi ar jūras sāli 100g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Rīsu galetes Rimi ar jūras sāli 100g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,90 €/кг

  • Šķīstošā kafija Aroma Gold 200g

    Šķīstošā kafija Aroma Gold 200g

    11.79 € за шт.

    Цена за единицу: 58,95 €/кг

  • Kafijas pupiņas Jacobs Barista Espresso 1kg

    Kafijas pupiņas Jacobs Barista Espresso 1kg

    30.99 € за шт.

    Цена за единицу: 30,99 €/кг

  • Maltā kafija Dallmayr Prodomo 500g
    9
    99 €
    19,98 €/кг

    Maltā kafija Dallmayr Prodomo 500g

    16.79 € за шт.

    Цена за единицу: 33,58 €/кг

    16,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Olu nūdeles Santa Maria 250g
    1
    79 €
    7,16 €/кг

    Olu nūdeles Santa Maria 250g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,16 €/кг

    2,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Konservēta kukurūza Bonduelle Kids 170g/140g

    Konservēta kukurūza Bonduelle Kids 170g/140g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 12,50 €/кг

  • Garšviela Santa Maria vistas ēdieniem 30g

    Garšviela Santa Maria vistas ēdieniem 30g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 35,00 €/кг

  • Buljons I Love Eco dārzeņu 66g
    2 и более
    -30%
    1
    50 €
    2,15 €
    22,73 €/кг
    Органические продукты

    Buljons I Love Eco dārzeņu 66g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 32,58 €/кг

  • Marinēti gurķi Rimi 1650g/900g

    Marinēti gurķi Rimi 1650g/900g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,10 €/кг

  • Tvaicēti rīsi Rimi 4x100g

    Tvaicēti rīsi Rimi 4x100g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,47 €/кг

  • Muslis Rimi ar kvinoju un avenēm 350g
    Без молока

    Muslis Rimi ar kvinoju un avenēm 350g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,43 €/кг

  • Olīveļļa Rimi 1l
    6
    99 €
    6,99 €/л

    Olīveļļa Rimi 1l

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,99 €/л

    5,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Olīvu izspaidu eļļa Gustolu 3l

    Olīvu izspaidu eļļa Gustolu 3l

    21.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,33 €/л

  • Marinēti gurķīši Spilva 3-6cm 330g/190g

    Marinēti gurķīši Spilva 3-6cm 330g/190g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 12,58 €/кг

  • Tomātu mērce Spilva saldā 510g
    1
    79 €
    3,51 €/кг

    Tomātu mērce Spilva saldā 510g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,80 €/кг

    2,45 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kokosr. piens Santa Maria oriģinālais 250ml
    2
    35 €
    9,40 €/л
    Подходит для веганов Без лактозы

    Kokosr. piens Santa Maria oriģinālais 250ml

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 12,36 €/л

    2,35 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Makaroni Dobele Durum Fusilli trīskrāsu 500g

    Makaroni Dobele Durum Fusilli trīskrāsu 500g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/кг

  • Mandeļu milti Rimi GreatLife 300g
    4
    99 €
    16,63 €/кг

    Mandeļu milti Rimi GreatLife 300g

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 21,63 €/кг

    6,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Nūdeles Knorr ar sieru, zaļum. ātri pag. 61g
    0
    65 €
    10,66 €/кг

    Nūdeles Knorr ar sieru, zaļum. ātri pag. 61g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,23 €/кг

    0,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kviešu milti Rimi 2kg
    Низкая цена каждый день

    Kviešu milti Rimi 2kg

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,80 €/кг

  • Zāļu tēja Rimi Relax 20x2g

    Zāļu tēja Rimi Relax 20x2g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 57,25 €/кг

  • Pārslas Dobele 5 graudu 500g

    Pārslas Dobele 5 graudu 500g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 2,90 €/кг

  • Makaroni Rimi Smart spirāles 400g
    Низкая цена каждый день

    Makaroni Rimi Smart spirāles 400g

    0.50 € за шт.

    Цена за единицу: 1,25 €/кг

  • Jūraszāļu uzkoda Samlip oriģinālā 3x4g

    Jūraszāļu uzkoda Samlip oriģinālā 3x4g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 165,83 €/кг

  • Tomātu mērce bez pievienota cukura 0,5l
    2
    29 €
    4,49 €/кг

    Tomātu mērce bez pievienota cukura 0,5l

    3.05 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

    3,05 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Miežu putraimi Dobele 1kg

    Miežu putraimi Dobele 1kg

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 2,35 €/кг

  • Makaroni Italpasta Nr.190 Amorosi 500g

    Makaroni Italpasta Nr.190 Amorosi 500g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 3,50 €/кг

  • Galda etiķis Kok 9% 1l

    Galda etiķis Kok 9% 1l

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 1,39 €/л

  • Mais. Gudrie Graudi grūbu-linsēkl.-tom. 360g

    Mais. Gudrie Graudi grūbu-linsēkl.-tom. 360g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,31 €/кг

  • Saulē kaltēti tomāti eļļā Rimi 280g/180g

    Saulē kaltēti tomāti eļļā Rimi 280g/180g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 21,06 €/кг

  • Melnā tēja Rimi Earl Grey 20x2g

    Melnā tēja Rimi Earl Grey 20x2g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,75 €/кг

  • Miltu maisījums Dobele ātrā kūka 400g
    1
    19 €
    2,97 €/кг

    Miltu maisījums Dobele ātrā kūka 400g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,22 €/кг

    1,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Funkcionāls musli Graci Enerģiskais 400g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока

    Funkcionāls musli Graci Enerģiskais 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Kviešu milti Herkuless īpašie 1kg

    Kviešu milti Herkuless īpašie 1kg

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 2,15 €/кг

  • Musli Rimi grauzdēts ar šokolādi 375g

    Musli Rimi grauzdēts ar šokolādi 375g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,00 €/кг

  • Dažādu ziedu medus Rimi Smart, 1kg
    Низкая цена каждый день

    Dažādu ziedu medus Rimi Smart, 1kg

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,49 €/кг

  • Musli batoniņš Herkuless ar šok. un cep. 25g

    Musli batoniņš Herkuless ar šok. un cep. 25g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,60 €/кг

  • Kečups Rimi 540g

    Kečups Rimi 540g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,50 €/кг

  • Maltā kafija Lofbergs Kharisma 500g
    7
    89 €
    15,78 €/кг

    Maltā kafija Lofbergs Kharisma 500g

    13.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,98 €/кг

    13,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Buljons I Love Eco vistas 66g
    2 и более
    -30%
    1
    50 €
    2,15 €
    22,73 €/кг
    Органические продукты

    Buljons I Love Eco vistas 66g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 32,58 €/кг

Фильтр

Фильтр